Polecane artykuły

 • 1

sobota, 22 grudzień 2018 18:00

5 korzyści ze stosowania gadżetów erotycznych

Gadżety erotyczne Gadżety erotyczne

Coraz więcej par, a także osób samotnych przyznaje się do korzystania z gadżetów erotycznych. Nie ma w tym nic wstydliwego, stosowanie tego rodzaju akcesoriów niesie ze sobą wiele zalet zarówno dla naszego samopoczucia, jak i zdrowia, a nawet relacji pomiędzy partnerami. Sprawdźmy więc, dlaczego opłaca się po nie sięgnąć!

Akcesoria erotyczne mogą występować pod różną postacią. Osoby samotne najchętniej sięgają po wibratory czy dilda, zaś pary chętniej eksperymentują z masażerami oraz wibrującymi nakładkami. Niezależnie, od rodzaju gadżetów, zobacz, jakie korzyści może przynieść ich stosowanie.

1. Lepsza świadomość własnego ciała

Spełnienie seksualne mogą osiągnąć wyłącznie osoby, które dobrze znają swoje ciało oraz potrzeby. W tym celu same muszą najpierw odkryć, co im się najbardziej podoba. Najłatwiej osiągnąć przy użyciu erotycznych gadżetów. Dzięki temu poznany najprostszą i najlepszą drogę do własnego orgazmu, którą później pokażemy naszemu partnerowi, co tylko przełoży się na większe zadowolenie ze stosunków.

2. Urozmaicenie życia seksualnego

Seks, zwłaszcza w wieloletnim związku może stać się nieco monotonny. Nie oznacza to jednak, że musimy z niego rezygnować. Wystarczy odrobina wyobraźni i starań ze strony obojga partnerów, aby nieco w nim zmienić. Wspólne odkrywanie nowych wyzwań erotycznych może okazać się niezwykle podniecające. Specjalną z myślą o parach stworzono mnóstwo akcesoriów erotycznych, od seksownych kostiumów, po masażery, nakładki, zabawki analne i wiele więcej.

3. Zwiększona wydolność seksualna

Regularne korzystanie z erotycznych gadżetów może znacznie poprawić naszą wydolność seksualną. Co to właściwie oznacza? Częste doświadczenie orgazmów sprawia, że nasz apetyt na seks nie słabnie. Ponadto, masturbacja sprawia, że możliwe jest kontrolowanie wytrysku, a co za tym idzie, przedłużenie stosunku seksualnego. Masturbacja niesie ze sobą korzyści również dla Pań, ponieważ poprawia ukrwienie pochwy.

4. Intensywne doznania i większa frajda

Wiele osób zapomina, że seks powinien być przede wszystkim zabawą i nieść ze sobą przyjemność dla obu stron. Łatwo można sobie o tym przypomnieć właśnie dzięki zastosowaniu akcesoriów erotycznych. Nie trzeba przecież nigdzie się spieszyć. Warto znaleźć taki czas dla siebie przynajmniej raz w tygodniu i oddać się eksperymentom. Jeżeli to dla nas pierwsza przygoda z gadżetami erotycznymi, to warto postawić na masażery.

5. Pogłębienie relacji między kochankami

Seks pozwala pogłębić relację z partnerem i otworzyć się na jego potrzeby. Z początku zbliżenia są nieśmiałe, ponieważ możemy odczuwać jeszcze wstyd. Dopiero z czasem jesteśmy w pełni gotowi, aby całkowicie oddać się w czasie stosunków. Zadowolenie ze zbliżenia łatwiej osiągnąć, kiedy zdecydujemy się na zastosowanie dodatkowych akcesoriów. Zobaczymy oboje, na co możemy sobie pozwolić i jak wpływa to na nasze doznania. Nie od dziś uważa się, że seks jest barometrem uczucia. Im gorętszy i bardziej namiętny, tym lepiej dla naszej relacji, dlatego dobrze o niego odpowiednio zadbać.

Korzystanie z akcesoriów erotycznych nie jest tematem tabu i nie należy postrzegać tego, jako czegoś wstydliwego. Wręcz przeciwnie, gadżety tego typu przynoszą wiele korzyści zarówno dla nas samych, jak i relacji w związku. Ich wybór jest na tyle duży, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Pary powinny wspólnie zastanowić się, co okaże się dla nich najlepszym wyborem.

Czytany 354 razy

Artykuły powiązane

 • Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy? Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy?

  Twoje dziecko nieustannie płacze i nie wiesz, co może mu dolegać? Być może to kolka niemowlęca, która przytrafia się bardzo często u tak małych dzieci. Dolegliwości z nią związane są bardzo dokuczliwe i w tym czasie trudno ukoić dziecko. Czym właściwie jest kolka niemowlęca i jakie są jej objawy?

 • Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

  Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

 • Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź! Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź!

  Chcesz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie produkty spożywcze w swojej diecie? W takim przypadku warto zapoznać się z definicją ładunku glikemicznego!

 • Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu

  Odczuwasz dyskomfort przy chodzeniu? Masz uczucie, że coś Cię kłuje lub uwiera w palec? Jeżeli nie wiesz co z tym zrobić, a ból się nasila, zwróć się po pomoc do wrocławskich podologów. Całkiem możliwe że problemem jest wrastający paznokieć.Jakie są przyczyny wrastania paznokcia?

 • Zdrowie rodem z Kanady Zdrowie rodem z Kanady

  Naprawdę niewiele rzeczy na naszym pięknym Świecie są bardziej typowe dla Kanady niż złocisty syrop klonowy.