Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 29 wrzesień 2014 10:52

Odchudzanie z suplementami

Odchudzanie z suplementami Odchudzanie z suplementami

Każda z nas chce być piękna i szczupła. A to oznacza jedno – dieta i ćwiczenia, które czasami mogą nam spędzać sen z powiek. Szczególnie, kiedy efekty nie są takie jakich oczekiwałyśmy, a co gorsza – trzeba na nie bardzo długo czekać. Czy można się jakoś wspomóc, aby szybciej schudnąć, bez narażania swojego zdrowia?

Suplementy i odżywki białkowe kojarzą nam się głównie z nakoksowanymi typkami, którzy mają więcej mięśni niż rozumu. Ta zła sława wzięła się dzięki temu, że spora liczba mężczyzn, którzy chcieli szybko i bez wysiłku nabyć masę mięśniową, po prostu posiłkowała się nimi zamiast znormalizować dietę. Nic więc dziwnego, że sporo kobiet omija szerokim łukiem stoiska i sklepy z suplementami.

A szkoda. Bo sprawdzone odżywki, w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą i zestawem ćwiczeń, mogą zdziałać prawdziwe cuda. Wystarczy tylko wiedzieć jakie odżywki i kiedy zacząć stosować. Najważniejsze jest to, aby cały proces odchudzania zacząć od zbilansowania swojej diety, ułożenia odpowiedniego jadłospisu i dopasowanie ćwiczeń. Nie powinnyśmy z diety eliminować żadnych składników, a jedynie manipulować ich proporcjami w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć.

Kiedy już wdrożymy swój plan treningowy i diety, wówczas możemy zacząć się rozglądać za suplementami diety. Na rynku istnieje spora ilość specyfików, które mogą nam pomóc w redukcji tłuszczu. Przykładowy ranking i porównanie poszczególnych odżywek możemy znaleźć na KFD.pl. Forum poświęcone suplementacji diety połączone ze sklepem ułatwi nam znalezienie tego, czego potrzebujemy. Szczególnie, że nie brakuje na nim ekspertów, którzy mogą nam pomóc dobrać odżywkę pod nasze wymagania. 

Jeśli więc będziemy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, jak bilansowanie diety i dobór ćwiczeń, wówczas nie musimy się bać odżywek. Szczególnie, jeśli mamy sprawdzony sklep i dostawcę. Pamiętajmy, że najważniejszą sprawą w stosowaniu suplementów i ogólnie przy odchudzaniu się jest nasz zdrowy rozsądek. Jeśli go zachowamy, wówczas nie dość, że osiągniemy sukces, to jeszcze nie zrobimy sobie żadnej krzywd

 

Czytany 10409 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?