Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 03 marzec 2014 21:42

Na kłopoty z siedzeniem

Zbyt miękki fotel, zbyt twarde krzesło lub zbyt zimna skórzana kanapa. A może to nie wina mebla? Jeśli podczas siedzenia towarzyszy ci ból, pieczenie i swędzenie, najprawdopodobniej są to hemoroidy. Wstydliwa dolegliwość? Owszem, lecz teraz wystarczy tylko odwiedzić aptekę. 

 

Częste picie alkoholu, spożywanie ostrych potraw lub siedzący tryb życia to tylko przykłady przyczyn, które powodują chorobę hemoroidalną. Każdy, kogo choć raz dopadła ta dolegliwość wie, jaki dyskomfort powoduje ta choroba. Długie bagatelizowanie dolegliwości chorobowych może skończyć się nawet na stole operacyjnym! Kiedy pojawią się pierwsze oznaki choroby, należy działać bez chwili namysłu! W aptece dostępnych jest wiele środków, które łagodzą świąd i ból. 

Do grupy nowoczesnych preparatów stosowanych w leczeniu choroby hemoroidalnej należy Ruskorex, którego dystrybutorem jest Angilini Pharma Polska. Lek występuje pod postacią czopków oraz maści, co daje klientowi możliwość wyboru. Produkt posiada doskonale dobrane składniki aktywne: ruskogeninyi oraz chlorowodorku tetrakainy, które działają znieczulająco i kompleksowo leczą hemoroidy. Ruskogenina działa uszczelniająco, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i ściągająco. Drugą substancją czynną jet chlorowodorek tetrakainy. Jest to substancja, która działa silnie przeciwbólowo nawet do 2 godzin. Substancja ta jest bezpieczna i nie podrażnienia tkanek, co jest bardzo ważne przy leczeniu hemoroidów. 

Do najważniejszych zalet leku Ruskorex należy: działanie do 2 godzin, silne znieczulenie, działanie miejscowe oraz niepodrażnienie tkanek.

Czytany 1094 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.