Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 17 czerwiec 2014 17:49

Jak ważne jest śniadanie? Przysmak od Get Slim

Śniadanie Noble Health Śniadanie Noble Health

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To ono daje nam energii na cały dzień. Według starego polskiego przysłowia pierwszy posiłek dnia należy zjeść samemu, obiadem podzielić się z przyjacielem, a kolację oddać przeciwnikowi. Brak śniadania nie sprzyja odchudzaniu. Małe śniadanie zwiększa apetyt i zmusza nas do podjadania między posiłkami.

Dodatkowo takie śniadanie spowolni naszą przemianę materii. Obfite śniadanie ukoi nasze nerwy oraz zwiększy odporność na stres. Koncentracja będzie wyższa i będziesz bardziej wydajny. Pierwszy posiłek dnia możesz zjeść bardzo późno nawet o godz. 12:00, chyba, że wstaniesz o godz. 10:00. Posiłek należy jest na dwie godziny po przebudzeniu i najlepiej przed wyjściem z domu. Nasz organizm wtedy dostanie dodatkowej energii niezbędnej do funkcjonowania podczas całego dnia. Sama kawa nie jest dobrym pomysłem na śniadanie. Osoby, które zjedzą pełny posiłek mają więcej energii i nie są ospałe. Warto też wypróbować Get Slim. Specyfik pobudzi nasz metabolizm i przyśpieszy spalanie. Bezpośrednio po przebudzeniu organizm potrzebuje najbardziej wartościowych składników. Warto nasz żołądek zapełnić dawką węglowodanów, białka, czy tłuszczy, a nie pączkiem. 

Przepis na gotowe śniadanie zawiera:

2 szklanki płatków owsianych, jedno średnie jabłko, 4 szklanki soku jabłkowego, 100 g rodzynek, 50 g orzechów, ¼ łyżeczki cynamonu, ½ łyżeczki starego korzenia świeżego imbiru, 2-3 łyżeczki masła.

Całość należy zagotować. Do garnka należy wlać sok jabłkowy. Po zagotowaniu dodać rodzynki. Następnie dosypać płatki. Należ dodać przyprawy i gotować na wolnym ogniu. Kasza musi wchłonąć sok, a następnie trzeba dodać masła. Potrawę należy posypać orzechami włoskimi. 

Produkty można znaleźć w : Super-Pharm, Rossmannie, Hebie, Noble Health.

Czytany 1197 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.