Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 17 czerwiec 2014 17:49

Jak ważne jest śniadanie? Przysmak od Get Slim

Śniadanie Noble Health Śniadanie Noble Health

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To ono daje nam energii na cały dzień. Według starego polskiego przysłowia pierwszy posiłek dnia należy zjeść samemu, obiadem podzielić się z przyjacielem, a kolację oddać przeciwnikowi. Brak śniadania nie sprzyja odchudzaniu. Małe śniadanie zwiększa apetyt i zmusza nas do podjadania między posiłkami.

Dodatkowo takie śniadanie spowolni naszą przemianę materii. Obfite śniadanie ukoi nasze nerwy oraz zwiększy odporność na stres. Koncentracja będzie wyższa i będziesz bardziej wydajny. Pierwszy posiłek dnia możesz zjeść bardzo późno nawet o godz. 12:00, chyba, że wstaniesz o godz. 10:00. Posiłek należy jest na dwie godziny po przebudzeniu i najlepiej przed wyjściem z domu. Nasz organizm wtedy dostanie dodatkowej energii niezbędnej do funkcjonowania podczas całego dnia. Sama kawa nie jest dobrym pomysłem na śniadanie. Osoby, które zjedzą pełny posiłek mają więcej energii i nie są ospałe. Warto też wypróbować Get Slim. Specyfik pobudzi nasz metabolizm i przyśpieszy spalanie. Bezpośrednio po przebudzeniu organizm potrzebuje najbardziej wartościowych składników. Warto nasz żołądek zapełnić dawką węglowodanów, białka, czy tłuszczy, a nie pączkiem. 

Przepis na gotowe śniadanie zawiera:

2 szklanki płatków owsianych, jedno średnie jabłko, 4 szklanki soku jabłkowego, 100 g rodzynek, 50 g orzechów, ¼ łyżeczki cynamonu, ½ łyżeczki starego korzenia świeżego imbiru, 2-3 łyżeczki masła.

Całość należy zagotować. Do garnka należy wlać sok jabłkowy. Po zagotowaniu dodać rodzynki. Następnie dosypać płatki. Należ dodać przyprawy i gotować na wolnym ogniu. Kasza musi wchłonąć sok, a następnie trzeba dodać masła. Potrawę należy posypać orzechami włoskimi. 

Produkty można znaleźć w : Super-Pharm, Rossmannie, Hebie, Noble Health.

Czytany 1175 razy

Artykuły powiązane

 • Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy? Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy?

  Twoje dziecko nieustannie płacze i nie wiesz, co może mu dolegać? Być może to kolka niemowlęca, która przytrafia się bardzo często u tak małych dzieci. Dolegliwości z nią związane są bardzo dokuczliwe i w tym czasie trudno ukoić dziecko. Czym właściwie jest kolka niemowlęca i jakie są jej objawy?

 • Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

  Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

 • Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź! Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź!

  Chcesz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie produkty spożywcze w swojej diecie? W takim przypadku warto zapoznać się z definicją ładunku glikemicznego!

 • Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu

  Odczuwasz dyskomfort przy chodzeniu? Masz uczucie, że coś Cię kłuje lub uwiera w palec? Jeżeli nie wiesz co z tym zrobić, a ból się nasila, zwróć się po pomoc do wrocławskich podologów. Całkiem możliwe że problemem jest wrastający paznokieć.Jakie są przyczyny wrastania paznokcia?

 • Zdrowie rodem z Kanady Zdrowie rodem z Kanady

  Naprawdę niewiele rzeczy na naszym pięknym Świecie są bardziej typowe dla Kanady niż złocisty syrop klonowy.