piątek, 21 marzec 2014 19:57

5 powodów, dlaczego w Twojej łazience nie może zabraknąć Bioxsine

Bioxine w łazience Bioxine w łazience

Kosmetyki marki Bioxsine od pewnego czasu podbijają Europę. Na czym polega ich fenomen oraz co raz to większe zainteresowanie Polaków? Czy warto zainwestować w ten produkt? Oto 5 argumentów. Pierwszy to efekty. Stosowanie szamponu i serum Bioxsine jednocześnie przez miesiąc redukuje wypadanie włosów aż o 90%!

Kuracja dwumiesięczna daje jeszcze lepsze rezultaty. Po takim czasie 80% badanych zauważyło pojawienie się nowych włosów. Brzmi jak bajka? A jednak, sen może się spełnić. Opinie tysięcy zadowolonych użytkowników potwierdziły badania przeprowadzone przez instytut naukowy Dermatest Germany.

Argumentem numer dwa jest innowacja kosmetyków Bioxsine. BIOCOMPLEX B11, który opracowany został specjalnie opracowany na potrzeby produktu. Jego działanie jest niezwykle długotrwałe i skuteczne. Bioxsine, jako jedyny z kosmetyków, działa na nie już w pierwszej fazie ich wzrostu. Działa na nie bezpośrednio powodując, że włosy rosną szybciej i są widocznie zdrowsze. Zanim włosy wypadną czekają je jeszcze dwie fazy, na które Bioxsine również działa. Kosmetyki dostępne w drogeriach działają tylko w przypadku ostatniej fazy życia włosów.

Kompleksowa kuracja to już trzeci argument, przemawiający na korzyść kosmetyków Bioxsine. Seria kosmetyków jest kumpleksową oraz długotrwałą kuracją przeznaczoną dla włosów wypadających. Efekty można zauważyć już po pierwszych 48 godzinach po użyciu produktu. Włosy są lśniące oraz zdrowsze. Producent zaleca by kuracje stosować około 10 miesięcy, co zapewni bardzo dobre efekty na długi czas. To zdecydowanie wyróżnie Bioxsine na tle innych produktów do stosowania na włosy. 

Kompleksowa pielęgnacja to kolejny z argumentów. Jak w każdej kuracji, rodzaj naszego włosa nie pozostaje obojętny. Dla dopasowania szampon Bioxsine jest dostępny w trzech wersjach: dla włosów normalnych i suchych, przeciwłupieżowy oraz dla włosów przetłuszczających się. Co więcej, w wyniku badań przeprowadzonych przez ekspertów Biota, szampon przeciwłupieżowy wykazał 100% skuteczności. Można śmiało powiedzieć, że Bioxsine to produkt 2in1.

Ostatnim argumentem jest wydajność produktów tej marki. Mimo, że ceny innych produktów mogą być niższe, to właśnie Bioxsine da nam najlepsze efekty. Szampon jako jedyny posiada 300ml buteleczkę i cały kartonik serum, którego na pewno nie zabraknie nam na parę tygodni. 

Czytany 1310 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.