Polecane artykuły

  • 1
piątek, 06 grudzień 2019 13:36

Tarot Kariery

Masz problemy w pracy? Zastanawiasz się, czy to nie pora na zmiany w życiu zawodowym? Pragniesz więcej zarabiać? A może chcesz dowiedzieć się, czy Twoja firma ma szansę odnieść sukces na rynku? Postaw sobie tarot kariery!

Założenie i prowadzenie własnej firmy wymaga podejmowania wielu decyzji. Jednymi z pierwszych jest wybór nazwy firmy, sposobu opodatkowania i rodzaju prowadzonej działalności. Warto też dobrze się zastanowić nad wyborem odpowiedniego konta bankowego dla swojej firmy. Jest to ważne, gdyż w znacznym stopniu może ułatwić obsługę finansową przedsiębiorstwa.

czwartek, 05 grudzień 2019 16:37

Czym kierować się wybierając nagrobki?

Jak wiadomo czasami w życiu jest tak, że musimy pożegnać bliską osobę, która umiera. Zawsze jest to bardzo ciężki czas dla nas i raczej dzieje się to dość  niespodziewani, zresztą człowiek nigdy nie jest przygotowany na to, żeby stracić kogoś bliskiego i nie ma się, co temu dziwić.

wtorek, 03 grudzień 2019 20:53

Stolik kawowy – jaki wybrać do salonu?

Niewielkie stoliki kawowe sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Mogą zastąpić ławę lub być dodatkową przestrzenią, na której ustawia się przekąski czy zimne napoje w czasie rodzinnej uroczystości lub spotkania ze znajomymi. Jaki wybrać stolik kawowy? Na co zwracać uwagę?

Strona 1 z 10