Polecane artykuły

 • 1

środa, 02 kwiecień 2014 07:35

Kobieta w czasie menopauzy z Tantum Rosa

Menopauza - Tantum Rosa Menopauza - Tantum Rosa

      Szacuje się, że każda kobieta koło pięćdziesiątego roku życia zaczyna wchodzić w okres menopauzy, czemu towarzyszy wiele niemiłych oraz nieporządnych objawów. Napady gorąca, uczucie dyskomfortu, zaburzenia hormonalne. To najbardziej uciążliwe oznaki rozpoczynającego się przekwitania. Z pomocą w takich chwilach przychodzi Tantum Rosa

 

     Przekwitanie jest tak naprawdę ostatnim prawidłowym krwawieniem miesiączkowym. Nie należy się jednak martwić, ponieważ jest to całkiem normalny etap w życiu każdej kobiety. Właśnie w tedy powoli jajniki powoli przestają produkować hormony. W okres przekwitania statystyczna kobieta wchodzi około 50 roku życia. Zazwyczaj trwa on około 4 lat. W tym czasie drastycznie spada możliwość, choć już i tak znikoma, posiadania dziecka. Jednak nie jest to regułą! Znane są przypadki kobiet, które przekwitać zaczęły około 40 roku życia, lub takie które doświadczyły tego dopiero koło magicznej 60. Kiedy czujemy, że zbliża się ta chwila warto wybrać się na wizytę do dobrego ginekologa oraz o wiele bardziej zadbać o pielęgnację skóry i higienę intymną. Tak naprawdę pierwszymi oznakami są nieregularne i często dłuższe lub krótsze miesiączki. Napady gorąca, obniżona nie co odporność, bóle głowy. Czasami mogą przydarzyć się również zasłabnięcia oraz dosyć silne bóle w okolicy podbrzusza i lędźwi. Często pojawiają się też bardziej wstydliwe objawy, takie jak nietrzymanie moczu, suchość pochwy oraz ból podczas stosunków płciowych. 

W okresie menopauzy bardzo ważna jest wizyta u ginekologa oraz endokrynologa. Właśnie oni pomogą nam ustabilizować gospodarkę hormonalną, zalecą odpowiednią dietę oraz polecą zioła i leki, które zniwelują objawy przekwitania. Dbałość o higienę intymną jest w tym czasie nadzwyczaj ważna. W tym czasie zagrażają nam tak jak nigdy stany zapalne pochwy oraz różnego rodzaju infekcje. Tutaj z pomocą przychodzi Tantum Rosa

Tamtum Rosa menopauza

Jest to lek, który zawiera benzynamidy. Działa on odkażająco, przeciwzapalnie, przeciwbólowo, przeciwgrzybicznie. Preparat bardzo szybko się wchłania oraz łagodzi objawy infekcji. Bardzo szybko zmniejsza obrzęk, przekrwienie śluzówki pochwy oraz sromu. 

 

Czytany 1303 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce