Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 28 lipiec 2014 17:28

Jak skutecznie schudnąć?

Odchudzanie z Get Slim Club Odchudzanie z Get Slim Club

Lato w pełni, a ty unikasz plaży i basenów? W sumie chciałabyś schudnąć, ale jakoś za bardzo ci się nie chce? „Może gdyby koleżanka też zaczęła...” - powtarzasz to sobie często? Zaczęłabyś jakąś dietę, ale w sumie to nie wiadomo którą?

Ćwiczenia? Niby zdrowe, ale od czasów wf-u jakoś tego nie robiłaś i nie wiesz jak się za to zabrać? A może jedne z tych magicznych pigułek na odchudzanie? ...albo herbatek... albo jogurtów … albo specjalnej, odchudzającej wody? Też to olewasz, bo nie wiadomo co wybrać, jak to w ogóle działa, no i czy jest zdrowe. Co teraz?

Mnóstwo ludzi myślało tak jak ty teraz, więc postanowili stworzyć GET SLIM CLUB. GET SLIM CLUB to zespół doświadczonych osób, którym też kiedyś „się nie chciało”, jednak zmobilizowali się, stworzyli 13 – tygodniowy program metamorfozy i przetestowali go na własnej skórze. Teraz wyciągają rękę do ciebie.

Jak działa Get Slim Club?
1. Zakładasz bezpłatne konto w Get Slim Club

2. Otrzymujesz od nas drogą mailową zestawy treningowe i jadłospisy
-dla ułatwienia przesyłamy od razu listę zakupów na cały tydzień.
- plany treningowe tworzy profesjonalny trener.

3. Chudniesz i zapraszasz znajomych – razem raźniej.
Dołączając do naszego klubu masz możliwość dzielenia się swoimi postępami, śledzeniem metamorfoz innych i szansę, na wzajemne wsparcie i motywację.

Jakie korzyści daje korzystanie z Get Slim Club?
-Program odbywa przez internet (wiem, że ta wygoda ci odpowiada ;)) 

-Codziennie otrzymujesz profesjonalny filmik, nagrany przez instruktora fitness. Pokazuje ci jak ćwiczyć; spokojnie trwa tylko 5 minut, a jego celem jest podkręcenie twojego metabolizmu.

-Każdego dnia otrzymasz od nas 5 prostych i tanich przepisów kulinarnych, dodatkowo podpowiemy ci jak gotować tak, aby zaoszczędzić czas i zredukować kalorie.

-Porady żywieniowe i treningowe przygotowane przez specjalistów

-Przede wszystkim otrzymujesz codzienną porcję motywacji. Nasz zespół jest gotowy do pomocy każdego dnia.

A ponad to:
-Poznaj kobiety, które podobnie jak Ty, chcą pozbyć się zbędnych kilogramów
-Podziel się swoimi wrażeniami na forum
-Ciesz się wspólnie z osiągniętych sukcesów z innymi Klubowiczkami
-Kontroluj swoje pomiary i wagę
-Prześlij zdjęcie sprzed metamorfozy i po niej, zobacz, jak zmienia się Twoje ciało
-Podziel się swoim doświadczeniem, opowiedz czego próbowałaś do tej pory.

Czytany 2578 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce