Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 03 marzec 2014 21:42

Na kłopoty z siedzeniem

Zbyt miękki fotel, zbyt twarde krzesło lub zbyt zimna skórzana kanapa. A może to nie wina mebla? Jeśli podczas siedzenia towarzyszy ci ból, pieczenie i swędzenie, najprawdopodobniej są to hemoroidy. Wstydliwa dolegliwość? Owszem, lecz teraz wystarczy tylko odwiedzić aptekę. 

 

Częste picie alkoholu, spożywanie ostrych potraw lub siedzący tryb życia to tylko przykłady przyczyn, które powodują chorobę hemoroidalną. Każdy, kogo choć raz dopadła ta dolegliwość wie, jaki dyskomfort powoduje ta choroba. Długie bagatelizowanie dolegliwości chorobowych może skończyć się nawet na stole operacyjnym! Kiedy pojawią się pierwsze oznaki choroby, należy działać bez chwili namysłu! W aptece dostępnych jest wiele środków, które łagodzą świąd i ból. 

Do grupy nowoczesnych preparatów stosowanych w leczeniu choroby hemoroidalnej należy Ruskorex, którego dystrybutorem jest Angilini Pharma Polska. Lek występuje pod postacią czopków oraz maści, co daje klientowi możliwość wyboru. Produkt posiada doskonale dobrane składniki aktywne: ruskogeninyi oraz chlorowodorku tetrakainy, które działają znieczulająco i kompleksowo leczą hemoroidy. Ruskogenina działa uszczelniająco, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i ściągająco. Drugą substancją czynną jet chlorowodorek tetrakainy. Jest to substancja, która działa silnie przeciwbólowo nawet do 2 godzin. Substancja ta jest bezpieczna i nie podrażnienia tkanek, co jest bardzo ważne przy leczeniu hemoroidów. 

Do najważniejszych zalet leku Ruskorex należy: działanie do 2 godzin, silne znieczulenie, działanie miejscowe oraz niepodrażnienie tkanek.

Czytany 1084 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?