Polecane artykuły

  • 1

środa, 05 listopad 2014 15:11

Zdrowy, piękny uśmiech z nowymi szczoteczkami

Jordan- Szczoteczki do zębów Jordan- Szczoteczki do zębów

Szczoteczka do zębów to rzecz, po którą sięgamy co najmniej dwa razy dziennie. Zazwyczaj jest ona w dwóch kolorach i podobna do tych, które mają znajomi, bez względu na płeć. Design jest nudny i już dawno przestał nas zaskakiwać. Wychodząc naprzeciw zmysłowy estetyki każdego z nas, marka Jordan stworzyła specjalną linie szczoteczek Individual przy współpracy z Scandinavian Surface.

Produkty znajdujące się w tej linii są niepowtarzalne, zaskakują kolorami oraz obrazami zawartymi na szczoteczkach. Możemy wybrać wersje unisex, czyli od klasycznych błękitno-czarne zygzaków, przez szczoteczki dla kobiet z różowymi ptakami lub kwiatami, aż do surowych męskich czerni i szarości połączonej z odcieniem pomarańczowym. Szczoteczki Jordan Individual cechuje także idealne wykończenie oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów do produkcji.

Scandinavian Surface to grupa designerów, którzy specjalizują się w projektowaniu powierzchni. Ich znakiem rozpoznawczym są surowa natura oraz świeża norweska myśl. Kolory, geometryczne desenie i konstrukcje to znak rozpoznawczy grupy. Scandinavian Surface o swoich projektach mówią: zabawa kontrastami i nieoczekiwane spotkanie kształtów i kolorów tworzą ciekawy, nowy wygląd. Uwielbiamy łączyć organiczne kształty i geometrycznie zbudowane wzory.
Szczoteczki Jordan Individual dostępne w dobrych drogeriach i aptekach na terenie całego kraju.

Cena sugerowana to 10,79zł.

Czytany 7034 razy

Artykuły powiązane

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce