Polecane artykuły

 • 1
piątek, 19 wrzesień 2014 10:58

Unikalny program dla dróg moczowych

Adamed- UroFuraginum Adamed- UroFuraginum

Specyficzna budowa kobiecych narządów płciowych sprawia, że jesteśmy bardziej narażone na zapalenie układu moczowego. Nieprzyjemne pieczenie, ból w trakcie oddawania moczu to niektóre z objawów. Co prawda, nie leczone, często samoistnie przechodzi. Jednak ze względu na poważne powikłania warto sięgnąć po środki wspomagające funkcjonowania układu moczowego.

Firma Adamed Consumer Healthcare S.A. wprowadziła na rynek serię produktów, które zadbają o drogi moczowe, pomogą podczas infekcji, a także utrzymają nasz układ moczowy w dobrym stanie.

Nautraginum Bio formula suplement diety, to kapsułki bogate w naturalne wyciągi roślinne. W jego składzie znajdziemy między innymi wyciąg z korzenia pietruszki, liście pokrzywy i owoce żurawiny. Tak połączone składniki mają działanie moczopędne i wspomagają pracę nerek.

Naturaginum bio-intima: płyn do higieny intymnej. Płyn nadaje się do codziennego użytku, nie tylko w czasie infekcji. Wspomaga wzrost dobroczynnej mikroflory bakteryjnej, nawilża i koi drobne podrażnienia. Dzięki wyjątkowej kompozycji składników działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie.

Naturaginum bio-intima: chusteczki do higieny intymnej. Chusteczki to idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących, a także korzystających z toalet publicznych. Doskonale sprawdzą się jeśli chcemy się odświeżyć w czasie dnia. Wspomagają wzrost i odbudowę prawidłowej flory bakteryjnej. Dzięki zawartości chlorheksydyny chroni i działa antybakteryjnie.

A gdy infekcja już się pojawi…
uroFuraginum (Furagina) to pierwszy dostępny bez recepty lek zawierający furaginę, który leczy zakażenie dolnych dróg moczowych i przynosi szybką ulgę. Za infekcję układu moczowego odpowiedzialne są bakterie i drobnoustroje. Aby zwalczyć przyczynę zapalenia należy wybrać środki o działaniu bakteriobójczym, a takie wykazuje uroFuraginum. Stosując uroFuraginum już po tygodniu możemy pozbyć się dolegliwości.

Czytany 11231 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce