Polecane artykuły

 • 1

sobota, 22 marzec 2014 10:01

Areozole na katar

Sposoby na katar - Nasic Sposoby na katar - Nasic

         Katar. Uciążliwy, irytujący oraz powodujący dyskomfort w każdym jego stadium. Jaki by nie był, nigdy nie będzie przyjemny i bezproblemowy. Dla nosów z katarem najlepszy będzie spray, który dotrze jak najdalej wgłąb nosa. Jaki jest najlepszy? Ten przebadany naukowo oraz klinicznie. Preparat, który nie tylko leczy katar, ale także nie wysusza śluzówki nosa oraz nie uzależnia. Taki właśnie jest Nasic!

        Aerozol do nosa Nasic szybko udrażnia nos a jednocześnie nie wysusza jego śluzówki, co także może być przyczyną kataru. Tym sposobem preparat przyspiesza proces leczenia, co za tym idzie, skraca okres stosowania produktu. Spray Nasic posiada doskonale dobrane składniki: działającą przeciwobrzękowo ksymetazolinę, która jest połączona z dekspantenolem, który chroni śluzówkę nosa i wspomaga jego regenarację. 

        Lek Nasic jest odpowiedni do stosowania w przypadku większości rodzajów kataru. Największym jego plusem jest duża skuteczność w wypadku alergii. Katar sienny, który towarzyszy już 70% społeczeństwa, jest wyjątkowo uciążliwy oraz przeszkadza w wielu codziennych czynnościach. W przypadku wielu preparatów trzeba rozróżnić, jaki to rodzaj kataru. Często jest to bardzo trudne, a nawet niemożliwe do stwierdzenia przez nas samych Tutaj właśnie Nasic wiedzie prym. Jest doskonały dla wszystkich rodzajów kataru, czy to katar sienny, czy ten towarzyszący grypie.

 Sposoby na katar - Nasic

          Preparat Nasic jest dostępny w dwóch wersjach: tej dla dorosłych i starszych dzieci osób oraz dla dzieci nieco młodszych. W pierwszej z wymienionej wersji, Nasic zawiera większą ilość substancji czynnej. Stosujemy go po jednym psiknięciu do każdego otworu nosowego trzy razy na dobę. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. W wersji dla dzieci nosi nazwę Nasic Kids. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Tutaj również stosujemy go do trzech razy na dobę po jednym psiknięciu do każdego z otworów nosowych. Cena Nasic w obu wersjach nie przekracza 12zł. 

 

Czytany 1559 razy

Artykuły powiązane

 • Jak powinna wyglądać kąpiel niemowlaka? Jak powinna wyglądać kąpiel niemowlaka?

  Pierwsza kąpiel noworodka jest niezwykle stresującym doświadczeniem dla młodych rodziców. Wystarczy jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, które sprawią, że czas wieczornej toalety stanie się prawdziwą przyjemnością dla wszystkich zainteresowanych.

 • Warto testować się na nietolerancje pokarmowe! Warto testować się na nietolerancje pokarmowe!

  Wykonywanie testów na nietolerancję pokarmową stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Szczególnie ciekawe jest to, że test na nietolerancję pokarmową może być przeprowadzony bez wychodzenia z domu – jednocześnie z natychmiastowym uzyskaniem wyniku. Dlaczego warto to robić?

 • Kąpiemy malucha! Kąpiemy malucha!

  Kąpiel dziecka, szczególnie ta pierwsza, zaraz po opuszczeniu szpitala stanowi dla rodziców ogromne wyzwanie oraz mnóstwo obaw związanych z brakiem doświadczenia, czy niepewnością w sprostaniu temu zadaniu.

 • Jak stymulować naturalny rozwój dziecka? Jak stymulować naturalny rozwój dziecka?

  Młode latorośle rozwijają się bardzo szybko. Ich umysł jak i ciało reagują niczym gąbka, wchłaniająca informacje, doznania, reagująca na aktualne wydarzenia i sytuacje. Choć rozwój pewnych umiejętności przychodzi dzieciom z czasem, warto pamiętać, że rozwój wielu z nich można stymulować. Mowa tutaj między innymi o możliwościach sensorycznych jak i konstrukcyjnych dziecka. Jak tego dokonać?

 • Boisz się, że dziecko waży za dużo? Sprawdź użyteczne narzędzie kontrolne Boisz się, że dziecko waży za dużo? Sprawdź użyteczne narzędzie kontrolne

  Twoje dziecko waży więcej niż jego rówieśnik ze żłobka lub przedszkola? Martwi Cię szybkie przybieranie na wadze malucha i obawiasz się jego przyszłych problemów z nadwagą? Wykorzystując kalkulator BMI dla dzieci, możesz szybko i łatwo oszacować prawidłowość przyrostów. Sprawdź, jak to działa.

Media