Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 22 sierpień 2019 12:05

Masaż stóp idealny na relaks po ciężkim dniu

Masaż stóp Masaż stóp

8 godzin dziennie w eleganckich butach na obcasach? Stojący tryb pracy? A może ciężki wysiłek, po którym Twoje stopy są opuchnięte i zmęczone?

Jeżeli na chociaż jedno z postawionych pytań odpowiedziałaś(eś) twierdząco, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Masażer stóp Casada to urządzenie do masowania nóg oraz łydek. Przyrząd został wyposażony w kilka programów oraz poziomów natężenia, dzięki czemu każdy z użytkowników dopasuje taki tryb, który będzie dla niego najbardziej odpowiedni.

Jak działa masażer stóp?

Podstawa działania opisywanego urządzenia to przede wszystkim fale wibracji o różnym natężeniu. Dzięki nim mięśnie zostają rozluźnione, a połączenia nerwowe otrzymują bodźce, które są w stanie wyciszyć organizm po całym dniu wrażeń. Tak naprawdę ciężko opisać słowami proces, który jest w stanie zapewnić relaksujący masaż stóp, aczkolwiek w głównej mierze chodzi tutaj o masaż uciskowy, który pobudzą krążenie oraz oddziałuje na zakończenia nerwowe.

Chwila wytchnienia po ciężkim dniu

Urządzenie zostało wyposażone w specjalne poduszki powietrzne, które wykorzystując zasadę kompresji – uciskają grzbiety stóp, które najczęściej dotknięte są obrzękami. Wieczorny masaż stóp po ciężkim dniu, gdy noga przebywa a bucie, to prawdziwe zbawienie dla kończyn. Z pewnością znają Państwo uczucie ociężałych spuchniętych stóp. A co gdybyśmy powiedzieli, że z masażerem Casada jest ono w stanie przeminąć w ciągu zaledwie 20 minut relaksującego masażu? Można w tym czasie oglądać telewizor, surfować po Internecie, rozmawiać przez telefon, czy nawet uciąć sobie krótką drzemkę!

Zadbaj o swoje stopy

Problemy z krążeniem w kończynach dolnych zaczynają się w pewnym wieku, a wszystko zależy od trybu życia. Masażer do stóp przeznaczony jest zarówno dla osób, które borykają się z różnego rodzaju problemami kończyn dolnych, jak i tych, którzy pragną im przeciwdziałać. Zadbaj o zdrowie, ale i estetyczny wygląd swoich nóg i postaw na sprawdzone metody.

Masażer do stóp firmy Casada dostępny jest w bardzo okazyjnej cenie, jednak pamiętajmy, że nasze zdrowie powinno być traktowane jako wartość najwyższa. Warto zaznaczyć, że zbyt intensywna eksploatacja kończyn dolnych bez odpowiedniego wypoczynku może prowadzić do zakrzepów, żylaków, a nawet bardziej poważnych chorób. To właśnie dlatego warto postawić na masaż za pomocą specjalnego urządzenia. Rewolucyjna technika masażu uciskowego, którą zastosowano w masażerach do stóp Casada, pozwala w pełni zregenerować mięśnie, ścięgna i stawy już przy kilkunastu minutach stosowania każdego dnia.

Sprawdź szeroką ofertę masażerów do stóp na stronie Casada.pl

Czytany 34 razy

Artykuły powiązane

 • Codziennie w dobrej formie! Codziennie w dobrej formie!

  Co raz więcej mówi się o standardach wytwarzania suplementów diety, a właściwie o tym co składa się na tabletkę. W wielu przypadkach są to składniki, stosowane po to, aby obrała ona odpowiedni kształt, formę czy kolor.

 • Wesprzyj organizm na jesień Wesprzyj organizm na jesień

  Za oknami hula jesień, zimne wiatry przeplatają się z ciepłymi, słonecznymi promieniami. Ciężko przyzwyczaić się do tych ciągłych zmian. Nic więc dziwnego, że nasz organizm w tym czasie podupada na zdrowiu. Katar, kaszel, gorączka i ogólne złe samopoczucie sprawią, że w tym pięknym czasie spadających liści, większość spędzamy kurując się w łóżku.

 • Gdy dziecko wymaga korekcji wad postawy Gdy dziecko wymaga korekcji wad postawy

  Rozwój układu ruchu u dzieci odbywa się nieprzerwanie, jednak już u najmłodszych powinniśmy zwracać uwagę na prawidłowość postawy. Niemowlę, które rozwija się prawidłowo w okresie około dwunastego miesiąca życia powinno rozpocząć chodzenie.

 • Bezpieczny i skuteczny sposób na umiarkowane mdłości związane z ciążą Bezpieczny i skuteczny sposób na umiarkowane mdłości związane z ciążą

  Pierwszy trymestr ciąży to wyjątkowy czas! Doznajesz ekscytacji na wieść, że zostaniesz mamą, przygotowujesz się do nowej roli i poczyniasz pierwsze przygotowania, aby przywitać na świecie maluszka. Niestety początki bywają także trudne - doznajesz pierwszych, nieprzyjemnych symptomów ciążowych – najczęściej kobiety zaliczają do nich mdłości.

 • Blizna po cesarskim cięciu – przykra pamiątka po porodzie Blizna po cesarskim cięciu – przykra pamiątka po porodzie

  Poród to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Przyjście na świat długo wyczekiwanego maluszka zmienia życie bezpowrotnie. Zmiany zachodzą również w naszym ciele, ale większość tych „niemile widzianych” można całe szczęście odwrócić lub zminimalizować.