Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 15 styczeń 2015 18:17

Naturalna i bezpieczna pomoc w walce ze stresem

Lekam- NervoCalm Lekam- NervoCalm

Stres to Twój nieodłączony towarzysz każdego dnia. Ciągle się śpieszysz, denerwujesz i zastanawiasz jak pogodzić pracę, obowiązki domowe i opiekę nad dziećmi. Chciałabyś w końcu poczuć spokój i mieć jednocześnie siłę do działania? Pomogą Ci naturalne sposoby – spróbuj NervoCalm. To skuteczna i bezpieczna broń w walce ze stresem.

 Problem stresu dotyka coraz więcej liczby osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Czy wiesz, że już ponad 61% Polaków cierpi z powodu stresu ? Jesteśmy jednym z najbardziej zestresowanych narodów w Europie. Denerwujemy się o wiele bardziej niż na przykład Niemcy czy Anglicy. Niestety, stresu nie da się uniknąć. Jakie jest źródło stresu, czyli co nas najbardziej martwi i denerwuje? Są to po prostu sprawy życia codziennego: kwestie finansowe, zawodowe (obowiązki w pracy, prowadzenie własnej firmy), sprawy rodzinne i osobiste oraz zbyt szybkie tempo życia, czyli pośpiech.


Codzienny pośpiech, ciągłe zmartwienia, obawy oraz narastająca frustracja działają niczym reakcja łańcuchowa. Czujesz, że pojawia się coraz więcej sytuacji, nad którymi nie jesteś w stanie zapanować. Nie możesz normalnie funkcjonować, ponieważ ciągły stres sprawia, że jesteś nerwowa i rozdrażniona. Niestety, w końcu może nadejść moment, kiedy zbyt duża liczba stresujących zdarzeń po prostu Cię przerośnie.

Nie poddawaj się, stres można pokonać!
Stresu nie da się uniknąć, ale jednocześnie nie do zniesienia byłoby przeżywać go cały czas, bez momentów wytchnienia. Długotrwały lub okresowy stres może spowodować fatalne skutki dla Twojego zdrowia, dlatego musisz
zrobić wszystko, aby go zminimalizować. Nie każdy jednak potrafi w równym stopniu radzić sobie ze stresem. Jedni są bardziej „odporni”, inni z kolei potrzebują pomocy, żeby się go pozbyć. Nie pozwól by stres Cię pokonał.


W takich momentach warto sięgnąć po suplement diety NervoCalm, którego składniki zapewniają dwukierunkowe wspomaganie układu nerwowego. Nie tylko szybko uspokajają ale również pozwalają normalnie funkcjonować w sytuacjach stresu. To naturalny i bezpieczny suplement diety, który odpowiada na potrzeby Twojego zestresowanego organizmu. NervoCalm swoje działanie zawdzięcza kompozycji aż dziewięciu składników naturalnych; ziół, witamin i minerałów:

· Ekstrakt z liści melisy - pomaga zredukować napięcie nerwowe
· Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego - działa odprężająco
· L-teanina - zmniejsza podatność na stres
· Ekstrakt z różeńca górskiego - pomaga organizmowi przystosować się do sytuacji emocjonalnego stresu. Przyczynia się do poprawienia percepcji
· Magnez - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
· Witamina B3, witamina B6, witamina B1 oraz miedź pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego

Różnorodny i bogaty skład NervoCalm szybko pomoże Ci zredukować codzienny stres. Bez problemu i z uśmiechem na twarzy poradzisz sobie w nerwowych sytuacjach. Nie musisz się też obawiać stosowania NervoCalm. Ten innowacyjny suplement diety, nagrodzony Złotym Godłem w programie Najwyższa Jakość – Quality International 2014 jest oparty na standardach jakościowych o najwyższych parametrach. Ponadto jest łagodny i bezpieczny, ponieważ zawiera głównie naturalne składniki. Dodatkowo witaminy i minerały, które zawiera NervoCalm dadzą Ci siłę do dalszego działania i będziesz mogła normalnie funkcjonować. Z nim pokonasz stres!Sposób użycia: od 1 do 2 tabletek dziennie
Cena: opakowanie 10 tabl. ok. 10 zł., opakowanie ekonomiczne 20 tabl. ok.15 zł.
Producent: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Czytany 4528 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce