środa, maj 29, 2024
wtorek, 12 kwiecień 2022 11:19

Zeolit medyczny Vita Pure – kiedy warto przyjmować wyroby na bazie zeolitu?

Vita Pure Vita Pure pixabay

Zeolit klinoptylolit to wulkaniczny minerał przez wielu znany jako „kamień życia” albo „kamień wulkaniczny”. Jako surowiec stosowany jest w medycynie, kosmetyce, rolnictwie, a nawet budownictwie, gdzie wykorzystywane są jego unikatowe właściwości.

Zeolit medyczny uznawany jest za bezpieczny dla naszego zdrowia i otoczenia, co w połączeniu z jego naturalnym pochodzeniem zapewnia mu miano substancji ekologicznej. Jak działa zeolit medyczny? Sprawdź, jakie efekty daje przyjmowanie wyrobu na bazie tego surowca.

Zeolit: lecznicze działanie kamienia życia

Zeolit medyczny to źródło cennych minerałów oraz prosty sposób na regenerację całego organizmu. Sprawdzony wyrób odkwasza ciało i wzmacnia zdrowie neutralizując zanieczyszczenia: toksyny i pestycydy, które współcześnie zagrażają człowiekowi.

W przypadku Vita Pure kluczowe znaczenie ma proces obróbki surowca. Opatentowany wyrób cechuje poprawa bazowych właściwości zeolitu, które ulegają wzmocnieniu dzięki technologii PMA. Zwiększenie powierzchni mikrokryształów intensyfikuje wymianę jonową, co wspomaga neutralizację kwasów oraz absorbcję toksyn. To niezbędne, aby zadbać o prawidłowe funkcjonowanie narządów i układów wewnętrznych w czasach, kiedy organizm człowieka kumuluje coraz większe ilości szkodliwych zanieczyszczeń.

Dlaczego warto przyjmować zeolit medyczny? Odpowiedź jest tylko jedna: dla zdrowia i witalności. Wiązanie i niezawodna eliminacja zanieczyszczeń, regeneracja i ochrona ściany jelita, wspomaganie pracy organów detoksykacyjnych, czyli wątroby i nerek oraz źródło ponad trzydziestu pierwiastków śladowych i minerałów, których nie dostarczamy w odpowiednich ilościach razem z pokarmem – zeolit kompleksowo dba o zdrowie prewencyjnie wyłapując toksyny, które mogą zaburzać pracę organizmu.

Zeolit medyczny, czyli homeostaza, która zapewnia zdrowe życie

Wyrób medyczny Lava Vitea można stosować profilaktycznie albo wspomagająco w leczeniu chorób wywoływanych przez bakterie i wirusy oraz zanieczyszczenia organizmu. Pomimo wielu zalet oraz kompleksowego działania zeolit medyczny to przede wszystkim naturalny minerał umożliwiający osiągnięcie oraz utrzymanie stanu homeostazy. Taka wewnętrzna równowaga organizmu jest niezwykle ważna, ponieważ to właśnie prawidłowa praca narządów i układów wewnętrznych pozwala na codzienne funkcjonowanie.

Chcesz żyć zdrowo, a szkodliwe zanieczyszczenia omijać szerokim łukiem? Wybierz sprawdzony zeolit medyczny, który zadba o twoje zdrowie i samopoczucie na: www.zeolitmedyczny.pl.

Wspomagając utrzymanie homeostazy organizmu zeolit medyczny reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową oraz kwasowo-zasadową. Ta druga może zostać zaburzona przez intensywny wysiłek fizyczny, spożywanie alkoholu, niedożywienie i ciężkie stany chorobowe, czemu może zapobiec prewencyjne przyjmowanie wyrobu Lava Vitae. Regulując poziom lipidów i cholesterolu zeolit odciąża nerki i wątrobę, a jako bioregulator hamuje procesy osteoporozy i wspomaga odbudowę kości. Potwierdzono także redukcję stresu komórkowego – pierwotne działanie antyoksydacyjne wspiera walkę z komórkami nowotworowymi oraz chorobami na tle neurodegeneracyjnym.

 

Uwaga:
artykuł ma charakter informacyjny – edukacyjny, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem bloga a jego lekarzem.

 

źródła:
1. www.lavavitae.com

2. Vita Pure – podsumowanie przebiegu badań.

3. Vita Pure dla pracowników służby zdrowia.