Polecane artykuły

 • 1

sobota, 22 grudzień 2018 17:00

5 korzyści ze stosowania gadżetów erotycznych

Gadżety erotyczne Gadżety erotyczne

Coraz więcej par, a także osób samotnych przyznaje się do korzystania z gadżetów erotycznych. Nie ma w tym nic wstydliwego, stosowanie tego rodzaju akcesoriów niesie ze sobą wiele zalet zarówno dla naszego samopoczucia, jak i zdrowia, a nawet relacji pomiędzy partnerami. Sprawdźmy więc, dlaczego opłaca się po nie sięgnąć!

Akcesoria erotyczne mogą występować pod różną postacią. Osoby samotne najchętniej sięgają po wibratory czy dilda, zaś pary chętniej eksperymentują z masażerami oraz wibrującymi nakładkami. Niezależnie, od rodzaju gadżetów, zobacz, jakie korzyści może przynieść ich stosowanie.

1. Lepsza świadomość własnego ciała

Spełnienie seksualne mogą osiągnąć wyłącznie osoby, które dobrze znają swoje ciało oraz potrzeby. W tym celu same muszą najpierw odkryć, co im się najbardziej podoba. Najłatwiej osiągnąć przy użyciu erotycznych gadżetów. Dzięki temu poznany najprostszą i najlepszą drogę do własnego orgazmu, którą później pokażemy naszemu partnerowi, co tylko przełoży się na większe zadowolenie ze stosunków.

2. Urozmaicenie życia seksualnego

Seks, zwłaszcza w wieloletnim związku może stać się nieco monotonny. Nie oznacza to jednak, że musimy z niego rezygnować. Wystarczy odrobina wyobraźni i starań ze strony obojga partnerów, aby nieco w nim zmienić. Wspólne odkrywanie nowych wyzwań erotycznych może okazać się niezwykle podniecające. Specjalną z myślą o parach stworzono mnóstwo akcesoriów erotycznych, od seksownych kostiumów, po masażery, nakładki, zabawki analne i wiele więcej.

3. Zwiększona wydolność seksualna

Regularne korzystanie z erotycznych gadżetów może znacznie poprawić naszą wydolność seksualną. Co to właściwie oznacza? Częste doświadczenie orgazmów sprawia, że nasz apetyt na seks nie słabnie. Ponadto, masturbacja sprawia, że możliwe jest kontrolowanie wytrysku, a co za tym idzie, przedłużenie stosunku seksualnego. Masturbacja niesie ze sobą korzyści również dla Pań, ponieważ poprawia ukrwienie pochwy.

4. Intensywne doznania i większa frajda

Wiele osób zapomina, że seks powinien być przede wszystkim zabawą i nieść ze sobą przyjemność dla obu stron. Łatwo można sobie o tym przypomnieć właśnie dzięki zastosowaniu akcesoriów erotycznych. Nie trzeba przecież nigdzie się spieszyć. Warto znaleźć taki czas dla siebie przynajmniej raz w tygodniu i oddać się eksperymentom. Jeżeli to dla nas pierwsza przygoda z gadżetami erotycznymi, to warto postawić na masażery.

5. Pogłębienie relacji między kochankami

Seks pozwala pogłębić relację z partnerem i otworzyć się na jego potrzeby. Z początku zbliżenia są nieśmiałe, ponieważ możemy odczuwać jeszcze wstyd. Dopiero z czasem jesteśmy w pełni gotowi, aby całkowicie oddać się w czasie stosunków. Zadowolenie ze zbliżenia łatwiej osiągnąć, kiedy zdecydujemy się na zastosowanie dodatkowych akcesoriów. Zobaczymy oboje, na co możemy sobie pozwolić i jak wpływa to na nasze doznania. Nie od dziś uważa się, że seks jest barometrem uczucia. Im gorętszy i bardziej namiętny, tym lepiej dla naszej relacji, dlatego dobrze o niego odpowiednio zadbać.

Korzystanie z akcesoriów erotycznych nie jest tematem tabu i nie należy postrzegać tego, jako czegoś wstydliwego. Wręcz przeciwnie, gadżety tego typu przynoszą wiele korzyści zarówno dla nas samych, jak i relacji w związku. Ich wybór jest na tyle duży, że każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie. Pary powinny wspólnie zastanowić się, co okaże się dla nich najlepszym wyborem.

Czytany 288 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.