Polecane artykuły

 • 1

sobota, 01 marzec 2014 14:43

Dieta w łóżku

Wszystkie składniki naszej codziennej diety wpływają na naszą aktywność i formę seksualną. Jednak istnieje wiele składników, które korzystnie wpływają na nasze życie intymne. Skuteczność dowiedli naukowcy, więc nie można się z tym kłócić. Zbadali oni pożywienie, które może mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na sprawność seksualną oraz odczuwanie przyjemności.

Problem z potencją dotyczy około 10% populacji. Bez większego znaczenia jest kontynent, na którym żyje dana osoba. Co za tym idzie, winy nie możemy przerzucić ani na klimat, ani na średnio dobre środowisko. W Polsce z zaburzeniami erekcji zmaga się prawie 2,5 miliona mężczyzn, a dane są znacznie zaniżone. Naukowcy dowiedli, że  dzięki dobrze zbilansowanej diecie można uniknąć tak wstydliwego problemu. Wystarczy wprowadzić do swojej codziennej diety kilka produktów, które zawierają składniki wpływające na odczuwanie przyjemności, a również poprawiają ukrwienie narządów płciowych i sprawność fizyczną całego organizmu. Przedstawiamy pięć składników, które wspomogą ciało i umysł, oraz przygotują do intymnych chwil Was oboje. 

Pierwsza na liście jest czekolada. Zawiera fenyloetyloamine, która jest znana przede wszystkim jako "narkotyk miłości". Pomaga w dużym stopniu intensywnie przeżywać orgazmy. Działa silniej niż sama dopamina czyli hormon szczęścia. 

Drugim niezbędnym w łóżkowej diecie produktem są białko i minerały. Selen jest odpowiedzialny za produkcję spermy, a cynk jest niezbędny do syntezy hormonów płciowych. Białko jest ważne ponad wszystko. Arginina to aminokwas potrzebny do produkcji tlenku azotu, bez którego erekcja może nie nastąpić. Witaminy E, C, wszystkie z grupy B to najlepsze wspomagacze erekcji. 

Ryby i ostrygi. Mają wielu entuzjastów i tyle samo przeciwników. Mają w sobie dużo kwasów tłuszczowych omega-3, które przeciwdziałają miażdżycy, obniżają ciśnienie, hamują apetyt, a także działają przeciwdepresyjnie, jak sam seks. To właśnie ryby i ostrygi mają ich w sobie najwięcej. 

Pestki dyni. Zdrowy tłuszcz, cynk, magnez. To ten ostatni jest odpowiedzialny za odczuwanie podniecenia i intensywność przeżywanych orgazmów. Są bardzo zdrową przekąską w ciągu dnia, a co najważniejsze: nie tuczą!

Czosnek to ostatni polecany produkt. Rozszerza on naczynia krwionośne, co zapewnia lepsze ukrwienie narządów płciowych. Co z nieprzyjemnym zapachem? Wystarczy zjeść natkę pietruszki, a po 10 minutach zapach będzie zabity w 100%. 

 

Czytany 1069 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?