Polecane artykuły

 • 1
niedziela, 29 grudzień 2013 18:43

Saluran z algami - Detoks w tabletce

Vitana - Saluran z algami Vitana - Saluran z algami

Trujące toksyny zatruwają nasz organizm. Przez wiele lat systematycznie wraz ze spożywanym pokarmem, z wdychanym powietrzem, poprzez kontakt z zanieczyszczonym środowiskiem, głównie na stanowisku pracy, odkładają się w tkankach naszego organizmu. To właśnie one są główną przyczyną problemów chronicznych i z czasem ograniczają sprawne działanie każdego organizmu. Jest sposób na skuteczne odtrucie organizmu!

 

Saluran z algami to nowość na rynku. To tabletki, które bierzemy codziennie przez kilka tygodni. W ich skład wchodzi chlorella- składnik, który absorbuje w jelitach substancje toksyczne takie jak metale ciężkie, czy pestycydy. Dzięki stosowaniu Saluranu z algami maksymalizujemy swoje szanse na zatrzymanie figury w rozmiarze 36. Produkt działa moczopędnie, a na twarzy przez pierwsze 5-7 dni stosowania mogą pojawić się wypryski. Jest to naturalny skutek pozbywania się toksyn z naszego ciała, jednak znikają. Po dwóch-trzech tygodniach można zauważyć niesamowite efekty. Więcej energii, lepsze trawienie i... spadek wagi. Jeśli chodzi o kilogramy, to lecą w dół, ponieważ produkt zmniejsza ilość wody w organizmie. 

Zatem zabierzmy się za odtruwanie naszych ciałek Kochane, samo nic nie przyjdzie, a zyskać możemy nie tylko lepsze samopoczucie, ale także piękniejszy wygląd : )

 

 

Czytany 1429 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.