Polecane artykuły

 • 1

niedziela, 29 grudzień 2013 17:43

Saluran z algami - Detoks w tabletce

Vitana - Saluran z algami Vitana - Saluran z algami

Trujące toksyny zatruwają nasz organizm. Przez wiele lat systematycznie wraz ze spożywanym pokarmem, z wdychanym powietrzem, poprzez kontakt z zanieczyszczonym środowiskiem, głównie na stanowisku pracy, odkładają się w tkankach naszego organizmu. To właśnie one są główną przyczyną problemów chronicznych i z czasem ograniczają sprawne działanie każdego organizmu. Jest sposób na skuteczne odtrucie organizmu!

 

Saluran z algami to nowość na rynku. To tabletki, które bierzemy codziennie przez kilka tygodni. W ich skład wchodzi chlorella- składnik, który absorbuje w jelitach substancje toksyczne takie jak metale ciężkie, czy pestycydy. Dzięki stosowaniu Saluranu z algami maksymalizujemy swoje szanse na zatrzymanie figury w rozmiarze 36. Produkt działa moczopędnie, a na twarzy przez pierwsze 5-7 dni stosowania mogą pojawić się wypryski. Jest to naturalny skutek pozbywania się toksyn z naszego ciała, jednak znikają. Po dwóch-trzech tygodniach można zauważyć niesamowite efekty. Więcej energii, lepsze trawienie i... spadek wagi. Jeśli chodzi o kilogramy, to lecą w dół, ponieważ produkt zmniejsza ilość wody w organizmie. 

Zatem zabierzmy się za odtruwanie naszych ciałek Kochane, samo nic nie przyjdzie, a zyskać możemy nie tylko lepsze samopoczucie, ale także piękniejszy wygląd : )

 

 

Czytany 1361 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?