Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 28 lipiec 2014 15:28

Jak skutecznie schudnąć?

Odchudzanie z Get Slim Club Odchudzanie z Get Slim Club

Lato w pełni, a ty unikasz plaży i basenów? W sumie chciałabyś schudnąć, ale jakoś za bardzo ci się nie chce? „Może gdyby koleżanka też zaczęła...” - powtarzasz to sobie często? Zaczęłabyś jakąś dietę, ale w sumie to nie wiadomo którą?

Ćwiczenia? Niby zdrowe, ale od czasów wf-u jakoś tego nie robiłaś i nie wiesz jak się za to zabrać? A może jedne z tych magicznych pigułek na odchudzanie? ...albo herbatek... albo jogurtów … albo specjalnej, odchudzającej wody? Też to olewasz, bo nie wiadomo co wybrać, jak to w ogóle działa, no i czy jest zdrowe. Co teraz?

Mnóstwo ludzi myślało tak jak ty teraz, więc postanowili stworzyć GET SLIM CLUB. GET SLIM CLUB to zespół doświadczonych osób, którym też kiedyś „się nie chciało”, jednak zmobilizowali się, stworzyli 13 – tygodniowy program metamorfozy i przetestowali go na własnej skórze. Teraz wyciągają rękę do ciebie.

Jak działa Get Slim Club?
1. Zakładasz bezpłatne konto w Get Slim Club

2. Otrzymujesz od nas drogą mailową zestawy treningowe i jadłospisy
-dla ułatwienia przesyłamy od razu listę zakupów na cały tydzień.
- plany treningowe tworzy profesjonalny trener.

3. Chudniesz i zapraszasz znajomych – razem raźniej.
Dołączając do naszego klubu masz możliwość dzielenia się swoimi postępami, śledzeniem metamorfoz innych i szansę, na wzajemne wsparcie i motywację.

Jakie korzyści daje korzystanie z Get Slim Club?
-Program odbywa przez internet (wiem, że ta wygoda ci odpowiada ;)) 

-Codziennie otrzymujesz profesjonalny filmik, nagrany przez instruktora fitness. Pokazuje ci jak ćwiczyć; spokojnie trwa tylko 5 minut, a jego celem jest podkręcenie twojego metabolizmu.

-Każdego dnia otrzymasz od nas 5 prostych i tanich przepisów kulinarnych, dodatkowo podpowiemy ci jak gotować tak, aby zaoszczędzić czas i zredukować kalorie.

-Porady żywieniowe i treningowe przygotowane przez specjalistów

-Przede wszystkim otrzymujesz codzienną porcję motywacji. Nasz zespół jest gotowy do pomocy każdego dnia.

A ponad to:
-Poznaj kobiety, które podobnie jak Ty, chcą pozbyć się zbędnych kilogramów
-Podziel się swoimi wrażeniami na forum
-Ciesz się wspólnie z osiągniętych sukcesów z innymi Klubowiczkami
-Kontroluj swoje pomiary i wagę
-Prześlij zdjęcie sprzed metamorfozy i po niej, zobacz, jak zmienia się Twoje ciało
-Podziel się swoim doświadczeniem, opowiedz czego próbowałaś do tej pory.

Czytany 2520 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce