sobota, 22 marzec 2014 11:01

Areozole na katar

Sposoby na katar - Nasic Sposoby na katar - Nasic

         Katar. Uciążliwy, irytujący oraz powodujący dyskomfort w każdym jego stadium. Jaki by nie był, nigdy nie będzie przyjemny i bezproblemowy. Dla nosów z katarem najlepszy będzie spray, który dotrze jak najdalej wgłąb nosa. Jaki jest najlepszy? Ten przebadany naukowo oraz klinicznie. Preparat, który nie tylko leczy katar, ale także nie wysusza śluzówki nosa oraz nie uzależnia. Taki właśnie jest Nasic!

        Aerozol do nosa Nasic szybko udrażnia nos a jednocześnie nie wysusza jego śluzówki, co także może być przyczyną kataru. Tym sposobem preparat przyspiesza proces leczenia, co za tym idzie, skraca okres stosowania produktu. Spray Nasic posiada doskonale dobrane składniki: działającą przeciwobrzękowo ksymetazolinę, która jest połączona z dekspantenolem, który chroni śluzówkę nosa i wspomaga jego regenarację. 

        Lek Nasic jest odpowiedni do stosowania w przypadku większości rodzajów kataru. Największym jego plusem jest duża skuteczność w wypadku alergii. Katar sienny, który towarzyszy już 70% społeczeństwa, jest wyjątkowo uciążliwy oraz przeszkadza w wielu codziennych czynnościach. W przypadku wielu preparatów trzeba rozróżnić, jaki to rodzaj kataru. Często jest to bardzo trudne, a nawet niemożliwe do stwierdzenia przez nas samych Tutaj właśnie Nasic wiedzie prym. Jest doskonały dla wszystkich rodzajów kataru, czy to katar sienny, czy ten towarzyszący grypie.

 Sposoby na katar - Nasic

          Preparat Nasic jest dostępny w dwóch wersjach: tej dla dorosłych i starszych dzieci osób oraz dla dzieci nieco młodszych. W pierwszej z wymienionej wersji, Nasic zawiera większą ilość substancji czynnej. Stosujemy go po jednym psiknięciu do każdego otworu nosowego trzy razy na dobę. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia, młodzieży oraz dorosłych. W wersji dla dzieci nosi nazwę Nasic Kids. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Tutaj również stosujemy go do trzech razy na dobę po jednym psiknięciu do każdego z otworów nosowych. Cena Nasic w obu wersjach nie przekracza 12zł. 

 

Czytany 1709 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.