sobota, 22 marzec 2014 07:16

Olivocap- dla czułych i wrażliwych uszu

Olivocap na uszy Olivocap na uszy

Czy miewasz problemy ze słuchem? Kiedy dziecko zaczyna płakać w pokoju na górze lub pies piszczy pod drzwiami zdarza się, że słyszysz to dopiero po chwili? To nie muszą być problemy ze słuchem! Na szumy uszne oraz niedosłuch pracujemy sobie sami każdego dnia. Może wystarczy tylko prawidłowo oczyścić uszy ze zbędnych zanieczyszczeń oraz woskowiny? 

Niestety, stosując patyczki higieniczne, które teoretycznie mają pomóc nam oczyszczać uszy, działają odwrotnie. Przy ich pomocy wpychamy woskowinę uszną wgłąb przewodu słuchowego. Skutkiem tego jest zaburzony mechanizm samoczyszczający uszy, co za tym idzie, woskowina zaczyna zalegać w uszach w dużych ilościach. Tworzą się korki woskowinowe, które mogą powodować ból, a nawet niedosłuch przewodzeniowy. 

Nasuwa się pytanie: jak prawidłowo dbać o higienę uszu? Pierwszym krokiem jest całkowite odrzucenie patyczków higienicznych. Zamiast tego wystarczy użyć chusteczki higienicznej lub specjalnej myjki, którą nakładamy na palec wskazujący Olivocap Paluszak. Myjka jest miękka oraz delikatna dla małżowiny usznej. Paluszak jest przeznaczony do wielokrotnego użycia. Można go prać w pralce z białymi rzeczami. Jest doskonały również po wizycie na basenie do oczyszczenia uszu. 

Jeśli woskowina nie wypływa samoistnie należy spróbować pobudzić jej wypływ po przez żucie gumy. W razie takich zaburzeń polecamy stosować 1-2 razy w tygodniu bezpieczny dla uszu preparat, który zmiękczy woskowinę i pomoże jej wydostać się z przewodów słuchowych. Olivocap Spray usunie delikatnie woskowinę poprzez jej zmiękczenie. Dodatkowo spray nawilży przewody słuchowe i zapobiegnie dalszemu odkładaniu się złogów woskowinowych. Działa także przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie, a co najważniejsze, nie zawiera wody która może uszkadzać przewody słuchowe. Spray będzie doskonały także przed basenem. Dzięki swoim właściwościom ochronnym zmniejsza ryzyko infekcji ucha zewnętrznego. 

Olivocap to spray usuwający woskowinę uszną. W 100% naturalny wyrób medyczny bez zawartości wody. Poza usuwaniem woskowiny dodatkowo nawilża kanał słuchowy zabezpieczając uszy przed infekcjami podczas kontaktu uszu z wodą, np. na basenie.

 

Czytany 3932 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.