Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 11 grudzień 2014 08:34

Zdrowy sen na wygodnym, komfortowym materacu

Pogoń za pieniędzmi, brak czasu na relaks i ciągły stres. Tak wygląda życie większości z nas, którzy mieli to szczęście urodzić się w XXI wieku. Zapominamy o wysypianiu się a potem jesteśmy zdumieni, że nasze obroty spadają a ciało domaga się odpoczynku. Co zrobić, aby się wyspać?

 Podstawą jest oczywiście wyciszenie się i zrelaksowanie. Jednak czy to jest obecnie możliwe bez jakichkolwiek środków farmaceutycznych? Trudno to stwierdzić – poziom stresu, jaki odczuwają ludzie jeszcze nigdy nie był tak wysoki, nic więc dziwnego, że pojawiają się problemy z zasypianiem. Jednak mimo to spróbujmy się relaksować przed snem – puszczając muzykę, czytając książkę lub po prostu, kładąc się po kąpieli na odpowiednio miękkim i przyjemnym materacu.

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem jest właśnie odpowiedni materac. Jeśli często boli Cię kark lub lędźwie, jeśli w nocy długo nie potrafisz znaleźć odpowiedniej pozycji do zaśnięcia, to znak, że masz nieodpowiedni materac do spania. Pora to zmienić i skorzystać z oferty sklepów takich jak Matinee.pl. Duży wybór różnych rodzajów materacy – od miękkich po twarde i stabilizujące kręgosłup, to tylko jedna z zalet tego producenta. Wszystkie materace są polskiej produkcji, dzięki czemu są idealnie dopasowane do potrzeb Polaków.

Okazuje się bowiem, że tak jak każdy naród ma nieco odmienne gusta kulinarne, tak i posiada odmienne wymagania w stosunku do materaca. Jeśli więc chcesz zapewnić sobie zdrowy i przede wszystkim – odprężający sen, powinieneś zastanowić się nad tymi właśnie materacami. Hipoalergiczne, łatwe do utrzymania w czystości i przede wszystkim zaprojektowane tak, aby ukołysać Cię do snu bez żadnego problemu. Dla osoby, która nie ma czasu na chwilę relaksu i poczytanie książki, jest to idealna szansa na zdrowy sen.

A wiadomo – jak się wyśpimy, mamy lepszy humor i energię do działania. Jeden materac, mnóstwo przespanych nocy i dużo lepsze samopoczucie. Czy można chcieć więcej?

Czytany 10300 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?