wtorek, 04 czerwiec 2019 18:31

Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

Polska przychodnia Londyn Fast Medica Polska przychodnia Londyn Fast Medica

Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

W przeszłości znacznie częściej niż dziś zdarzało się też, że Polacy umawiali się na wizyty do lekarzy pracujących w Polsce i specjalnie w tym celu kupowali bilety lotnicze. Dziś swoją ofertą przyciąga ich polska przychodnia Londyn.

Polscy lekarze w Wielkiej Brytanii

Coraz częściej słyszymy, że lekarze, ale i pozostali pracownicy polskiej służby zdrowia narzekają na zbyt niskie zarobki i brak możliwości rozwoju. Praca w państwach zachodnich Unii Europejskiej wydaje im się zatem interesująca, tym bardziej, że w Wielkiej Brytanii ceni się profesjonalizm polskich lekarzy. Wielu z nich znajduje zatrudnienie w zagranicznych szpitalach i klinikach, a część otwiera własne placówki medyczne.

Szczególnie korzystne warunki do otwarcia zagranicznej kliniki istnieją w UK, a wykształceni w Polsce lekarze chętnie z tych możliwości korzystają. Polska przychodnia Londyn nie kieruje swojej oferty wyłącznie do Polaków przebywających w UK, choć rzeczywiście to właśnie oni korzystają z jej usług najczęściej. Głównym powodem jest tutaj oczywiście słaba znajomość języka angielskiego.

Polska przychodnia Londyn – doświadczeni specjaliści różnych dziedzin

Oferta polskich placówek medycznych jest bardzo szeroka, dzięki czemu istnieje możliwość umówienia się w jednym miejscu na wizyty u lekarzy kilku specjalności, a także wykonania zleconych przez nich badań. Jest to rozwiązanie wygodne dla pacjentów, a przy tym dające możliwość diagnozowania i kompleksowego leczenia rozmaitych schorzeń.

Fakt, że w polskich klinikach zatrudnienie znajdują najlepsi specjaliści, którzy doświadczenie zdobywali zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii, a usługi medyczne świadczone są na wysokim poziomie sprawia, że zainteresowanie ofertą polskich przychodni cały czas rośnie. Warto dodać, że umówienie się na konsultację jest bardzo proste. Za przykład może posłużyć polska przychodnia Londyn Fast Medica, która oferuje możliwość umówienia wizyty poprzez osobiste wstawiennictwo w rejestracji, rozmowę telefoniczną, ale również online. Niejednokrotnie udaje się umówić wizytę na ten sam dzień, również w godzinach wieczornych. Część specjalistów dostępna jest także w weekendy, dzięki czemu osoby pracujące mogą udać się na konsultację w dogodnych dla nich godzinach.

Czytany 495 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.