Polecane artykuły

  • 1

sobota, 12 lipiec 2014 22:40

Zachowaj zdrowie intymne

Angelini Tantum Rosa Angelini Tantum Rosa

Żyjesz coraz szybciej, obowiązki w pracy ciągle się spiętrzają, już nie pamiętasz kiedy ostatnio odwiedziłaś ginekologa Hmmm...skądś to znam. W codziennym nawale obowiązków trudno znaleźć czas na zadbanie o swoją kobiecość. W czasach gdy seks przestał być tematem tabu, a  media bombardują nas wizerunkami rozebranych modelek, choroby weneryczne wciąż znajdują się w grupie najczęstszych schorzeń zakaźnych. 

 Jeśli jesteś aktywna seksualnie i zdarza Ci się zmieniać partnerów, pamiętaj, że środki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Kilka kieliszków wina za dużo, przygodne współżycie może mieć skutki o wiele gorsze niż moralny kac. 

-Unikanie częstych zmian partnera i używanie prezerwatyw zmniejsza możliwość zarażenia się groźnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową  takimi jak kiła, wirusowe zapalenie wątroby - podpowiada ekspert lek. med. Tomasz Bieda specjalista ginekologii i położnictwa.

Większość chorób wenerycznych wymaga leczenia lekami na receptę przepisanymi przez naszego lekarza. Lecz nawet w takim przypadku możemy wspomóc się stosowaniem leku OTC Tantum Rosa.

 

Działanie leku oparte jest na zawartości chlorowodorku benzydaminy ,mającego działanie przeciwzapalne,antyseptyczne i odkażające działając na grzyby i bakterie.

 

Tantum Rosa jest można stosować na dwa sposoby: zewnętrznie do przemywania pochwy, oraz wewnętrznie za pomocą irygatora.

Lek polecany jest przypadku zapaleń sromu i pochwy, zapaleniu szyjki macicy rożnego pochodzenia, także po chemio- i radio-terapii. Polecany również przed i po operacjach ginekologicznych, a także dla higieny podczas połogu. 

 

Jeśli więc chcemy, aby seks kojarzył nam się tylko z przyjemnością, a choroby intymne omijały nas szerokim łukiem- zadbajmy o swoją kobiecość z Tantum Rosa.

Czytany 1009 razy

Artykuły powiązane

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce