Polecane artykuły

 • 1
środa, 05 listopad 2014 15:11

Zdrowy, piękny uśmiech z nowymi szczoteczkami

Jordan- Szczoteczki do zębów Jordan- Szczoteczki do zębów

Szczoteczka do zębów to rzecz, po którą sięgamy co najmniej dwa razy dziennie. Zazwyczaj jest ona w dwóch kolorach i podobna do tych, które mają znajomi, bez względu na płeć. Design jest nudny i już dawno przestał nas zaskakiwać. Wychodząc naprzeciw zmysłowy estetyki każdego z nas, marka Jordan stworzyła specjalną linie szczoteczek Individual przy współpracy z Scandinavian Surface.

Produkty znajdujące się w tej linii są niepowtarzalne, zaskakują kolorami oraz obrazami zawartymi na szczoteczkach. Możemy wybrać wersje unisex, czyli od klasycznych błękitno-czarne zygzaków, przez szczoteczki dla kobiet z różowymi ptakami lub kwiatami, aż do surowych męskich czerni i szarości połączonej z odcieniem pomarańczowym. Szczoteczki Jordan Individual cechuje także idealne wykończenie oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów do produkcji.

Scandinavian Surface to grupa designerów, którzy specjalizują się w projektowaniu powierzchni. Ich znakiem rozpoznawczym są surowa natura oraz świeża norweska myśl. Kolory, geometryczne desenie i konstrukcje to znak rozpoznawczy grupy. Scandinavian Surface o swoich projektach mówią: zabawa kontrastami i nieoczekiwane spotkanie kształtów i kolorów tworzą ciekawy, nowy wygląd. Uwielbiamy łączyć organiczne kształty i geometrycznie zbudowane wzory.
Szczoteczki Jordan Individual dostępne w dobrych drogeriach i aptekach na terenie całego kraju.

Cena sugerowana to 10,79zł.

Czytany 7079 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce