Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 07 październik 2014 17:19

Przekąska z dużą zawartością błonnika

Kupiec- Crunchy zdrowa przekąska Kupiec- Crunchy zdrowa przekąska

Jesteś na diecie, lub po prostu jesteś fanką lekkiego, zdrowego jedzenia? Nie zawsze masz czas, aby przygotować sobie jakąś zdrową przekąskę w domu? Firma Kupiec, produkująca zdrową żywność, stworzyła coś w sam raz dla ciebie.

Crunchy „Coś na ząb” to mała, praktyczna saszetka, która kryje w sobie bogactwo smaku i wartości odżywczych. Idealnie dopasuje się do torebki, czy plecaka. Crunchy „Coś na ząb” o smaku soczystej pomarańczy z rozkosznie rozpływającymi się czekoladowymi cząstkami doskonale zaspokoją ochotę na coś słodkiego. Bez obawy o dodatkowe centymetry w boczkach i bez wyrzutów sumienia.

Crunchy składa się z płatków owsianych, jest bogate w błonnik, węglowodany i odżywcze białko, które sprawią, że zapomnisz o głodzie na długi czas, tym samym będąc pełna energii. W pracy, w szkole, czy po treningu – warto mieć ze sobą Crunchy „Coś na ząb”.

Czytany 7971 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce