czwartek, 22 sierpień 2019 12:05

Masaż stóp idealny na relaks po ciężkim dniu

Masaż stóp Masaż stóp

8 godzin dziennie w eleganckich butach na obcasach? Stojący tryb pracy? A może ciężki wysiłek, po którym Twoje stopy są opuchnięte i zmęczone?

Jeżeli na chociaż jedno z postawionych pytań odpowiedziałaś(eś) twierdząco, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Masażer stóp Casada to urządzenie do masowania nóg oraz łydek. Przyrząd został wyposażony w kilka programów oraz poziomów natężenia, dzięki czemu każdy z użytkowników dopasuje taki tryb, który będzie dla niego najbardziej odpowiedni.

Jak działa masażer stóp?

Podstawa działania opisywanego urządzenia to przede wszystkim fale wibracji o różnym natężeniu. Dzięki nim mięśnie zostają rozluźnione, a połączenia nerwowe otrzymują bodźce, które są w stanie wyciszyć organizm po całym dniu wrażeń. Tak naprawdę ciężko opisać słowami proces, który jest w stanie zapewnić relaksujący masaż stóp, aczkolwiek w głównej mierze chodzi tutaj o masaż uciskowy, który pobudzą krążenie oraz oddziałuje na zakończenia nerwowe.

Chwila wytchnienia po ciężkim dniu

Urządzenie zostało wyposażone w specjalne poduszki powietrzne, które wykorzystując zasadę kompresji – uciskają grzbiety stóp, które najczęściej dotknięte są obrzękami. Wieczorny masaż stóp po ciężkim dniu, gdy noga przebywa a bucie, to prawdziwe zbawienie dla kończyn. Z pewnością znają Państwo uczucie ociężałych spuchniętych stóp. A co gdybyśmy powiedzieli, że z masażerem Casada jest ono w stanie przeminąć w ciągu zaledwie 20 minut relaksującego masażu? Można w tym czasie oglądać telewizor, surfować po Internecie, rozmawiać przez telefon, czy nawet uciąć sobie krótką drzemkę!

Zadbaj o swoje stopy

Problemy z krążeniem w kończynach dolnych zaczynają się w pewnym wieku, a wszystko zależy od trybu życia. Masażer do stóp przeznaczony jest zarówno dla osób, które borykają się z różnego rodzaju problemami kończyn dolnych, jak i tych, którzy pragną im przeciwdziałać. Zadbaj o zdrowie, ale i estetyczny wygląd swoich nóg i postaw na sprawdzone metody.

Masażer do stóp firmy Casada dostępny jest w bardzo okazyjnej cenie, jednak pamiętajmy, że nasze zdrowie powinno być traktowane jako wartość najwyższa. Warto zaznaczyć, że zbyt intensywna eksploatacja kończyn dolnych bez odpowiedniego wypoczynku może prowadzić do zakrzepów, żylaków, a nawet bardziej poważnych chorób. To właśnie dlatego warto postawić na masaż za pomocą specjalnego urządzenia. Rewolucyjna technika masażu uciskowego, którą zastosowano w masażerach do stóp Casada, pozwala w pełni zregenerować mięśnie, ścięgna i stawy już przy kilkunastu minutach stosowania każdego dnia.

Sprawdź szeroką ofertę masażerów do stóp na stronie Casada.pl

Czytany 116 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.