Polecane artykuły

  • 1

Wiele osób uskarża się na wypadanie włosów. Może ono mieć różne podłoże – od złej diety po poważne schorzenia. Jak się okazuje, nadal powszechnym problemem są też wszy. Są one niestety tematem tabu, przez co dalej wszawica pojawia się w szkołach i przedszkolach.

wtorek, 24 marzec 2020 13:13

Melanotan – innowacyjne opalanie

Melanotan

Melanotan jest syntetyczną melanokortyną, hormonem pochodzącym z przysadki mózgowej u podstawy mózgu. Pomaga on przyspieszyć produkcję melaniny, pigmentu, który pochłania promieniowanie ultrafioletowe i nadaje skórze jej koloryt. Melanotan dostarczany w formie zastrzyku.

czwartek, 19 marzec 2020 20:29

Nasz wygląd, nasze zdrowie

Dbanie o zdrowie, zdrowy styl życia, uprawianie różnych sportów często idą w parze. Na niektóre parametry naszego życia mamy duży wpływ, a w niektórych przypadkach musimy się wspomagać medycyną, w tym także coraz częściej sięgamy po medycynę estetyczną.

Nie jest żadną tajemnicą to, że wygląd zewnętrzny ma ogromne znaczenie i w dużym stopniu ułatwia życie. Nie chodzi tutaj wyłącznie o większe powodzenie u płci przeciwnej i liczne komplementy od otoczenia, ale też o większe szanse na zdobycie wymarzonego stanowiska pracy i awansu.

Strona 1 z 59