Polecane artykuły

  • 1

piątek, 19 wrzesień 2014 10:58

Unikalny program dla dróg moczowych

Adamed- UroFuraginum Adamed- UroFuraginum

Specyficzna budowa kobiecych narządów płciowych sprawia, że jesteśmy bardziej narażone na zapalenie układu moczowego. Nieprzyjemne pieczenie, ból w trakcie oddawania moczu to niektóre z objawów. Co prawda, nie leczone, często samoistnie przechodzi. Jednak ze względu na poważne powikłania warto sięgnąć po środki wspomagające funkcjonowania układu moczowego.

Firma Adamed Consumer Healthcare S.A. wprowadziła na rynek serię produktów, które zadbają o drogi moczowe, pomogą podczas infekcji, a także utrzymają nasz układ moczowy w dobrym stanie.

Nautraginum Bio formula suplement diety, to kapsułki bogate w naturalne wyciągi roślinne. W jego składzie znajdziemy między innymi wyciąg z korzenia pietruszki, liście pokrzywy i owoce żurawiny. Tak połączone składniki mają działanie moczopędne i wspomagają pracę nerek.

Naturaginum bio-intima: płyn do higieny intymnej. Płyn nadaje się do codziennego użytku, nie tylko w czasie infekcji. Wspomaga wzrost dobroczynnej mikroflory bakteryjnej, nawilża i koi drobne podrażnienia. Dzięki wyjątkowej kompozycji składników działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie.

Naturaginum bio-intima: chusteczki do higieny intymnej. Chusteczki to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących, a także korzystających z toalet publicznych. Doskonale sprawdzą się jeśli chcemy się odświeżyć w czasie dnia. Wspomagają wzrost i odbudowę prawidłowej flory bakteryjnej. Dzięki zawartości chlorheksydyny chroni i działa antybakteryjnie.

A gdy infekcja już się pojawi…
uroFuraginum (Furagina) to pierwszy dostępny bez recepty lek zawierający furaginę, który leczy zakażenie dolnych dróg moczowych i przynosi szybką ulgę. Za infekcję układu moczowego odpowiedzialne są bakterie i drobnoustroje. Aby zwalczyć przyczynę zapalenia należy wybrać środki o działaniu bakteriobójczym, a takie wykazuje uroFuraginum. Stosując uroFuraginum już po tygodniu możemy pozbyć się dolegliwości.

Czytany 11213 razy

Artykuły powiązane

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce