Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 17 czerwiec 2014 15:49

Jak ważne jest śniadanie? Przysmak od Get Slim

Śniadanie Noble Health Śniadanie Noble Health

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To ono daje nam energii na cały dzień. Według starego polskiego przysłowia pierwszy posiłek dnia należy zjeść samemu, obiadem podzielić się z przyjacielem, a kolację oddać przeciwnikowi. Brak śniadania nie sprzyja odchudzaniu. Małe śniadanie zwiększa apetyt i zmusza nas do podjadania między posiłkami.

Dodatkowo takie śniadanie spowolni naszą przemianę materii. Obfite śniadanie ukoi nasze nerwy oraz zwiększy odporność na stres. Koncentracja będzie wyższa i będziesz bardziej wydajny. Pierwszy posiłek dnia możesz zjeść bardzo późno nawet o godz. 12:00, chyba, że wstaniesz o godz. 10:00. Posiłek należy jest na dwie godziny po przebudzeniu i najlepiej przed wyjściem z domu. Nasz organizm wtedy dostanie dodatkowej energii niezbędnej do funkcjonowania podczas całego dnia. Sama kawa nie jest dobrym pomysłem na śniadanie. Osoby, które zjedzą pełny posiłek mają więcej energii i nie są ospałe. Warto też wypróbować Get Slim. Specyfik pobudzi nasz metabolizm i przyśpieszy spalanie. Bezpośrednio po przebudzeniu organizm potrzebuje najbardziej wartościowych składników. Warto nasz żołądek zapełnić dawką węglowodanów, białka, czy tłuszczy, a nie pączkiem. 

Przepis na gotowe śniadanie zawiera:

2 szklanki płatków owsianych, jedno średnie jabłko, 4 szklanki soku jabłkowego, 100 g rodzynek, 50 g orzechów, ¼ łyżeczki cynamonu, ½ łyżeczki starego korzenia świeżego imbiru, 2-3 łyżeczki masła.

Całość należy zagotować. Do garnka należy wlać sok jabłkowy. Po zagotowaniu dodać rodzynki. Następnie dosypać płatki. Należ dodać przyprawy i gotować na wolnym ogniu. Kasza musi wchłonąć sok, a następnie trzeba dodać masła. Potrawę należy posypać orzechami włoskimi. 

Produkty można znaleźć w : Super-Pharm, Rossmannie, Hebie, Noble Health.

Czytany 1148 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?