Polecane artykuły

 • 1

środa, 02 kwiecień 2014 07:35

Kobieta w czasie menopauzy z Tantum Rosa

Menopauza - Tantum Rosa Menopauza - Tantum Rosa

      Szacuje się, że każda kobieta koło pięćdziesiątego roku życia zaczyna wchodzić w okres menopauzy, czemu towarzyszy wiele niemiłych oraz nieporządnych objawów. Napady gorąca, uczucie dyskomfortu, zaburzenia hormonalne. To najbardziej uciążliwe oznaki rozpoczynającego się przekwitania. Z pomocą w takich chwilach przychodzi Tantum Rosa

 

     Przekwitanie jest tak naprawdę ostatnim prawidłowym krwawieniem miesiączkowym. Nie należy się jednak martwić, ponieważ jest to całkiem normalny etap w życiu każdej kobiety. Właśnie w tedy powoli jajniki powoli przestają produkować hormony. W okres przekwitania statystyczna kobieta wchodzi około 50 roku życia. Zazwyczaj trwa on około 4 lat. W tym czasie drastycznie spada możliwość, choć już i tak znikoma, posiadania dziecka. Jednak nie jest to regułą! Znane są przypadki kobiet, które przekwitać zaczęły około 40 roku życia, lub takie które doświadczyły tego dopiero koło magicznej 60. Kiedy czujemy, że zbliża się ta chwila warto wybrać się na wizytę do dobrego ginekologa oraz o wiele bardziej zadbać o pielęgnację skóry i higienę intymną. Tak naprawdę pierwszymi oznakami są nieregularne i często dłuższe lub krótsze miesiączki. Napady gorąca, obniżona nie co odporność, bóle głowy. Czasami mogą przydarzyć się również zasłabnięcia oraz dosyć silne bóle w okolicy podbrzusza i lędźwi. Często pojawiają się też bardziej wstydliwe objawy, takie jak nietrzymanie moczu, suchość pochwy oraz ból podczas stosunków płciowych. 

W okresie menopauzy bardzo ważna jest wizyta u ginekologa oraz endokrynologa. Właśnie oni pomogą nam ustabilizować gospodarkę hormonalną, zalecą odpowiednią dietę oraz polecą zioła i leki, które zniwelują objawy przekwitania. Dbałość o higienę intymną jest w tym czasie nadzwyczaj ważna. W tym czasie zagrażają nam tak jak nigdy stany zapalne pochwy oraz różnego rodzaju infekcje. Tutaj z pomocą przychodzi Tantum Rosa

Tamtum Rosa menopauza

Jest to lek, który zawiera benzynamidy. Działa on odkażająco, przeciwzapalnie, przeciwbólowo, przeciwgrzybicznie. Preparat bardzo szybko się wchłania oraz łagodzi objawy infekcji. Bardzo szybko zmniejsza obrzęk, przekrwienie śluzówki pochwy oraz sromu. 

 

Czytany 1292 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce