Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 19 kwiecień 2018 17:37

Skuteczne odchudzanie

To pojęcie odmieniane dziś przez wszystkie przypadki przez niemal każdą kobietę i większość mężczyzn. Obowiązujące standardy wskazują jasno, żeby się podobać i akceptować siebie, trzeba dbać o linię. Co w sumie oznacza skuteczne odchudzanie?

 

Definicja skuteczności zdaje się być prosta. Naszym założeniem jest redukcja wagi do żądanego progu. Przyjmujemy zatem, że chcemy schudnąć 20 kilogramów. Podejmujemy zatem działania zmierzające do realizacji planu. Czy wystarczy w tym miejscu postawić kropkę? Czy skuteczność w tym przypadku odniesie się również do utrzymania pozyskanych efektów i braku tzw. efektu jojo?

Przyjęty plan musi zawierać określone punkty. Jego podstawowe elementy to oczywiście dieta, i aktywność fizyczna. Żeby skutecznie zrzucić zbędne kilogramy i nie cierpieć potem, przynajmniej w kwestii kontuzji czy głodu. Należy oddać się w ręce specjalistów. Po pierwsze, dietetyk, który po przeprowadzonym wywiadzie dopasuje plan żywieniowy do naszego stylu życia. Po drugie, trener personalny, powinien dobrać dla nas odpowiednie ćwiczenia i zademonstrować nam poprawność ich wykonywania. Naturalnie, trzeba się też uzbroić w cierpliwość bo nie od razu Kraków zbudowano.

Są oczywiście osoby, którym nie wystarczą tylko dwa wymienione wyżej elementy planu. Ci niecierpliwcy oczekują na szybkie efekty, często bez wysiłku. Tutaj niestety muszę rozczarować wszystkich, którzy liczą na łatwiejszą drogę. Nie ma jej. Można, co prawda wspomóc odchudzanie suplementami hamującymi apetyt i pobudzającymi metabolizm. Jednak jest to tylko wsparcie. Oczywiście, różnorodność preparatów na rynku może przysporzyć kłopotów. Najpopularniejsze to: Green Barley Plus, African Mango czy Calominal . Przed spożyciem należy dokładnie zapoznać się z opisem działania leku.

Czytany 192 razy

Artykuły powiązane

 • Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy? Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy?

  Twoje dziecko nieustannie płacze i nie wiesz, co może mu dolegać? Być może to kolka niemowlęca, która przytrafia się bardzo często u tak małych dzieci. Dolegliwości z nią związane są bardzo dokuczliwe i w tym czasie trudno ukoić dziecko. Czym właściwie jest kolka niemowlęca i jakie są jej objawy?

 • Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

  Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

 • Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź! Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź!

  Chcesz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie produkty spożywcze w swojej diecie? W takim przypadku warto zapoznać się z definicją ładunku glikemicznego!

 • Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu

  Odczuwasz dyskomfort przy chodzeniu? Masz uczucie, że coś Cię kłuje lub uwiera w palec? Jeżeli nie wiesz co z tym zrobić, a ból się nasila, zwróć się po pomoc do wrocławskich podologów. Całkiem możliwe że problemem jest wrastający paznokieć.Jakie są przyczyny wrastania paznokcia?

 • Zdrowie rodem z Kanady Zdrowie rodem z Kanady

  Naprawdę niewiele rzeczy na naszym pięknym Świecie są bardziej typowe dla Kanady niż złocisty syrop klonowy.