Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 04 czerwiec 2019 16:31

Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

Polska przychodnia Londyn Fast Medica Polska przychodnia Londyn Fast Medica

Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

W przeszłości znacznie częściej niż dziś zdarzało się też, że Polacy umawiali się na wizyty do lekarzy pracujących w Polsce i specjalnie w tym celu kupowali bilety lotnicze. Dziś swoją ofertą przyciąga ich polska przychodnia Londyn.

Polscy lekarze w Wielkiej Brytanii

Coraz częściej słyszymy, że lekarze, ale i pozostali pracownicy polskiej służby zdrowia narzekają na zbyt niskie zarobki i brak możliwości rozwoju. Praca w państwach zachodnich Unii Europejskiej wydaje im się zatem interesująca, tym bardziej, że w Wielkiej Brytanii ceni się profesjonalizm polskich lekarzy. Wielu z nich znajduje zatrudnienie w zagranicznych szpitalach i klinikach, a część otwiera własne placówki medyczne.

Szczególnie korzystne warunki do otwarcia zagranicznej kliniki istnieją w UK, a wykształceni w Polsce lekarze chętnie z tych możliwości korzystają. Polska przychodnia Londyn nie kieruje swojej oferty wyłącznie do Polaków przebywających w UK, choć rzeczywiście to właśnie oni korzystają z jej usług najczęściej. Głównym powodem jest tutaj oczywiście słaba znajomość języka angielskiego.

Polska przychodnia Londyn – doświadczeni specjaliści różnych dziedzin

Oferta polskich placówek medycznych jest bardzo szeroka, dzięki czemu istnieje możliwość umówienia się w jednym miejscu na wizyty u lekarzy kilku specjalności, a także wykonania zleconych przez nich badań. Jest to rozwiązanie wygodne dla pacjentów, a przy tym dające możliwość diagnozowania i kompleksowego leczenia rozmaitych schorzeń.

Fakt, że w polskich klinikach zatrudnienie znajdują najlepsi specjaliści, którzy doświadczenie zdobywali zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii, a usługi medyczne świadczone są na wysokim poziomie sprawia, że zainteresowanie ofertą polskich przychodni cały czas rośnie. Warto dodać, że umówienie się na konsultację jest bardzo proste. Za przykład może posłużyć polska przychodnia Londyn Fast Medica, która oferuje możliwość umówienia wizyty poprzez osobiste wstawiennictwo w rejestracji, rozmowę telefoniczną, ale również online. Niejednokrotnie udaje się umówić wizytę na ten sam dzień, również w godzinach wieczornych. Część specjalistów dostępna jest także w weekendy, dzięki czemu osoby pracujące mogą udać się na konsultację w dogodnych dla nich godzinach.

Czytany 214 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści. 

 • Niacyna - zdrowotne konsekwencje jej niedoboru Niacyna - zdrowotne konsekwencje jej niedoboru

   Niacyna, inaczej określana jako witamina B3 lub witamina PP nie jest obojętna dla naszego organizmu, a jej niedobory mogą wywoływać negatywne dla zdrowia konsekwencje, takie jak m.in. pelagra. Jakimi właściwościami wyróżnia się niacyna oraz w jaki sposób można utrzymać jej prawidłowy poziom?