Polecane artykuły

 • 1

środa, 02 kwiecień 2014 09:35

Kobieta w czasie menopauzy z Tantum Rosa

Menopauza - Tantum Rosa Menopauza - Tantum Rosa

      Szacuje się, że każda kobieta koło pięćdziesiątego roku życia zaczyna wchodzić w okres menopauzy, czemu towarzyszy wiele niemiłych oraz nieporządnych objawów. Napady gorąca, uczucie dyskomfortu, zaburzenia hormonalne. To najbardziej uciążliwe oznaki rozpoczynającego się przekwitania. Z pomocą w takich chwilach przychodzi Tantum Rosa

 

     Przekwitanie jest tak naprawdę ostatnim prawidłowym krwawieniem miesiączkowym. Nie należy się jednak martwić, ponieważ jest to całkiem normalny etap w życiu każdej kobiety. Właśnie w tedy powoli jajniki powoli przestają produkować hormony. W okres przekwitania statystyczna kobieta wchodzi około 50 roku życia. Zazwyczaj trwa on około 4 lat. W tym czasie drastycznie spada możliwość, choć już i tak znikoma, posiadania dziecka. Jednak nie jest to regułą! Znane są przypadki kobiet, które przekwitać zaczęły około 40 roku życia, lub takie które doświadczyły tego dopiero koło magicznej 60. Kiedy czujemy, że zbliża się ta chwila warto wybrać się na wizytę do dobrego ginekologa oraz o wiele bardziej zadbać o pielęgnację skóry i higienę intymną. Tak naprawdę pierwszymi oznakami są nieregularne i często dłuższe lub krótsze miesiączki. Napady gorąca, obniżona nie co odporność, bóle głowy. Czasami mogą przydarzyć się również zasłabnięcia oraz dosyć silne bóle w okolicy podbrzusza i lędźwi. Często pojawiają się też bardziej wstydliwe objawy, takie jak nietrzymanie moczu, suchość pochwy oraz ból podczas stosunków płciowych. 

W okresie menopauzy bardzo ważna jest wizyta u ginekologa oraz endokrynologa. Właśnie oni pomogą nam ustabilizować gospodarkę hormonalną, zalecą odpowiednią dietę oraz polecą zioła i leki, które zniwelują objawy przekwitania. Dbałość o higienę intymną jest w tym czasie nadzwyczaj ważna. W tym czasie zagrażają nam tak jak nigdy stany zapalne pochwy oraz różnego rodzaju infekcje. Tutaj z pomocą przychodzi Tantum Rosa

Tamtum Rosa menopauza

Jest to lek, który zawiera benzynamidy. Działa on odkażająco, przeciwzapalnie, przeciwbólowo, przeciwgrzybicznie. Preparat bardzo szybko się wchłania oraz łagodzi objawy infekcji. Bardzo szybko zmniejsza obrzęk, przekrwienie śluzówki pochwy oraz sromu. 

 

Czytany 1341 razy

Artykuły powiązane

 • Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy? Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy?

  Twoje dziecko nieustannie płacze i nie wiesz, co może mu dolegać? Być może to kolka niemowlęca, która przytrafia się bardzo często u tak małych dzieci. Dolegliwości z nią związane są bardzo dokuczliwe i w tym czasie trudno ukoić dziecko. Czym właściwie jest kolka niemowlęca i jakie są jej objawy?

 • Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

  Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

 • Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź! Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź!

  Chcesz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie produkty spożywcze w swojej diecie? W takim przypadku warto zapoznać się z definicją ładunku glikemicznego!

 • Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu

  Odczuwasz dyskomfort przy chodzeniu? Masz uczucie, że coś Cię kłuje lub uwiera w palec? Jeżeli nie wiesz co z tym zrobić, a ból się nasila, zwróć się po pomoc do wrocławskich podologów. Całkiem możliwe że problemem jest wrastający paznokieć.Jakie są przyczyny wrastania paznokcia?

 • Zdrowie rodem z Kanady Zdrowie rodem z Kanady

  Naprawdę niewiele rzeczy na naszym pięknym Świecie są bardziej typowe dla Kanady niż złocisty syrop klonowy.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce