Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 17 czerwiec 2014 15:49

Jak ważne jest śniadanie? Przysmak od Get Slim

Śniadanie Noble Health Śniadanie Noble Health

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To ono daje nam energii na cały dzień. Według starego polskiego przysłowia pierwszy posiłek dnia należy zjeść samemu, obiadem podzielić się z przyjacielem, a kolację oddać przeciwnikowi. Brak śniadania nie sprzyja odchudzaniu. Małe śniadanie zwiększa apetyt i zmusza nas do podjadania między posiłkami.

Dodatkowo takie śniadanie spowolni naszą przemianę materii. Obfite śniadanie ukoi nasze nerwy oraz zwiększy odporność na stres. Koncentracja będzie wyższa i będziesz bardziej wydajny. Pierwszy posiłek dnia możesz zjeść bardzo późno nawet o godz. 12:00, chyba, że wstaniesz o godz. 10:00. Posiłek należy jest na dwie godziny po przebudzeniu i najlepiej przed wyjściem z domu. Nasz organizm wtedy dostanie dodatkowej energii niezbędnej do funkcjonowania podczas całego dnia. Sama kawa nie jest dobrym pomysłem na śniadanie. Osoby, które zjedzą pełny posiłek mają więcej energii i nie są ospałe. Warto też wypróbować Get Slim. Specyfik pobudzi nasz metabolizm i przyśpieszy spalanie. Bezpośrednio po przebudzeniu organizm potrzebuje najbardziej wartościowych składników. Warto nasz żołądek zapełnić dawką węglowodanów, białka, czy tłuszczy, a nie pączkiem. 

Przepis na gotowe śniadanie zawiera:

2 szklanki płatków owsianych, jedno średnie jabłko, 4 szklanki soku jabłkowego, 100 g rodzynek, 50 g orzechów, ¼ łyżeczki cynamonu, ½ łyżeczki starego korzenia świeżego imbiru, 2-3 łyżeczki masła.

Całość należy zagotować. Do garnka należy wlać sok jabłkowy. Po zagotowaniu dodać rodzynki. Następnie dosypać płatki. Należ dodać przyprawy i gotować na wolnym ogniu. Kasza musi wchłonąć sok, a następnie trzeba dodać masła. Potrawę należy posypać orzechami włoskimi. 

Produkty można znaleźć w : Super-Pharm, Rossmannie, Hebie, Noble Health.

Czytany 1157 razy

Artykuły powiązane

 • Miej olej w… szafce! Gdzie przechowywać olej kokosowy? Miej olej w… szafce! Gdzie przechowywać olej kokosowy?

  Coraz częściej kupujemy olejek kokosowy zachęceni jego właściwościami i szerokim wachlarzem zastosowań. Właściwości oleju kokosowego są znane od niedawna i mogą okazać się posiadać zbawienny wpływ na organizm każdego z nas. Pojawia się jednak pytanie: gdzie przechowywać olej kokosowy, żeby nie stracił swoich właściwości? Jeśli do tej pory zastanawiałeś się gdzie kupić olej kokosowy i jak przechowywać ten produkt to doskonale się składa. Dziś, mamy zaszczyt zaprezentować rozwiązanie, które pozwala na potwierdzenie, że przechowywanie oleju kokosowego nie należy do skomplikowanych i wymagających rzeczy.

 • Refundacja implantów zębowych w Polsce - czy jest możliwa? Refundacja implantów zębowych w Polsce - czy jest możliwa?

  Implanty zębowe – rozwiązanie problemów uzębienia

  Zastanawiasz się, czy istnieje możliwość dofinansowania do implantów zębowych z Narodowego Funduszu Zdrowia? Jesteś w gronie pacjentów, którzy od dłuższego czasu poszukują rozwiązania w formie implantów zębów? Jeśli tak, z pewnością wiesz, że Twój przypadek nie jest odosobniony. Obecnie, pacjenci na całym świecie, w tym także i w Polsce, borykają się z problemami natury stomatologicznej. Jednym z takich problemów jest utrata zęba/zębów w wyniku choroby czy jakiegoś wypadku. W takich przypadkach nowoczesna stomatologia przychodzi z pomocą w postaci implantów. Aktualnie możliwości dziedziny medycznej, jaką jest stomatologia gwarantuje możliwość zarówno leczenia zębów z zachowaniem obecnie obowiązujących standardów, jak i wstawienia implantów zębów.

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Kalendarz ciąży: dowiedz się, kiedy dziecko w Twoim brzuchu zaczyna słyszeć Kalendarz ciąży: dowiedz się, kiedy dziecko w Twoim brzuchu zaczyna słyszeć

  Jesteś w ciąży i chcesz nawiązać lepszy kontakt z noworodkiem zaraz po porodzie? Zastanawiasz się, kiedy dziecko zaczyna słyszeć? Chcesz wiedzieć, czy dziecko jeśli jest jeszcze w Twoim brzuchu słyszy to, co do niego mówisz i możesz je w jakikolwiek sposób uspokoić własnym głosem? Jak się okazuje, komunikacja z dzieckiem, które znajduje się jeszcze w brzuchu własnej mamy jest bardzo dobrą praktyką polecaną przez lekarzy. O ile umiejętnie podejdziesz do całego tematu, Twoje starania mogą okazać się kluczowym elementem w trakcie rozwoju dziecka. Możesz zauważyć, że dzięki temu że zastanawiasz się, kiedy dziecko zaczyna słyszeć w brzuchu i rozpoczęłaś jest znacznie bardziej rozwinięte niż jego rówieśnicy w dalszych fazach wzrostu. Już w drugim trymestrze zacznij mówić do brzucha, by dziecko poznawało twój głos.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.