środa, 07 sierpień 2019 14:11

Jakie operacje plastyczne są najczęściej wykonywane przez Polki ?

Operacja plastyczna Operacja plastyczna

Jeszcze jakiś czas temu operacje plastyczne były uważane za fanaberię. Dzisiaj spojrzenie na te zabiegi jest nieco inne.

Polki coraz świadomiej sięgają po możliwości, jakie daje medycyna estetyczna oraz chirurgia plastyczna. Niektóre z zabiegów cieszą się szczególną popularnością. Na które z nich Polki decydują się najchętniej? Gdzie wykonać tego typu zabiegi?

Jakie operacje plastyczne wykonywane są najczęściej?

Jedną z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych jest powiększanie piersi. Trzeba tutaj też zwrócić uwagę na to, że taka operacja pozwala nie tylko na zwiększenie rozmiaru biustu, ale także na wyrównanie rozmiarów piersi, jeżeli znacznie różnią się od siebie. Na operacje związane z biustem często decydują się też kobiety, które zakończyły karmienie piersią i ich biust przestał być tak jędrny jak kiedyś. Kobiety po ciąży często decydują się często na operację, jaką jest plastyka brzucha. Pozwala ona usunąć nadmiar skóry, który zostaje po ciąży, a także na odessanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Coraz częściej kobiety decydują się również na operacje plastyczne twarzy. Najczęściej wybierana jest plastyka powiek, która pozwala na odmłodzenie okolic oczu. Inną operacją plastyczną twarzy, która budzi coraz większe zainteresowanie, jest korekcja nosa, np. prostowanie przegrody nosowej czy też podniesienie opadającego czubka nosa.

Polanica – najlepsi specjaliści chirurgii plastycznej w Polsce

W wielu miastach znajdują się ośrodki, które oferują zabiegi i operacje z dziedziny medycyny, jaką jest chirurgia plastyczna. Polanica-Zdrój to miasto, w którym znajduje się klinika specjalizująca się właśnie w operacjach plastycznych. Zatrudnieni są tutaj najlepsi specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej. Jednym z nich jest dr Rychlik. Wystarczy wpisać hasło „chirurgia plastyczna Polanica – dr Dariusz Rychlik”, by dowiedzieć się, że jest to lekarz z wieloletnim doświadczeniem, który ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jest to założyciel Kliniki Chirurgii Plastycznej w Szczytnej.

Polanica – z dala od dużych miast, cisza i spokój

Nie bez znaczenia jest też położenie kliniki chirurgii plastycznej. Polanica jest miastem uzdrowiskowym o malowniczym położeniu. Możliwość odetchnięcia od miejskiego zgiełku pozytywnie wpływa na rekonwalescencję po zabiegu. Pacjenci mogą się zrelaksować i czerpać korzyści z zalet czystego, górskiego powietrza, a także właściwości miejscowych wód mineralnych.

Czytany 492 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.