Polecane artykuły

 • 1

środa, 05 listopad 2014 14:11

Zdrowy, piękny uśmiech z nowymi szczoteczkami

Jordan- Szczoteczki do zębów Jordan- Szczoteczki do zębów

Szczoteczka do zębów to rzecz, po którą sięgamy co najmniej dwa razy dziennie. Zazwyczaj jest ona w dwóch kolorach i podobna do tych, które mają znajomi, bez względu na płeć. Design jest nudny i już dawno przestał nas zaskakiwać. Wychodząc naprzeciw zmysłowy estetyki każdego z nas, marka Jordan stworzyła specjalną linie szczoteczek Individual przy współpracy z Scandinavian Surface.

Produkty znajdujące się w tej linii są niepowtarzalne, zaskakują kolorami oraz obrazami zawartymi na szczoteczkach. Możemy wybrać wersje unisex, czyli od klasycznych błękitno-czarne zygzaków, przez szczoteczki dla kobiet z różowymi ptakami lub kwiatami, aż do surowych męskich czerni i szarości połączonej z odcieniem pomarańczowym. Szczoteczki Jordan Individual cechuje także idealne wykończenie oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów do produkcji.

Scandinavian Surface to grupa designerów, którzy specjalizują się w projektowaniu powierzchni. Ich znakiem rozpoznawczym są surowa natura oraz świeża norweska myśl. Kolory, geometryczne desenie i konstrukcje to znak rozpoznawczy grupy. Scandinavian Surface o swoich projektach mówią: zabawa kontrastami i nieoczekiwane spotkanie kształtów i kolorów tworzą ciekawy, nowy wygląd. Uwielbiamy łączyć organiczne kształty i geometrycznie zbudowane wzory.
Szczoteczki Jordan Individual dostępne w dobrych drogeriach i aptekach na terenie całego kraju.

Cena sugerowana to 10,79zł.

Czytany 6985 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce