Polecane artykuły

 • 1
sobota, 22 grudzień 2018 18:00

5 korzyści ze stosowania gadżetów erotycznych

Gadżety erotyczne Gadżety erotyczne

Coraz więcej par, a także osób samotnych przyznaje się do korzystania z gadżetów erotycznych. Nie ma w tym nic wstydliwego, stosowanie tego rodzaju akcesoriów niesie ze sobą wiele zalet zarówno dla naszego samopoczucia, jak i zdrowia, a nawet relacji pomiędzy partnerami. Sprawdźmy więc, dlaczego opłaca się po nie sięgnąć!

Akcesoria erotyczne mogą występować pod różną postacią. Osoby samotne najchętniej sięgają po wibratory czy dilda, zaś pary chętniej eksperymentują z masażerami oraz wibrującymi nakładkami. Niezależnie, od rodzaju gadżetów, zobacz, jakie korzyści może przynieść ich stosowanie.

1. Lepsza świadomość własnego ciała

Spełnienie seksualne mogą osiągnąć wyłącznie osoby, które dobrze znają swoje ciało oraz potrzeby. W tym celu same muszą najpierw odkryć, co im się najbardziej podoba. Najłatwiej osiągnąć przy użyciu erotycznych gadżetów. Dzięki temu poznany najprostszą i najlepszą drogę do własnego orgazmu, którą później pokażemy naszemu partnerowi, co tylko przełoży się na większe zadowolenie ze stosunków.

2. Urozmaicenie życia seksualnego

Seks, zwłaszcza w wieloletnim związku może stać się nieco monotonny. Nie oznacza to jednak, że musimy z niego rezygnować. Wystarczy odrobina wyobraźni i starań ze strony obojga partnerów, aby nieco w nim zmienić. Wspólne odkrywanie nowych wyzwań erotycznych może okazać się niezwykle podniecające. Specjalną z myślą o parach stworzono mnóstwo akcesoriów erotycznych, od seksownych kostiumów, po masażery, nakładki, zabawki analne i wiele więcej.

3. Zwiększona wydolność seksualna

Regularne korzystanie z erotycznych gadżetów może znacznie poprawić naszą wydolność seksualną. Co to właściwie oznacza? Częste doświadczenie orgazmów sprawia, że nasz apetyt na seks nie słabnie. Ponadto, masturbacja sprawia, że możliwe jest kontrolowanie wytrysku, a co za tym idzie, przedłużenie stosunku seksualnego. Masturbacja niesie ze sobą korzyści również dla Pań, ponieważ poprawia ukrwienie pochwy.

4. Intensywne doznania i większa frajda

Wiele osób zapomina, że seks powinien być przede wszystkim zabawą i nieść ze sobą przyjemność dla obu stron. Łatwo można sobie o tym przypomnieć właśnie dzięki zastosowaniu akcesoriów erotycznych. Nie trzeba przecież nigdzie się spieszyć. Warto znaleźć taki czas dla siebie przynajmniej raz w tygodniu i oddać się eksperymentom. Jeżeli to dla nas pierwsza przygoda z gadżetami erotycznymi, to warto postawić na masażery.

5. Pogłębienie relacji między kochankami

Seks pozwala pogłębić relację z partnerem i otworzyć się na jego potrzeby. Z początku zbliżenia są nieśmiałe, ponieważ możemy odczuwać jeszcze wstyd. Dopiero z czasem jesteśmy w pełni gotowi, aby całkowicie oddać się w czasie stosunków. Zadowolenie ze zbliżenia łatwiej osiągnąć, kiedy zdecydujemy się na zastosowanie dodatkowych akcesoriów. Zobaczymy oboje, na co możemy sobie pozwolić i jak wpływa to na nasze doznania. Nie od dziś uważa się, że seks jest barometrem uczucia. Im gorętszy i bardziej namiętny, tym lepiej dla naszej relacji, dlatego dobrze o niego odpowiednio zadbać.

Korzystanie z akcesoriów erotycznych nie jest tematem tabu i nie należy postrzegać tego, jako czegoś wstydliwego. Wręcz przeciwnie, gadżety tego typu przynoszą wiele korzyści zarówno dla nas samych, jak i relacji w związku. Ich wybór jest na tyle duży, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Pary powinny wspólnie zastanowić się, co okaże się dla nich najlepszym wyborem.

Czytany 398 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.