Polecane artykuły

 • 1

sobota, 12 lipiec 2014 21:50

20 lat w walce z bólem gardła

Tantum Verde Tantum Verde

Nasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Uporczywy ból gardła, czy gorączka potrafią wyprowadzić nas z równowagi i spowodować, że ciężko jest nam skupić się na tym co jest dla nas najważniejsze. Chcemy wtedy sięgnąć po lek, który nie  tylko szybko i skutecznie pozwoli nam pozbyć się uciążliwych objawów, ale także będzie odznaczał się bezpieczeństwem w stosowaniu.

 Już od 20 lat, taki komfort zapewnia nam najczęściej polecany przez lekarzy lek na ból gardła Tantum Verde.

10 czerwca w polsko-włoskiej restauracji Strefa odbyło się spotkanie prasowe zorganizowane przez firmę Angelini Pharma Polska oraz  Agencję Best Image PR celebrujące jubileusz 20-lecia Tantum Verde. Niezwykłą historię tego leku przybliżyła nam Kierownik Produktu Pani Katarzyna Klimek - Gałka. W czym tkwi  fenomen sukcesu Tantum Verde? Działanie leku opiera się na substancji benzydaminie, wykazującej właściwości  przeciwbólowe, przeciwzapalne, miejscowo znieczulające jak również i przeciwgorączkowe. Benzydamina zawarta w leku wytwarzana jest przez Angelini Pharma we Włoszech, a jej czystość wynosi minimum 99%!

Skuteczności i bezpieczeństwa działania Tantum Verde dowodzą laury np. Laur Konsumenta, czy też Złoty Otis.

Tantum Verde, zapewnia możliwość leczenia w czterech formach:

Pierwszą formą jest spray Tantum - Verde 1,5mg/ml, spray 30 ml, polecany przy zakażeniach wirusowych i bakteryjnych, zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, po zabiegach operacyjnych stomatologicznych i laryngologicznych oraz po  intubacji. Będzie doskonałą formą przyniesienia ulgi w bólu gardła. Sprawdzi się także dla najmłodszych( 1 dawka leku już na 4kg masy ciała)! 

Forma druga Tantum Verde Forte 3 mg/ml, Spray 15 ml to podwójna siła w walce z bólem gardła. Niewielkie rozmiary opakowania, sprawiają, że łatwo go zmieścić w kieszeni, lek przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Trzecią formą leku do wyboru są pastylki do ssania - Tantum Verde pastylki 3mg. Szybko i skutecznie łagodzą ból i obrzęk gardła. Są dostępne w czterech smakach: miętowym, cytrynowym, pomarańczowo-miodowym oraz eukaliptusowym.  Wygodna forma leczenia dla całej rodziny.

Ostatnią formą leku jest Tantum Verde Roztwór do płukania 1,5mg/ml, 240 ml jest doskonały dla wyleczenia infekcji jamy ustnej, zapalenia gardła, zapalenia dziąseł oraz migdałków. Przynosi natychmiastową ulgę.

 

Szerokie spektrum działania leku pozwala na walkę ze schorzeniami całej jamy ustnej: afty, pleśniawki,przebycie  radioterapii  czy bolesne ząbkowanie nie oprze się skuteczności Tantum Verde.

Czytany 1616 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce