poniedziałek, 03 marzec 2014 22:42

Na kłopoty z siedzeniem

Zbyt miękki fotel, zbyt twarde krzesło lub zbyt zimna skórzana kanapa. A może to nie wina mebla? Jeśli podczas siedzenia towarzyszy ci ból, pieczenie i swędzenie, najprawdopodobniej są to hemoroidy. Wstydliwa dolegliwość? Owszem, lecz teraz wystarczy tylko odwiedzić aptekę. 

 

Częste picie alkoholu, spożywanie ostrych potraw lub siedzący tryb życia to tylko przykłady przyczyn, które powodują chorobę hemoroidalną. Każdy, kogo choć raz dopadła ta dolegliwość wie, jaki dyskomfort powoduje ta choroba. Długie bagatelizowanie dolegliwości chorobowych może skończyć się nawet na stole operacyjnym! Kiedy pojawią się pierwsze oznaki choroby, należy działać bez chwili namysłu! W aptece dostępnych jest wiele środków, które łagodzą świąd i ból. 

Do grupy nowoczesnych preparatów stosowanych w leczeniu choroby hemoroidalnej należy Ruskorex, którego dystrybutorem jest Angilini Pharma Polska. Lek występuje pod postacią czopków oraz maści, co daje klientowi możliwość wyboru. Produkt posiada doskonale dobrane składniki aktywne: ruskogeninyi oraz chlorowodorku tetrakainy, które działają znieczulająco i kompleksowo leczą hemoroidy. Ruskogenina działa uszczelniająco, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i ściągająco. Drugą substancją czynną jet chlorowodorek tetrakainy. Jest to substancja, która działa silnie przeciwbólowo nawet do 2 godzin. Substancja ta jest bezpieczna i nie podrażnienia tkanek, co jest bardzo ważne przy leczeniu hemoroidów. 

Do najważniejszych zalet leku Ruskorex należy: działanie do 2 godzin, silne znieczulenie, działanie miejscowe oraz niepodrażnienie tkanek.

Czytany 1208 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.