Polecane artykuły

 • 1

piątek, 21 marzec 2014 18:57

5 powodów, dlaczego w Twojej łazience nie może zabraknąć Bioxsine

Bioxine w łazience Bioxine w łazience

Kosmetyki marki Bioxsine od pewnego czasu podbijają Europę. Na czym polega ich fenomen oraz co raz to większe zainteresowanie Polaków? Czy warto zainwestować w ten produkt? Oto 5 argumentów. Pierwszy to efekty. Stosowanie szamponu i serum Bioxsine jednocześnie przez miesiąc redukuje wypadanie włosów aż o 90%!

Kuracja dwumiesięczna daje jeszcze lepsze rezultaty. Po takim czasie 80% badanych zauważyło pojawienie się nowych włosów. Brzmi jak bajka? A jednak, sen może się spełnić. Opinie tysięcy zadowolonych użytkowników potwierdziły badania przeprowadzone przez instytut naukowy Dermatest Germany.

Argumentem numer dwa jest innowacja kosmetyków Bioxsine. BIOCOMPLEX B11, który opracowany został specjalnie opracowany na potrzeby produktu. Jego działanie jest niezwykle długotrwałe i skuteczne. Bioxsine, jako jedyny z kosmetyków, działa na nie już w pierwszej fazie ich wzrostu. Działa na nie bezpośrednio powodując, że włosy rosną szybciej i są widocznie zdrowsze. Zanim włosy wypadną czekają je jeszcze dwie fazy, na które Bioxsine również działa. Kosmetyki dostępne w drogeriach działają tylko w przypadku ostatniej fazy życia włosów.

Kompleksowa kuracja to już trzeci argument, przemawiający na korzyść kosmetyków Bioxsine. Seria kosmetyków jest kumpleksową oraz długotrwałą kuracją przeznaczoną dla włosów wypadających. Efekty można zauważyć już po pierwszych 48 godzinach po użyciu produktu. Włosy są lśniące oraz zdrowsze. Producent zaleca by kuracje stosować około 10 miesięcy, co zapewni bardzo dobre efekty na długi czas. To zdecydowanie wyróżnie Bioxsine na tle innych produktów do stosowania na włosy. 

Kompleksowa pielęgnacja to kolejny z argumentów. Jak w każdej kuracji, rodzaj naszego włosa nie pozostaje obojętny. Dla dopasowania szampon Bioxsine jest dostępny w trzech wersjach: dla włosów normalnych i suchych, przeciwłupieżowy oraz dla włosów przetłuszczających się. Co więcej, w wyniku badań przeprowadzonych przez ekspertów Biota, szampon przeciwłupieżowy wykazał 100% skuteczności. Można śmiało powiedzieć, że Bioxsine to produkt 2in1.

Ostatnim argumentem jest wydajność produktów tej marki. Mimo, że ceny innych produktów mogą być niższe, to właśnie Bioxsine da nam najlepsze efekty. Szampon jako jedyny posiada 300ml buteleczkę i cały kartonik serum, którego na pewno nie zabraknie nam na parę tygodni. 

Czytany 1163 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

Media