Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 15 styczeń 2015 18:17

Naturalna i bezpieczna pomoc w walce ze stresem

Lekam- NervoCalm Lekam- NervoCalm

Stres to Twój nieodłączony towarzysz każdego dnia. Ciągle się śpieszysz, denerwujesz i zastanawiasz jak pogodzić pracę, obowiązki domowe i opiekę nad dziećmi. Chciałabyś w końcu poczuć spokój i mieć jednocześnie siłę do działania? Pomogą Ci naturalne sposoby – spróbuj NervoCalm. To skuteczna i bezpieczna broń w walce ze stresem.

 Problem stresu dotyka coraz więcej liczby osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Czy wiesz, że już ponad 61% Polaków cierpi z powodu stresu ? Jesteśmy jednym z najbardziej zestresowanych narodów w Europie. Denerwujemy się o wiele bardziej niż na przykład Niemcy czy Anglicy. Niestety, stresu nie da się uniknąć. Jakie jest źródło stresu, czyli co nas najbardziej martwi i denerwuje? Są to po prostu sprawy życia codziennego: kwestie finansowe, zawodowe (obowiązki w pracy, prowadzenie własnej firmy), sprawy rodzinne i osobiste oraz zbyt szybkie tempo życia, czyli pośpiech.


Codzienny pośpiech, ciągłe zmartwienia, obawy oraz narastająca frustracja działają niczym reakcja łańcuchowa. Czujesz, że pojawia się coraz więcej sytuacji, nad którymi nie jesteś w stanie zapanować. Nie możesz normalnie funkcjonować, ponieważ ciągły stres sprawia, że jesteś nerwowa i rozdrażniona. Niestety, w końcu może nadejść moment, kiedy zbyt duża liczba stresujących zdarzeń po prostu Cię przerośnie.

Nie poddawaj się, stres można pokonać!
Stresu nie da się uniknąć, ale jednocześnie nie do zniesienia byłoby przeżywać go cały czas, bez momentów wytchnienia. Długotrwały lub okresowy stres może spowodować fatalne skutki dla Twojego zdrowia, dlatego musisz
zrobić wszystko, aby go zminimalizować. Nie każdy jednak potrafi w równym stopniu radzić sobie ze stresem. Jedni są bardziej „odporni”, inni z kolei potrzebują pomocy, żeby się go pozbyć. Nie pozwól by stres Cię pokonał.


W takich momentach warto sięgnąć po suplement diety NervoCalm, którego składniki zapewniają dwukierunkowe wspomaganie układu nerwowego. Nie tylko szybko uspokajają ale również pozwalają normalnie funkcjonować w sytuacjach stresu. To naturalny i bezpieczny suplement diety, który odpowiada na potrzeby Twojego zestresowanego organizmu. NervoCalm swoje działanie zawdzięcza kompozycji aż dziewięciu składników naturalnych; ziół, witamin i minerałów:

· Ekstrakt z liści melisy - pomaga zredukować napięcie nerwowe
· Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego - działa odprężająco
· L-teanina - zmniejsza podatność na stres
· Ekstrakt z różeńca górskiego - pomaga organizmowi przystosować się do sytuacji emocjonalnego stresu. Przyczynia się do poprawienia percepcji
· Magnez - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
· Witamina B3, witamina B6, witamina B1 oraz miedź pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego

Różnorodny i bogaty skład NervoCalm szybko pomoże Ci zredukować codzienny stres. Bez problemu i z uśmiechem na twarzy poradzisz sobie w nerwowych sytuacjach. Nie musisz się też obawiać stosowania NervoCalm. Ten innowacyjny suplement diety, nagrodzony Złotym Godłem w programie Najwyższa Jakość – Quality International 2014 jest oparty na standardach jakościowych o najwyższych parametrach. Ponadto jest łagodny i bezpieczny, ponieważ zawiera głównie naturalne składniki. Dodatkowo witaminy i minerały, które zawiera NervoCalm dadzą Ci siłę do dalszego działania i będziesz mogła normalnie funkcjonować. Z nim pokonasz stres!Sposób użycia: od 1 do 2 tabletek dziennie
Cena: opakowanie 10 tabl. ok. 10 zł., opakowanie ekonomiczne 20 tabl. ok.15 zł.
Producent: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Czytany 4515 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce