Polecane artykuły

  • 1

piątek, 02 styczeń 2015 13:11

Zdrowy i wygodny pomysł na obiad

Kupiec - Kasza jaglana w saszetkach Kupiec - Kasza jaglana w saszetkach

Jedzenie to jedna z przyjemniejszych czynności w życiu. Dla wielu osób to także sposób na poprawę złego samopoczucia i klucz do zdrowia. Dzisiaj żyjemy w ciągłym biegu, pędzie lecz zaczynamy co raz to bardziej dbać o to, co jemy.

Podstawami wielu diet są składniki, które dostarczają energii na długi czas i mają niski indeks glikemiczny. Jedną z propozycji wartościowego i zdrowego dania może być kasza jaglana. Jest to jeden z bardziej lekkostrawnych produktów przetworzonych zbożowych. Zapewnia uczucie sytości przez długi czas. Firma Kupiec wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, wprowadziła do swojej oferty nowe opakowanie kaszy, w którym możemy znaleźć 4 saszetki produktu. Proste i szybkie przygotowanie, to zapewniają torebki kaszy jaglanej firmy Kupiec. 

Kasza Jaglana 4x100g to świetny pomysł na szybki i pełnowartościowy obiad. Przyrządzenie kaszy zajmuje dokładnie 15 minut. Mimo, że kasza większości kojarzy się z produktem wykorzystywanym do potraw słonych (lunch, obiad, kolacja), jest doskonała także przy deserach. Wzmacnia odporność, poprawia pamięć oraz koncentracje. Krzem oraz antyoksydanty to składniki, o których nie można nie wspomnieć. Co ważne, nie zawiera glutenu, dzięki czemu jest polecana alergikom, osobom z wrażliwym żołądkiem i dzieciom.

Opakowanie kaszy jaglanej Kupiec zawieraz 4 saszetki po 100g kaszy w każdej z nich. Cena rekomendowana to 3,99zł.

Czytany 3093 razy

Artykuły powiązane

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce