Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 21 lipiec 2014 20:03

Pokonaj klimakterium i żyj pełnią życia

Urządzenie na objawy menopauzy Lady Care Urządzenie na objawy menopauzy Lady Care

 Życie kobiety to nieustanne zmiany. W wielu kulturach tradycyjnych menstruacja jest kojarzona z płodnością i podporządkowaniem naturze – przez co osiągnęła rangę kultu. Podobnie jest z alegorią życia kobiety, jako czterech pór roku. Jedno życie, jego cały okres trwania to jeden rok.

Wiosna jest postrzegana jako okres dojrzewania; seksualność i płodność kobiety budzi się do życia. Po wiośnie następuje lato, które jest kojarzone ze zbieraniem plonów. Podobnie w życiu kobiety – lato, to cały okres, w którym występuje miesiączka; jest to czas, w którym kobieta jest zdolna do wytworzenia owoców swojego życia – dzieci. Następnie zbliża się czas jesieni. Jesienią natura zaczyna obumierać, podobnie jak płodność kobiety. Produkowane jajeczka nie są już zdolne do pozostania zapłodnionymi, krwawienie menstruacyjne pojawia się coraz rzadziej, aż w końcu całkowicie zanika. Ostatnią porą roku jest zima, która kojarzona jest ze starością i śmiercią. 

Jesień w życiu kobiety to trudny okres. Często prowadzi do obniżenia samooceny i poważnych problemów wynikających z nieumiejętności pogodzenia się z zanikiem miesiączki. Kobiety w wieku menopauzy często zaczynają zaprzeczać swojej seksualności i kobiecości. Wiąże się to z poważnymi wahaniami hormonalnymi, do których dochodzi w organizmie. 

Wiadomo, że w dobie ogólnego postępu w rozwoju medycyny nie zapomniano o kobietach przeżywających klimakterium, jednak metody łagodzenia jego skutków często są szkodliwe dla zdrowia. Terapie zastępcze polegają na regulowaniu gospodarki hormonalnej poprzez stosowanie pigułek na bazie estrogenu i progesteronu – naturalnych kobiecych hormonów. Takie tabletki wpływają jednak niekorzystnie na układ krążenia, mogą powodować nawet zakrzepicę żył. Wiele kobiet waha się, co do terapii zastępczej. LadyCare, to właśnie rozwiązanie dla nich.

LadyCare to urządzenie, które opiera się na działaniu pola magnetycznego. Urządzenie składa się z dwóch części; pierwsza, większa, ma kształt niewielkiej gruszki, a naszym zadaniem jest przyklejenie jej do wewnętrznej strony bielizny, tuż pod pępkiem. Druga część to małe kółeczko, które mocujemy na zewnętrznej stronie bielizny na wysokości części pierwszej. Połączone elementy działają jak klips, utrzymując się razem. 

 

LadyCare pomaga w walce z najczęstszymi objawami menopauzy: 

-uderzenia gorąca

-bóle stawów

-brak koncentracji

-kołatanie serca

-wzdęcia

-wahania nastroju

-nietrzymanie moczu

-lęk i drażliwość

-suchość pochwy

-przyrost masy ciała

-utrata libido

-osłabienie pamięci

-bolesne stosunki

-napięcie mięśni

-zmęczenie i bezsenność

 

Te niewielkich rozmiarów urządzenie należy nosić bez przerwy. Dopuszczalne są maksymalnie 2-3 dniowe przerwy. Nie jest ono szkodliwe dla zdrowia, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Istotną sprawą jest również fakt, że takie urządzenie nie wymaga baterii, doładowania, czy wymiany. Działa bez zarzutu przez wiele lat. Producent proponuje korzystanie z LadyCare minimum przez 2 miesiące, gdyż jest to maksymalny okres, w którym powinno uregulować się działanie naszego organizmu. Ponieważ działanie naszego ciała jest kwestią indywidualną, po upływie około 5 lat możesz sprawdzić, czy urządzenie nadal jest ci potrzebne.

Dzięki LadyCare, śmiało będziesz mogła powiedzieć, że życie zaczyna się po 50!

Czytany 3347 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce