Polecane artykuły

 • 1

środa, 05 listopad 2014 15:11

Zdrowy, piękny uśmiech z nowymi szczoteczkami

Jordan- Szczoteczki do zębów Jordan- Szczoteczki do zębów

Szczoteczka do zębów to rzecz, po którą sięgamy co najmniej dwa razy dziennie. Zazwyczaj jest ona w dwóch kolorach i podobna do tych, które mają znajomi, bez względu na płeć. Design jest nudny i już dawno przestał nas zaskakiwać. Wychodząc naprzeciw zmysłowy estetyki każdego z nas, marka Jordan stworzyła specjalną linie szczoteczek Individual przy współpracy z Scandinavian Surface.

Produkty znajdujące się w tej linii są niepowtarzalne, zaskakują kolorami oraz obrazami zawartymi na szczoteczkach. Możemy wybrać wersje unisex, czyli od klasycznych błękitno-czarne zygzaków, przez szczoteczki dla kobiet z różowymi ptakami lub kwiatami, aż do surowych męskich czerni i szarości połączonej z odcieniem pomarańczowym. Szczoteczki Jordan Individual cechuje także idealne wykończenie oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów do produkcji.

Scandinavian Surface to grupa designerów, którzy specjalizują się w projektowaniu powierzchni. Ich znakiem rozpoznawczym są surowa natura oraz świeża norweska myśl. Kolory, geometryczne desenie i konstrukcje to znak rozpoznawczy grupy. Scandinavian Surface o swoich projektach mówią: zabawa kontrastami i nieoczekiwane spotkanie kształtów i kolorów tworzą ciekawy, nowy wygląd. Uwielbiamy łączyć organiczne kształty i geometrycznie zbudowane wzory.
Szczoteczki Jordan Individual dostępne w dobrych drogeriach i aptekach na terenie całego kraju.

Cena sugerowana to 10,79zł.

Czytany 7051 razy

Artykuły powiązane

 • Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy? Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy?

  Twoje dziecko nieustannie płacze i nie wiesz, co może mu dolegać? Być może to kolka niemowlęca, która przytrafia się bardzo często u tak małych dzieci. Dolegliwości z nią związane są bardzo dokuczliwe i w tym czasie trudno ukoić dziecko. Czym właściwie jest kolka niemowlęca i jakie są jej objawy?

 • Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

  Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

 • Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź! Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź!

  Chcesz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie produkty spożywcze w swojej diecie? W takim przypadku warto zapoznać się z definicją ładunku glikemicznego!

 • Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu

  Odczuwasz dyskomfort przy chodzeniu? Masz uczucie, że coś Cię kłuje lub uwiera w palec? Jeżeli nie wiesz co z tym zrobić, a ból się nasila, zwróć się po pomoc do wrocławskich podologów. Całkiem możliwe że problemem jest wrastający paznokieć.Jakie są przyczyny wrastania paznokcia?

 • Zdrowie rodem z Kanady Zdrowie rodem z Kanady

  Naprawdę niewiele rzeczy na naszym pięknym Świecie są bardziej typowe dla Kanady niż złocisty syrop klonowy.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce