Implanty to skuteczna metoda, dzięki której można efektywnie uzupełnić ubytki zębowe. Są bezpieczne dla zdrowia, a zabieg w znieczuleniu jest całkowicie bezbolesny.

Podczas wizyty u dentysty bardzo często dzieci są przerażone lub zestresowane. W końcu wielu dorosłych podziela te same uczucia, więc możesz sobie wyobrazić, jak czasami może to być przytłaczające dla dzieci. Oto kilka wskazówek, jak pomóc dzieciom radzić sobie z uczuciami podczas wizyty u dentysty i jak sprawić, aby każda wizyta u dentysty u dzieci była dla nich pozytywnym doświadczeniem - więcej na https://www.information24news.com/pl.

Życie cukrzyka nie jest łatwe. Zła gospodarka cukrowa potrafi wywrócić wszystko do góry nogami. Trzeba kontrolować poziom glukozy we krwi, wspomagać się insuliną albo przestrzegać restrykcyjnej diety.

poniedziałek, 08 czerwiec 2020 18:45

Jak odchudzanie zmienia życie

Bycie wysportowanym już dawno przestało być modne. To już część kultury. Takiego życia pragnęła Lexi Reed z Indiany, USA. Kiedy jej waga stanęła na 220 kg powiedziała sobie dość i tak powstał jeden z najsławniejszych profili o odchudzaniu na Instagramie - @fatgirlfedup.

Strona 1 z 158