Polecane artykuły

 • 1

sobota, 12 lipiec 2014 21:50

20 lat w walce z bólem gardła

Tantum Verde Tantum Verde

Nasze zdrowie jest dla nas najważniejsze. Uporczywy ból gardła, czy gorączka potrafią wyprowadzić nas z równowagi i spowodować, że ciężko jest nam skupić się na tym co jest dla nas najważniejsze. Chcemy wtedy sięgnąć po lek, który nie  tylko szybko i skutecznie pozwoli nam pozbyć się uciążliwych objawów, ale także będzie odznaczał się bezpieczeństwem w stosowaniu.

 Już od 20 lat, taki komfort zapewnia nam najczęściej polecany przez lekarzy lek na ból gardła Tantum Verde.

10 czerwca w polsko-włoskiej restauracji Strefa odbyło się spotkanie prasowe zorganizowane przez firmę Angelini Pharma Polska oraz  Agencję Best Image PR celebrujące jubileusz 20-lecia Tantum Verde. Niezwykłą historię tego leku przybliżyła nam Kierownik Produktu Pani Katarzyna Klimek - Gałka. W czym tkwi  fenomen sukcesu Tantum Verde? Działanie leku opiera się na substancji benzydaminie, wykazującej właściwości  przeciwbólowe, przeciwzapalne, miejscowo znieczulające jak również i przeciwgorączkowe. Benzydamina zawarta w leku wytwarzana jest przez Angelini Pharma we Włoszech, a jej czystość wynosi minimum 99%!

Skuteczności i bezpieczeństwa działania Tantum Verde dowodzą laury np. Laur Konsumenta, czy też Złoty Otis.

Tantum Verde, zapewnia możliwość leczenia w czterech formach:

Pierwszą formą jest spray Tantum - Verde 1,5mg/ml, spray 30 ml, polecany przy zakażeniach wirusowych i bakteryjnych, zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, po zabiegach operacyjnych stomatologicznych i laryngologicznych oraz po  intubacji. Będzie doskonałą formą przyniesienia ulgi w bólu gardła. Sprawdzi się także dla najmłodszych( 1 dawka leku już na 4kg masy ciała)! 

Forma druga Tantum Verde Forte 3 mg/ml, Spray 15 ml to podwójna siła w walce z bólem gardła. Niewielkie rozmiary opakowania, sprawiają, że łatwo go zmieścić w kieszeni, lek przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.

Trzecią formą leku do wyboru są pastylki do ssania - Tantum Verde pastylki 3mg. Szybko i skutecznie łagodzą ból i obrzęk gardła. Są dostępne w czterech smakach: miętowym, cytrynowym, pomarańczowo-miodowym oraz eukaliptusowym.  Wygodna forma leczenia dla całej rodziny.

Ostatnią formą leku jest Tantum Verde Roztwór do płukania 1,5mg/ml, 240 ml jest doskonały dla wyleczenia infekcji jamy ustnej, zapalenia gardła, zapalenia dziąseł oraz migdałków. Przynosi natychmiastową ulgę.

 

Szerokie spektrum działania leku pozwala na walkę ze schorzeniami całej jamy ustnej: afty, pleśniawki,przebycie  radioterapii  czy bolesne ząbkowanie nie oprze się skuteczności Tantum Verde.

Czytany 1643 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce