Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 03 marzec 2014 22:42

Na kłopoty z siedzeniem

Zbyt miękki fotel, zbyt twarde krzesło lub zbyt zimna skórzana kanapa. A może to nie wina mebla? Jeśli podczas siedzenia towarzyszy ci ból, pieczenie i swędzenie, najprawdopodobniej są to hemoroidy. Wstydliwa dolegliwość? Owszem, lecz teraz wystarczy tylko odwiedzić aptekę. 

 

Częste picie alkoholu, spożywanie ostrych potraw lub siedzący tryb życia to tylko przykłady przyczyn, które powodują chorobę hemoroidalną. Każdy, kogo choć raz dopadła ta dolegliwość wie, jaki dyskomfort powoduje ta choroba. Długie bagatelizowanie dolegliwości chorobowych może skończyć się nawet na stole operacyjnym! Kiedy pojawią się pierwsze oznaki choroby, należy działać bez chwili namysłu! W aptece dostępnych jest wiele środków, które łagodzą świąd i ból. 

Do grupy nowoczesnych preparatów stosowanych w leczeniu choroby hemoroidalnej należy Ruskorex, którego dystrybutorem jest Angilini Pharma Polska. Lek występuje pod postacią czopków oraz maści, co daje klientowi możliwość wyboru. Produkt posiada doskonale dobrane składniki aktywne: ruskogeninyi oraz chlorowodorku tetrakainy, które działają znieczulająco i kompleksowo leczą hemoroidy. Ruskogenina działa uszczelniająco, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i ściągająco. Drugą substancją czynną jet chlorowodorek tetrakainy. Jest to substancja, która działa silnie przeciwbólowo nawet do 2 godzin. Substancja ta jest bezpieczna i nie podrażnienia tkanek, co jest bardzo ważne przy leczeniu hemoroidów. 

Do najważniejszych zalet leku Ruskorex należy: działanie do 2 godzin, silne znieczulenie, działanie miejscowe oraz niepodrażnienie tkanek.

Czytany 1140 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.