Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 21 lipiec 2014 18:03

Pokonaj klimakterium i żyj pełnią życia

Urządzenie na objawy menopauzy Lady Care Urządzenie na objawy menopauzy Lady Care

 Życie kobiety to nieustanne zmiany. W wielu kulturach tradycyjnych menstruacja jest kojarzona z płodnością i podporządkowaniem naturze – przez co osiągnęła rangę kultu. Podobnie jest z alegorią życia kobiety, jako czterech pór roku. Jedno życie, jego cały okres trwania to jeden rok.

Wiosna jest postrzegana jako okres dojrzewania; seksualność i płodność kobiety budzi się do życia. Po wiośnie następuje lato, które jest kojarzone ze zbieraniem plonów. Podobnie w życiu kobiety – lato, to cały okres, w którym występuje miesiączka; jest to czas, w którym kobieta jest zdolna do wytworzenia owoców swojego życia – dzieci. Następnie zbliża się czas jesieni. Jesienią natura zaczyna obumierać, podobnie jak płodność kobiety. Produkowane jajeczka nie są już zdolne do pozostania zapłodnionymi, krwawienie menstruacyjne pojawia się coraz rzadziej, aż w końcu całkowicie zanika. Ostatnią porą roku jest zima, która kojarzona jest ze starością i śmiercią. 

Jesień w życiu kobiety to trudny okres. Często prowadzi do obniżenia samooceny i poważnych problemów wynikających z nieumiejętności pogodzenia się z zanikiem miesiączki. Kobiety w wieku menopauzy często zaczynają zaprzeczać swojej seksualności i kobiecości. Wiąże się to z poważnymi wahaniami hormonalnymi, do których dochodzi w organizmie. 

Wiadomo, że w dobie ogólnego postępu w rozwoju medycyny nie zapomniano o kobietach przeżywających klimakterium, jednak metody łagodzenia jego skutków często są szkodliwe dla zdrowia. Terapie zastępcze polegają na regulowaniu gospodarki hormonalnej poprzez stosowanie pigułek na bazie estrogenu i progesteronu – naturalnych kobiecych hormonów. Takie tabletki wpływają jednak niekorzystnie na układ krążenia, mogą powodować nawet zakrzepicę żył. Wiele kobiet waha się, co do terapii zastępczej. LadyCare, to właśnie rozwiązanie dla nich.

LadyCare to urządzenie, które opiera się na działaniu pola magnetycznego. Urządzenie składa się z dwóch części; pierwsza, większa, ma kształt niewielkiej gruszki, a naszym zadaniem jest przyklejenie jej do wewnętrznej strony bielizny, tuż pod pępkiem. Druga część to małe kółeczko, które mocujemy na zewnętrznej stronie bielizny na wysokości części pierwszej. Połączone elementy działają jak klips, utrzymując się razem. 

 

LadyCare pomaga w walce z najczęstszymi objawami menopauzy: 

-uderzenia gorąca

-bóle stawów

-brak koncentracji

-kołatanie serca

-wzdęcia

-wahania nastroju

-nietrzymanie moczu

-lęk i drażliwość

-suchość pochwy

-przyrost masy ciała

-utrata libido

-osłabienie pamięci

-bolesne stosunki

-napięcie mięśni

-zmęczenie i bezsenność

 

Te niewielkich rozmiarów urządzenie należy nosić bez przerwy. Dopuszczalne są maksymalnie 2-3 dniowe przerwy. Nie jest ono szkodliwe dla zdrowia, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Istotną sprawą jest również fakt, że takie urządzenie nie wymaga baterii, doładowania, czy wymiany. Działa bez zarzutu przez wiele lat. Producent proponuje korzystanie z LadyCare minimum przez 2 miesiące, gdyż jest to maksymalny okres, w którym powinno uregulować się działanie naszego organizmu. Ponieważ działanie naszego ciała jest kwestią indywidualną, po upływie około 5 lat możesz sprawdzić, czy urządzenie nadal jest ci potrzebne.

Dzięki LadyCare, śmiało będziesz mogła powiedzieć, że życie zaczyna się po 50!

Czytany 3215 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce