Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 29 wrzesień 2014 10:52

Odchudzanie z suplementami

Odchudzanie z suplementami Odchudzanie z suplementami

Każda z nas chce być piękna i szczupła. A to oznacza jedno – dieta i ćwiczenia, które czasami mogą nam spędzać sen z powiek. Szczególnie, kiedy efekty nie są takie jakich oczekiwałyśmy, a co gorsza – trzeba na nie bardzo długo czekać. Czy można się jakoś wspomóc, aby szybciej schudnąć, bez narażania swojego zdrowia?

Suplementy i odżywki białkowe kojarzą nam się głównie z nakoksowanymi typkami, którzy mają więcej mięśni niż rozumu. Ta zła sława wzięła się dzięki temu, że spora liczba mężczyzn, którzy chcieli szybko i bez wysiłku nabyć masę mięśniową, po prostu posiłkowała się nimi zamiast znormalizować dietę. Nic więc dziwnego, że sporo kobiet omija szerokim łukiem stoiska i sklepy z suplementami.

A szkoda. Bo sprawdzone odżywki, w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą i zestawem ćwiczeń, mogą zdziałać prawdziwe cuda. Wystarczy tylko wiedzieć jakie odżywki i kiedy zacząć stosować. Najważniejsze jest to, aby cały proces odchudzania zacząć od zbilansowania swojej diety, ułożenia odpowiedniego jadłospisu i dopasowanie ćwiczeń. Nie powinnyśmy z diety eliminować żadnych składników, a jedynie manipulować ich proporcjami w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć.

Kiedy już wdrożymy swój plan treningowy i diety, wówczas możemy zacząć się rozglądać za suplementami diety. Na rynku istnieje spora ilość specyfików, które mogą nam pomóc w redukcji tłuszczu. Przykładowy ranking i porównanie poszczególnych odżywek możemy znaleźć na KFD.pl. Forum poświęcone suplementacji diety połączone ze sklepem ułatwi nam znalezienie tego, czego potrzebujemy. Szczególnie, że nie brakuje na nim ekspertów, którzy mogą nam pomóc dobrać odżywkę pod nasze wymagania. 

Jeśli więc będziemy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, jak bilansowanie diety i dobór ćwiczeń, wówczas nie musimy się bać odżywek. Szczególnie, jeśli mamy sprawdzony sklep i dostawcę. Pamiętajmy, że najważniejszą sprawą w stosowaniu suplementów i ogólnie przy odchudzaniu się jest nasz zdrowy rozsądek. Jeśli go zachowamy, wówczas nie dość, że osiągniemy sukces, to jeszcze nie zrobimy sobie żadnej krzywd

 

Czytany 10442 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.