Polecane artykuły

 • 1

sobota, 12 lipiec 2014 20:40

Zachowaj zdrowie intymne

Angelini Tantum Rosa Angelini Tantum Rosa

Żyjesz coraz szybciej, obowiązki w pracy ciągle się spiętrzają, już nie pamiętasz kiedy ostatnio odwiedziłaś ginekologa Hmmm...skądś to znam. W codziennym nawale obowiązków trudno znaleźć czas na zadbanie o swoją kobiecość. W czasach gdy seks przestał być tematem tabu, a  media bombardują nas wizerunkami rozebranych modelek, choroby weneryczne wciąż znajdują się w grupie najczęstszych schorzeń zakaźnych. 

 Jeśli jesteś aktywna seksualnie i zdarza Ci się zmieniać partnerów, pamiętaj, że środki antykoncepcyjne nie chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Kilka kieliszków wina za dużo, przygodne współżycie może mieć skutki o wiele gorsze niż moralny kac. 

-Unikanie częstych zmian partnera i używanie prezerwatyw zmniejsza możliwość zarażenia się groźnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową  takimi jak kiła, wirusowe zapalenie wątroby - podpowiada ekspert lek. med. Tomasz Bieda specjalista ginekologii i położnictwa.

Większość chorób wenerycznych wymaga leczenia lekami na receptę przepisanymi przez naszego lekarza. Lecz nawet w takim przypadku możemy wspomóc się stosowaniem leku OTC Tantum Rosa.

 

Działanie leku oparte jest na zawartości chlorowodorku benzydaminy ,mającego działanie przeciwzapalne,antyseptyczne i odkażające działając na grzyby i bakterie.

 

Tantum Rosa jest można stosować na dwa sposoby: zewnętrznie do przemywania pochwy, oraz wewnętrznie za pomocą irygatora.

Lek polecany jest przypadku zapaleń sromu i pochwy, zapaleniu szyjki macicy rożnego pochodzenia, także po chemio- i radio-terapii. Polecany również przed i po operacjach ginekologicznych, a także dla higieny podczas połogu. 

 

Jeśli więc chcemy, aby seks kojarzył nam się tylko z przyjemnością, a choroby intymne omijały nas szerokim łukiem- zadbajmy o swoją kobiecość z Tantum Rosa.

Czytany 982 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce