niedziela, czerwiec 23, 2024
poniedziałek, 12 kwiecień 2021 13:43

Góralki zapraszają do konkursu

Wafelki Góralki są już znane zwolennikom dobrej jakości słodkich przekąsek. Nie wszyscy jednak wiedzą, iż rodzina wafelków nieustannie się powiększa.

Każdy lubi wygrywać. Jednak, aby to nastąpiło, trzeba dać sobie szansę na wygraną i wziąć udział w konkursie. Wiadomo, konkurencja będzie duża, ale zawsze istnieje szansa, że wykonana specjalnie na konkurs praca, zwróci uwagę jury i zdobędzie którąś z nagród przewidzianych w puli. Jedną z ciekawszych form konkursów są te fotograficzne. Na czym polegają? Gdzie szukać informacji o nich?

wtorek, 11 wrzesień 2018 16:29

Konkurs filmowy z LIQUID SKIN

Znacie klej na rany? To świetna alternatywa dla plastrów. LIQUID SKIN działa na zasadzie „superkleju”, tworząc na powierzchni rany przeźroczystą, elastyczną warstwę ochronną. Po nałożeniu momentalnie zatrzymuje krwawienie.

wtorek, 06 grudzień 2016 11:23

Konkurs: Zimą zadbaj o włosy naturalnie

Spadające temperatury i noszenie czapek nie sprzyjają niestety naszym włosom. Narażone na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych potrzebują specjalnej pielęgnacji oraz odżywiania. Doskonałym remedium na zimowe przesuszanie włosów jest olej arganowy mający niezwykły dar regeneracji włosów. Naprawdę wnika on we włosy i poprawia ich wygląd od środka, w przeciwieństwie do chemicznych komponentów, które dodają naszym pasmom jednodniowego uroku. Jest głównym składnikiem serii do pielęgnacji włosów marki Nacomi.

Strona 1 z 5