Zabiegi kosmetyczne w profesjonalnym salonie to najlepszy sposób na zadbanie o siebie. I to zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Myślisz o tym, by wybrać się na jakiś ciekawy zabieg? Zobacz więc, jakie cieszą się największą popularnością. Sprawdź też, jaki salon kosmetyczny w Opolu warto odwiedzić przede wszystkim. 

poniedziałek, 17 styczeń 2022 13:09

Pędzle do makijażu - który jest do czego?

Pędzle królują wśród akcesoriów do make up’u i są podstawowym gadżetem kosmetycznym każdej kobiety! Trudno bez nich się obejść zarówno podczas codziennego, jak i wieczorowego makijażu! Pędzle oprócz swojej użyteczności muszą również zachwycać swoim designem i jakością wykonania. Istotny tu jest każdy detal — materiały, włosie oraz kolorystyka. 

środa, 12 styczeń 2022 12:02

Nowości w świecie Yasumi

Nowy Rok przynosi nowe postanowienia, również te dotyczące urody. Jeśli chcesz poświęcić więcej czasu swojej skórze, zapoznaj się z nowościami proponowanymi przez Yasumi. Twoja skóra odwdzięczy się jak umie najlepiej.

Jak sprawić, by ziemista, zmęczona cera szybko stała się promienna i alabastrowa niczym u Śpiącej Królewny? Odpowiedź brzmi - zabieg YASUMI Gene C. Jest nieinwazyjny, bezpieczny i niezwykle skuteczny. Dzięki tabletkowej karboksyterapii wspaniale oczyszcza, dotlenia skórę, odświeża ją i nadaje jej piękny, zdrowy koloryt.

Strona 1 z 63