Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 17 październik 2019 12:05

Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

Korekcja wad zgryzu Korekcja wad zgryzu

Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

Dlaczego warto zadbać o idealny uśmiech?

Piękne i zdrowe zęby świadczą o wysokim statusie społecznym. Dają pewność siebie i pozwalają uśmiechać się w nieskrępowany sposób dokładnie wtedy, kiedy masz na to ochotę. Dawniej jedyną możliwością trwałej korekty wady zgryzu było noszenie stałego aparatu ortodontycznego, który – co tu dużo kryć – nie należał do szczytu elegancji. Nie dodawał też uroku osobie go noszącej. Był raczej koniecznością, z którą musiał pogodzić się każdy, kto chciał skutecznie pozbyć się kompleksów wynikających z nieprawidłowości w obrębie jamy ustnej, zwłaszcza zgryzu. Na szczęście wraz z rozwojem technik stomatologicznych wzrosły szanse na bardziej dyskretne leczenie.

Dlaczego nowoczesne metody leczenia wad zgryzu będą dobre dla Ciebie?

Niewidoczny aparat na zęby to rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim dla tych, którzy z uwagi na codzienne obowiązki zawodowe nie chcą znosić więcej niedogodności, wynikających z konieczności starannego dbania o higienę jamy ustnej, zdecydowanie częstsze wizyty u stomatologów oraz kompromisy urodowe w czasie leczenia. A te ostatnie mogą potrwać nawet 2-3 lata. Niewidoczne nakładki invisalign (Warszawa dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym do ich wykonania) eliminują wyżej wymienione niedogodności, nie pogarszając komfortu życia osobie znajdującej się w trakcie leczenia ortodontycznego.

Kto i kiedy decyduje się na naprawę wad zgryzu?

Wśród pacjentów klinik dentystycznych coraz więcej jest osób w średnim i dojrzałym wieku, które chcą uporać się z własnymi niedoskonałościami. W ten sposób mogą zlikwidować kompleks, który był źródłem ich cierpień i problemów w okresie dzieciństwa oraz wczesnej młodości. Obecnie, gdy osoby te sprawują znaczące funkcje, obejmują wysokie stanowiska i często występują publicznie, chcą czuć się dobrze w swoim ciele i z radością oglądać się w lustrze czy na zdjęciach. Bez uczucia zażenowania i wstydu. To samo dotyczy osób pracujących na co dzień z klientami – zarówno detalicznymi, jak też biznesowymi. Nie da się zaprzeczyć, że wygląd ma znaczenie i wpływa na postrzeganie człowieka również w jego aspektach osobowościowych. Badania psychologiczne prowadzone przez czołowe instytuty na świecie dawno już udowodniły, że ludzie atrakcyjni są postrzegani z zasady również za bardziej inteligentnych i godnych zaufania aniżeli osoby o mniej przyjaznej aparycji. Wydawać by się mogło to niesprawiedliwe, bo uroda w dużej mierze jest cechą wrodzoną. Trudno jednak walczyć z faktami. Zamiast im zaprzeczać, zdecydowanie lepiej zatroszczyć się o własny wygląd i samopoczucie. Tym bardziej, że obecnie korygowanie wad zgryzu (nawet w późnym wieku) nie budzi już u nikogo zdziwienia. Profesjonalny ortodonta w Warszawie (Klinika Orthosmile) ma do zaoferowania wielu doskonałych specjalistów z tego zakresu i przeprowadzi Cię przez cały proces w możliwie krótkim czasie.

Czytany 157 razy

Artykuły powiązane

 • Masz kompleksy z powodu swojego intymnego wyglądu? Wybierz labioplastykę! Masz kompleksy z powodu swojego intymnego wyglądu? Wybierz labioplastykę!

  Wiele kobiet nie jest w pełni zadowolonych z wyglądu swoich narządów płciowych. W takim przypadku pomoże zabieg labioplastyki!

 • W jaki sposób zmienić swoje życie na lepsze? W jaki sposób zmienić swoje życie na lepsze?

  Zdrowie to jedna z najcenniejszych rzeczy, jakie dostajemy od losu. Jednak nie zawsze dbamy o nie w odpowiedni sposób. Dlatego chcąc zmienić swoje życie na lepsze, warto zadbać o zmianę swoich codziennych nawyków, które niekorzystnie wpływają na zdrowie. Wtedy nie tylko będzie się zdrowszym, ale też zyska lepsze samopoczucie i odzyska pozytywną energię. Jak się do tego zabrać?

 • Sekret nawilżonej, zdrowej skóry i błyszczących włosów Sekret nawilżonej, zdrowej skóry i błyszczących włosów

  Próbujesz sobie poradzić z regularnym piciem wody i nawilżaniem organizmu, ale nie lubisz smaku zwykłej wody? Dużo trenujesz i obawiasz się niedoboru składników odżywczych w Twoim organizmie? A może po prostu interesujesz się zdrową żywnością i chcesz wprowadzić do swojego życia więcej zdrowych nawyków? Niezależnie od powodu, poznaj produkt, który znakomicie wpłynie na cały Twój organizm!

 • Gabinet podologiczny w Łodzi - jakie usługi wykonuje? Gabinet podologiczny w Łodzi - jakie usługi wykonuje?

  W gabinecie podologicznym pracuje podolog, czyli specjalista od stóp. Nadal nie jest to w Polsce zbyt popularny zawód. Chociaż to się stopniowo zmienia, ponieważ coraz więcej osób decyduje się odwiedzić taki gabinet. Pamiętaj o tym, że podolog to nie jest lekarz. Z czym warto pójść do gabinetu podologicznego?

 • Krzem w organizmie Krzem w organizmie

  Krzem jest pierwiastkiem stanowiącym absolutną podstawę suplementacji organizmu – szczególnie ze względu na jego udział w tkance łącznej. Jego rola w organizmie jest ciągle niedoceniana pomimo wiarygodnych wyników badan klinicznych.