Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 11 grudzień 2014 08:34

Zdrowy sen na wygodnym, komfortowym materacu

Pogoń za pieniędzmi, brak czasu na relaks i ciągły stres. Tak wygląda życie większości z nas, którzy mieli to szczęście urodzić się w XXI wieku. Zapominamy o wysypianiu się a potem jesteśmy zdumieni, że nasze obroty spadają a ciało domaga się odpoczynku. Co zrobić, aby się wyspać?

 Podstawą jest oczywiście wyciszenie się i zrelaksowanie. Jednak czy to jest obecnie możliwe bez jakichkolwiek środków farmaceutycznych? Trudno to stwierdzić – poziom stresu, jaki odczuwają ludzie jeszcze nigdy nie był tak wysoki, nic więc dziwnego, że pojawiają się problemy z zasypianiem. Jednak mimo to spróbujmy się relaksować przed snem – puszczając muzykę, czytając książkę lub po prostu, kładąc się po kąpieli na odpowiednio miękkim i przyjemnym materacu.

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem jest właśnie odpowiedni materac. Jeśli często boli Cię kark lub lędźwie, jeśli w nocy długo nie potrafisz znaleźć odpowiedniej pozycji do zaśnięcia, to znak, że masz nieodpowiedni materac do spania. Pora to zmienić i skorzystać z oferty sklepów takich jak Matinee.pl. Duży wybór różnych rodzajów materacy – od miękkich po twarde i stabilizujące kręgosłup, to tylko jedna z zalet tego producenta. Wszystkie materace są polskiej produkcji, dzięki czemu są idealnie dopasowane do potrzeb Polaków.

Okazuje się bowiem, że tak jak każdy naród ma nieco odmienne gusta kulinarne, tak i posiada odmienne wymagania w stosunku do materaca. Jeśli więc chcesz zapewnić sobie zdrowy i przede wszystkim – odprężający sen, powinieneś zastanowić się nad tymi właśnie materacami. Hipoalergiczne, łatwe do utrzymania w czystości i przede wszystkim zaprojektowane tak, aby ukołysać Cię do snu bez żadnego problemu. Dla osoby, która nie ma czasu na chwilę relaksu i poczytanie książki, jest to idealna szansa na zdrowy sen.

A wiadomo – jak się wyśpimy, mamy lepszy humor i energię do działania. Jeden materac, mnóstwo przespanych nocy i dużo lepsze samopoczucie. Czy można chcieć więcej?

Czytany 10309 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.