piątek, 03 grudzień 2021 16:50

Zmarszczki mimiczne – jak z nimi walczyć?

O tym, że „złość piękności szkodzi” słyszymy już jako małe dziewczynki. A jako dorosłe kobiety – czy wiemy ile prawdy drzemie w tym przysłowiu?

wtorek, 23 listopad 2021 18:57

Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy?

Zmiana fryzury to dla wielu kobiet synonim zmian, podkreślenia ważnych życiowych wydarzeń, czy też wzmożona chęć zmiany swojego wizerunku. Parę dni przed wizytą u zaufanego stylisty fryzur, przeglądasz zdjęcia innych kobiet i ich fryzur, w poszukiwaniu inspiracji do zmian, ostatecznie znajdując tę wymarzoną. 

Toksyna botulinowa (BTX) zwana również jadem kiełbasianym, należy do silnie działających neurotoksyn pochodzenia egzogennego. Wytwarzana jest przez bakterie beztlenowe laseczki Clostridium botulinum a także przez nielicznych innych przedstawicieli.

Marzysz o poprawieniu swojego wyglądu, odmłodzeniu skóry lub skorygowaniu widocznych niedoskonałości? Medycyna estetyczna pomoże Ci rozwiązać większość problemów związanych z Twoją urodą. Czytaj dalej i dowiedz się, kiedy warto skorzystać z zabiegów upiększających i na co zwrócić uwagę, wybierając specjalistów.

Strona 1 z 65