sobota, 01 marzec 2014 15:43

Dieta w łóżku

Wszystkie składniki naszej codziennej diety wpływają na naszą aktywność i formę seksualną. Jednak istnieje wiele składników, które korzystnie wpływają na nasze życie intymne. Skuteczność dowiedli naukowcy, więc nie można się z tym kłócić. Zbadali oni pożywienie, które może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na sprawność seksualną oraz odczuwanie przyjemności.

Problem z potencją dotyczy około 10% populacji. Bez większego znaczenia jest kontynent, na którym żyje dana osoba. Co za tym idzie, winy nie możemy przerzucić ani na klimat, ani na średnio dobre środowisko. W Polsce z zaburzeniami erekcji zmaga się prawie 2,5 miliona mężczyzn, a dane są znacznie zaniżone. Naukowcy dowiedli, że  dzięki dobrze zbilansowanej diecie można uniknąć tak wstydliwego problemu. Wystarczy wprowadzić do swojej codziennej diety kilka produktów, które zawierają składniki wpływające na odczuwanie przyjemności, a również poprawiają ukrwienie narządów płciowych i sprawność fizyczną całego organizmu. Przedstawiamy pięć składników, które wspomogą ciało i umysł, oraz przygotują do intymnych chwil Was oboje. 

Pierwsza na liście jest czekolada. Zawiera fenyloetyloamine, która jest znana przede wszystkim jako "narkotyk miłości". Pomaga w dużym stopniu intensywnie przeżywać orgazmy. Działa silniej niż sama dopamina czyli hormon szczęścia. 

Drugim niezbędnym w łóżkowej diecie produktem są białko i minerały. Selen jest odpowiedzialny za produkcję spermy, a cynk jest niezbędny do syntezy hormonów płciowych. Białko jest ważne ponad wszystko. Arginina to aminokwas potrzebny do produkcji tlenku azotu, bez którego erekcja może nie nastąpić. Witaminy E, C, wszystkie z grupy B to najlepsze wspomagacze erekcji. 

Ryby i ostrygi. Mają wielu entuzjastów i tyle samo przeciwników. Mają w sobie dużo kwasów tłuszczowych omega-3, które przeciwdziałają miażdżycy, obniżają ciśnienie, hamują apetyt, a także działają przeciwdepresyjnie, jak sam seks. To właśnie ryby i ostrygi mają ich w sobie najwięcej. 

Pestki dyni. Zdrowy tłuszcz, cynk, magnez. To ten ostatni jest odpowiedzialny za odczuwanie podniecenia i intensywność przeżywanych orgazmów. Są bardzo zdrową przekąską w ciągu dnia, a co najważniejsze: nie tuczą!

Czosnek to ostatni polecany produkt. Rozszerza on naczynia krwionośne, co zapewnia lepsze ukrwienie narządów płciowych. Co z nieprzyjemnym zapachem? Wystarczy zjeść natkę pietruszki, a po 10 minutach zapach będzie zabity w 100%. 

 

Czytany 1202 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.