piątek, lipiec 12, 2024
poniedziałek, 12 kwiecień 2021 13:43

Góralki zapraszają do konkursu

Konkurs Góralki Konkurs Góralki

Wafelki Góralki są już znane zwolennikom dobrej jakości słodkich przekąsek. Nie wszyscy jednak wiedzą, iż rodzina wafelków nieustannie się powiększa.

Nadszedł więc czas poznania  pełnej gamy marki Góralki, o smakowitej różnorodności, dającej pozytywną energię i codzienną radość z życia i do życia. Cecha wyróżniająca wszystkie Góralki: wafelki są oblewane obwodowo, a nie ze wszystkich stron, tak więc, chrupiemy nie brudząc palców.

Oto oryginalne wafelki Góralki: mleczne, z czekoladą, peanut butter (NOWOŚĆ), orzechowe, nugatowe i kokosowe. Na lato polecają się Nagie Góralki: extra kakaowe i kremowo waniliowe, a także edycja limitowana o nowym smaku (będzie to niespodzianka).

Najlepiej poznacie wszystkie wafelki Góralki biorąc udział w kreatywnej zabawie: PYSZNA RADOŚĆ! POKAŻ JĄ!

Konkurs, ogłoszony na Instagramie @goralkipolska, pomyślany jest jako talent show. Wybierzcie wafelek (wafelki) o dowolnym smaku, zróbcie zdjęcie waszej zajawki, czyli pasji, hobby, w których towarzyszą wam Góralki - i tym samym dostarczają radości - i podzielcie się nim na Instagramie.

Zdjęcia zajawek, oznaczone #PysznaRadość #PokażJą, wrzucajcie od 7 do 25 kwietnia.

Na finalistów wybranych przez jury będzie można głosować od 30 kwietnia do 16 maja. Laureaci otrzymają nagrody: dwie osoby po 5.000 zł. na realizację zajawki. Ponadto, 20 osób, które najciekawiej uzasadnią swój werdykt oddany w głosowaniu, otrzyma całą gamę smaków wafelków Góralki.

Wyniki zostaną ogłoszone 19 maja br.