Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 21 lipiec 2014 18:03

Pokonaj klimakterium i żyj pełnią życia

Urządzenie na objawy menopauzy Lady Care Urządzenie na objawy menopauzy Lady Care

 Życie kobiety to nieustanne zmiany. W wielu kulturach tradycyjnych menstruacja jest kojarzona z płodnością i podporządkowaniem naturze – przez co osiągnęła rangę kultu. Podobnie jest z alegorią życia kobiety, jako czterech pór roku. Jedno życie, jego cały okres trwania to jeden rok.

Wiosna jest postrzegana jako okres dojrzewania; seksualność i płodność kobiety budzi się do życia. Po wiośnie następuje lato, które jest kojarzone ze zbieraniem plonów. Podobnie w życiu kobiety – lato, to cały okres, w którym występuje miesiączka; jest to czas, w którym kobieta jest zdolna do wytworzenia owoców swojego życia – dzieci. Następnie zbliża się czas jesieni. Jesienią natura zaczyna obumierać, podobnie jak płodność kobiety. Produkowane jajeczka nie są już zdolne do pozostania zapłodnionymi, krwawienie menstruacyjne pojawia się coraz rzadziej, aż w końcu całkowicie zanika. Ostatnią porą roku jest zima, która kojarzona jest ze starością i śmiercią. 

Jesień w życiu kobiety to trudny okres. Często prowadzi do obniżenia samooceny i poważnych problemów wynikających z nieumiejętności pogodzenia się z zanikiem miesiączki. Kobiety w wieku menopauzy często zaczynają zaprzeczać swojej seksualności i kobiecości. Wiąże się to z poważnymi wahaniami hormonalnymi, do których dochodzi w organizmie. 

Wiadomo, że w dobie ogólnego postępu w rozwoju medycyny nie zapomniano o kobietach przeżywających klimakterium, jednak metody łagodzenia jego skutków często są szkodliwe dla zdrowia. Terapie zastępcze polegają na regulowaniu gospodarki hormonalnej poprzez stosowanie pigułek na bazie estrogenu i progesteronu – naturalnych kobiecych hormonów. Takie tabletki wpływają jednak niekorzystnie na układ krążenia, mogą powodować nawet zakrzepicę żył. Wiele kobiet waha się, co do terapii zastępczej. LadyCare, to właśnie rozwiązanie dla nich.

LadyCare to urządzenie, które opiera się na działaniu pola magnetycznego. Urządzenie składa się z dwóch części; pierwsza, większa, ma kształt niewielkiej gruszki, a naszym zadaniem jest przyklejenie jej do wewnętrznej strony bielizny, tuż pod pępkiem. Druga część to małe kółeczko, które mocujemy na zewnętrznej stronie bielizny na wysokości części pierwszej. Połączone elementy działają jak klips, utrzymując się razem. 

 

LadyCare pomaga w walce z najczęstszymi objawami menopauzy: 

-uderzenia gorąca

-bóle stawów

-brak koncentracji

-kołatanie serca

-wzdęcia

-wahania nastroju

-nietrzymanie moczu

-lęk i drażliwość

-suchość pochwy

-przyrost masy ciała

-utrata libido

-osłabienie pamięci

-bolesne stosunki

-napięcie mięśni

-zmęczenie i bezsenność

 

Te niewielkich rozmiarów urządzenie należy nosić bez przerwy. Dopuszczalne są maksymalnie 2-3 dniowe przerwy. Nie jest ono szkodliwe dla zdrowia, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Istotną sprawą jest również fakt, że takie urządzenie nie wymaga baterii, doładowania, czy wymiany. Działa bez zarzutu przez wiele lat. Producent proponuje korzystanie z LadyCare minimum przez 2 miesiące, gdyż jest to maksymalny okres, w którym powinno uregulować się działanie naszego organizmu. Ponieważ działanie naszego ciała jest kwestią indywidualną, po upływie około 5 lat możesz sprawdzić, czy urządzenie nadal jest ci potrzebne.

Dzięki LadyCare, śmiało będziesz mogła powiedzieć, że życie zaczyna się po 50!

Czytany 3244 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce