Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 28 lipiec 2014 15:28

Jak skutecznie schudnąć?

Odchudzanie z Get Slim Club Odchudzanie z Get Slim Club

Lato w pełni, a ty unikasz plaży i basenów? W sumie chciałabyś schudnąć, ale jakoś za bardzo ci się nie chce? „Może gdyby koleżanka też zaczęła...” - powtarzasz to sobie często? Zaczęłabyś jakąś dietę, ale w sumie to nie wiadomo którą?

Ćwiczenia? Niby zdrowe, ale od czasów wf-u jakoś tego nie robiłaś i nie wiesz jak się za to zabrać? A może jedne z tych magicznych pigułek na odchudzanie? ...albo herbatek... albo jogurtów … albo specjalnej, odchudzającej wody? Też to olewasz, bo nie wiadomo co wybrać, jak to w ogóle działa, no i czy jest zdrowe. Co teraz?

Mnóstwo ludzi myślało tak jak ty teraz, więc postanowili stworzyć GET SLIM CLUB. GET SLIM CLUB to zespół doświadczonych osób, którym też kiedyś „się nie chciało”, jednak zmobilizowali się, stworzyli 13 – tygodniowy program metamorfozy i przetestowali go na własnej skórze. Teraz wyciągają rękę do ciebie.

Jak działa Get Slim Club?
1. Zakładasz bezpłatne konto w Get Slim Club

2. Otrzymujesz od nas drogą mailową zestawy treningowe i jadłospisy
-dla ułatwienia przesyłamy od razu listę zakupów na cały tydzień.
- plany treningowe tworzy profesjonalny trener.

3. Chudniesz i zapraszasz znajomych – razem raźniej.
Dołączając do naszego klubu masz możliwość dzielenia się swoimi postępami, śledzeniem metamorfoz innych i szansę, na wzajemne wsparcie i motywację.

Jakie korzyści daje korzystanie z Get Slim Club?
-Program odbywa przez internet (wiem, że ta wygoda ci odpowiada ;)) 

-Codziennie otrzymujesz profesjonalny filmik, nagrany przez instruktora fitness. Pokazuje ci jak ćwiczyć; spokojnie trwa tylko 5 minut, a jego celem jest podkręcenie twojego metabolizmu.

-Każdego dnia otrzymasz od nas 5 prostych i tanich przepisów kulinarnych, dodatkowo podpowiemy ci jak gotować tak, aby zaoszczędzić czas i zredukować kalorie.

-Porady żywieniowe i treningowe przygotowane przez specjalistów

-Przede wszystkim otrzymujesz codzienną porcję motywacji. Nasz zespół jest gotowy do pomocy każdego dnia.

A ponad to:
-Poznaj kobiety, które podobnie jak Ty, chcą pozbyć się zbędnych kilogramów
-Podziel się swoimi wrażeniami na forum
-Ciesz się wspólnie z osiągniętych sukcesów z innymi Klubowiczkami
-Kontroluj swoje pomiary i wagę
-Prześlij zdjęcie sprzed metamorfozy i po niej, zobacz, jak zmienia się Twoje ciało
-Podziel się swoim doświadczeniem, opowiedz czego próbowałaś do tej pory.

Czytany 2514 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce