Polecane artykuły

 • 1

sobota, 22 grudzień 2018 17:00

5 korzyści ze stosowania gadżetów erotycznych

Gadżety erotyczne Gadżety erotyczne

Coraz więcej par, a także osób samotnych przyznaje się do korzystania z gadżetów erotycznych. Nie ma w tym nic wstydliwego, stosowanie tego rodzaju akcesoriów niesie ze sobą wiele zalet zarówno dla naszego samopoczucia, jak i zdrowia, a nawet relacji pomiędzy partnerami. Sprawdźmy więc, dlaczego opłaca się po nie sięgnąć!

Akcesoria erotyczne mogą występować pod różną postacią. Osoby samotne najchętniej sięgają po wibratory czy dilda, zaś pary chętniej eksperymentują z masażerami oraz wibrującymi nakładkami. Niezależnie, od rodzaju gadżetów, zobacz, jakie korzyści może przynieść ich stosowanie.

1. Lepsza świadomość własnego ciała

Spełnienie seksualne mogą osiągnąć wyłącznie osoby, które dobrze znają swoje ciało oraz potrzeby. W tym celu same muszą najpierw odkryć, co im się najbardziej podoba. Najłatwiej osiągnąć przy użyciu erotycznych gadżetów. Dzięki temu poznany najprostszą i najlepszą drogę do własnego orgazmu, którą później pokażemy naszemu partnerowi, co tylko przełoży się na większe zadowolenie ze stosunków.

2. Urozmaicenie życia seksualnego

Seks, zwłaszcza w wieloletnim związku może stać się nieco monotonny. Nie oznacza to jednak, że musimy z niego rezygnować. Wystarczy odrobina wyobraźni i starań ze strony obojga partnerów, aby nieco w nim zmienić. Wspólne odkrywanie nowych wyzwań erotycznych może okazać się niezwykle podniecające. Specjalną z myślą o parach stworzono mnóstwo akcesoriów erotycznych, od seksownych kostiumów, po masażery, nakładki, zabawki analne i wiele więcej.

3. Zwiększona wydolność seksualna

Regularne korzystanie z erotycznych gadżetów może znacznie poprawić naszą wydolność seksualną. Co to właściwie oznacza? Częste doświadczenie orgazmów sprawia, że nasz apetyt na seks nie słabnie. Ponadto, masturbacja sprawia, że możliwe jest kontrolowanie wytrysku, a co za tym idzie, przedłużenie stosunku seksualnego. Masturbacja niesie ze sobą korzyści również dla Pań, ponieważ poprawia ukrwienie pochwy.

4. Intensywne doznania i większa frajda

Wiele osób zapomina, że seks powinien być przede wszystkim zabawą i nieść ze sobą przyjemność dla obu stron. Łatwo można sobie o tym przypomnieć właśnie dzięki zastosowaniu akcesoriów erotycznych. Nie trzeba przecież nigdzie się spieszyć. Warto znaleźć taki czas dla siebie przynajmniej raz w tygodniu i oddać się eksperymentom. Jeżeli to dla nas pierwsza przygoda z gadżetami erotycznymi, to warto postawić na masażery.

5. Pogłębienie relacji między kochankami

Seks pozwala pogłębić relację z partnerem i otworzyć się na jego potrzeby. Z początku zbliżenia są nieśmiałe, ponieważ możemy odczuwać jeszcze wstyd. Dopiero z czasem jesteśmy w pełni gotowi, aby całkowicie oddać się w czasie stosunków. Zadowolenie ze zbliżenia łatwiej osiągnąć, kiedy zdecydujemy się na zastosowanie dodatkowych akcesoriów. Zobaczymy oboje, na co możemy sobie pozwolić i jak wpływa to na nasze doznania. Nie od dziś uważa się, że seks jest barometrem uczucia. Im gorętszy i bardziej namiętny, tym lepiej dla naszej relacji, dlatego dobrze o niego odpowiednio zadbać.

Korzystanie z akcesoriów erotycznych nie jest tematem tabu i nie należy postrzegać tego, jako czegoś wstydliwego. Wręcz przeciwnie, gadżety tego typu przynoszą wiele korzyści zarówno dla nas samych, jak i relacji w związku. Ich wybór jest na tyle duży, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Pary powinny wspólnie zastanowić się, co okaże się dla nich najlepszym wyborem.

Czytany 259 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?