Polecane artykuły

  • 1
środa, 01 kwiecień 2020 13:32

Jak prowadzić firmę bez nie mając siedziby?

Prawo polskie zakłada, że w chwili zakładania przedsiębiorstwa, musi ono posiadać swoją siedzibę. Ta siedziba określa między innymi w jakim urzędzie skarbowym będzie się przedsiębiorca rozliczał, jaki urząd będzie miejscowo władny do współpracy z daną firmą.

poniedziałek, 30 marzec 2020 19:44

Kontenery biurowe i ich przeznaczenie

Branża budowlana jest z pewnością jednym z najbardziej dynamicznych sektorów dzisiejszych czasów. Z tego powodu wiele rozwiązań, które stosuje się w codziennej pracy, powinno umożliwiać szybką opcję przeniesienia w inne miejsce.

poniedziałek, 30 marzec 2020 19:25

Od czego zależą ceny paliw?

Zmorą wielu z nas — kierowców — często są wysokie ceny za paliwo. Niejednokrotnie nagłe skoki cen za litr mogły aż przyprawić o ból głowy. Wydawać by się mogło, że kilka, czy kilkanaście groszy więcej nie ma większego wpływu na nasze wydatki, jednakże w rzeczywistości dla niektórych mogą one okazać się przytłaczające.

piątek, 27 marzec 2020 14:20

Smak natury

Kefir, chociaż przywędrował do Europy aż z Kaukazu, na dobre zadomowił się już dawno na polskich stołach. Gęsty, kwaskowaty, orzeźwiający i zdrowy – pod warunkiem, że wybierzemy produkt o jak najkrótszym składzie. Jak w przypadku orzeźwiającego kefiru Czarnocin.

Strona 1 z 27