Polecane artykuły

 • 1

niedziela, 29 grudzień 2013 17:43

Saluran z algami - Detoks w tabletce

Vitana - Saluran z algami Vitana - Saluran z algami

Trujące toksyny zatruwają nasz organizm. Przez wiele lat systematycznie wraz ze spożywanym pokarmem, z wdychanym powietrzem, poprzez kontakt z zanieczyszczonym środowiskiem, głównie na stanowisku pracy, odkładają się w tkankach naszego organizmu. To właśnie one są główną przyczyną problemów chronicznych i z czasem ograniczają sprawne działanie każdego organizmu. Jest sposób na skuteczne odtrucie organizmu!

 

Saluran z algami to nowość na rynku. To tabletki, które bierzemy codziennie przez kilka tygodni. W ich skład wchodzi chlorella- składnik, który absorbuje w jelitach substancje toksyczne takie jak metale ciężkie, czy pestycydy. Dzięki stosowaniu Saluranu z algami maksymalizujemy swoje szanse na zatrzymanie figury w rozmiarze 36. Produkt działa moczopędnie, a na twarzy przez pierwsze 5-7 dni stosowania mogą pojawić się wypryski. Jest to naturalny skutek pozbywania się toksyn z naszego ciała, jednak znikają. Po dwóch-trzech tygodniach można zauważyć niesamowite efekty. Więcej energii, lepsze trawienie i... spadek wagi. Jeśli chodzi o kilogramy, to lecą w dół, ponieważ produkt zmniejsza ilość wody w organizmie. 

Zatem zabierzmy się za odtruwanie naszych ciałek Kochane, samo nic nie przyjdzie, a zyskać możemy nie tylko lepsze samopoczucie, ale także piękniejszy wygląd : )

 

 

Czytany 1372 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.