niedziela, 29 grudzień 2013 18:43

Saluran z algami - Detoks w tabletce

Vitana - Saluran z algami Vitana - Saluran z algami

Trujące toksyny zatruwają nasz organizm. Przez wiele lat systematycznie wraz ze spożywanym pokarmem, z wdychanym powietrzem, poprzez kontakt z zanieczyszczonym środowiskiem, głównie na stanowisku pracy, odkładają się w tkankach naszego organizmu. To właśnie one są główną przyczyną problemów chronicznych i z czasem ograniczają sprawne działanie każdego organizmu. Jest sposób na skuteczne odtrucie organizmu!

 

Saluran z algami to nowość na rynku. To tabletki, które bierzemy codziennie przez kilka tygodni. W ich skład wchodzi chlorella- składnik, który absorbuje w jelitach substancje toksyczne takie jak metale ciężkie, czy pestycydy. Dzięki stosowaniu Saluranu z algami maksymalizujemy swoje szanse na zatrzymanie figury w rozmiarze 36. Produkt działa moczopędnie, a na twarzy przez pierwsze 5-7 dni stosowania mogą pojawić się wypryski. Jest to naturalny skutek pozbywania się toksyn z naszego ciała, jednak znikają. Po dwóch-trzech tygodniach można zauważyć niesamowite efekty. Więcej energii, lepsze trawienie i... spadek wagi. Jeśli chodzi o kilogramy, to lecą w dół, ponieważ produkt zmniejsza ilość wody w organizmie. 

Zatem zabierzmy się za odtruwanie naszych ciałek Kochane, samo nic nie przyjdzie, a zyskać możemy nie tylko lepsze samopoczucie, ale także piękniejszy wygląd : )

 

 

Czytany 1502 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.