Są produktami promocyjnymi zwiększającymi świadomość marki. Od dawna służą jako jedna z form reklamy. Wzbudzają przywiązanie i lojalność do danej firmy. Nie pozwalają o niej zapomnieć. Może być nimi właściwie wszystko. Gadżety dla klientów – jak je mądrze wybierać?

Łazienka i kuchnia to dwa pomieszczenia w naszych domach, w których dochodzi do największej liczby wypadków. Jak poprawić bezpieczeństwo w tym pierwszym? Co robić by zminimalizować ryzyko spektakularnej wywrotki? Jak zabezpieczyć środki chemiczne przed ciekawskimi dziećmi?

Wybór hotelu to jedna z najważniejszych decyzji, która potem może zaważyć na naszej satysfakcji z upragnionych wakacji. Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na nocleg? Czy opinie o hotelach jeszcze mają jakieś znaczenie i o czym mówią nam gwiazdki?

piątek, 26 luty 2021 18:01

Jak ugasić ogień w kuchni?

Kuchnia to z jednej strony pomieszczenie bardzo dla nas ważne, a z drugiej czyha tam na nas wiele niebezpieczeństw. Jednym z najczęstszych zagrożeń jest pożar. To właśnie w kuchniach najczęściej dochodzi do zaprószenia się ognia. Jak uniknąć pożarku w kuchni i co robić gdy jednak się wydarzy?

Strona 1 z 67