Polecane artykuły

 • 1

sobota, 12 lipiec 2014 20:40

Zachowaj zdrowie intymne

Angelini Tantum Rosa Angelini Tantum Rosa

Żyjesz coraz szybciej, obowiązki w pracy ciągle się spiętrzają, już nie pamiętasz kiedy ostatnio odwiedziłaś ginekologa Hmmm...skądś to znam. W codziennym nawale obowiązków trudno znaleźć czas na zadbanie o swoją kobiecość. W czasach gdy seks przestał być tematem tabu, a  media bombardują nas wizerunkami rozebranych modelek, choroby weneryczne wciąż znajdują się w grupie najczęstszych schorzeń zakaźnych. 

 Jeśli jesteś aktywna seksualnie i zdarza Ci się zmieniać partnerów, pamiętaj, że środki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Kilka kieliszków wina za dużo, przygodne współżycie może mieć skutki o wiele gorsze niż moralny kac. 

-Unikanie częstych zmian partnera i używanie prezerwatyw zmniejsza możliwość zarażenia się groźnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową  takimi jak kiła, wirusowe zapalenie wątroby - podpowiada ekspert lek. med. Tomasz Bieda specjalista ginekologii i położnictwa.

Większość chorób wenerycznych wymaga leczenia lekami na receptę przepisanymi przez naszego lekarza. Lecz nawet w takim przypadku możemy wspomóc się stosowaniem leku OTC Tantum Rosa.

 

Działanie leku oparte jest na zawartości chlorowodorku benzydaminy ,mającego działanie przeciwzapalne,antyseptyczne i odkażające działając na grzyby i bakterie.

 

Tantum Rosa jest można stosować na dwa sposoby: zewnętrznie do przemywania pochwy, oraz wewnętrznie za pomocą irygatora.

Lek polecany jest przypadku zapaleń sromu i pochwy, zapaleniu szyjki macicy rożnego pochodzenia, także po chemio- i radio-terapii. Polecany również przed i po operacjach ginekologicznych, a także dla higieny podczas połogu. 

 

Jeśli więc chcemy, aby seks kojarzył nam się tylko z przyjemnością, a choroby intymne omijały nas szerokim łukiem- zadbajmy o swoją kobiecość z Tantum Rosa.

Czytany 973 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce