Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 10 grudzień 2013 21:34

Nałóg? Już nie mój problem!

Rzucamy palenie Rzucamy palenie Flickr

Zbliża się nowy rok, a co za tym idzie czas "noworocznych postanowień". Niektóre z nas chcą zdrowiej się odżywiać, inne uprawiać więcej sportu, a pewna grupa... rzucić palenie. Jak rzucić palenie i nie zwariować?  Na rynku pojawił się nowy NICORETTE® Spray, który gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach! Oznacza to, że po upływie minuty chęć zapalenia papierosa zmaleje do minimum.

NICORETTE® Spray to preparat, który najszybciej, w porównaniu do innych produktów zawierających nikotynę, łagodzi objawy odstawienne, w tym głód nikotynowy. Lista korzyści zwiazanych z rzuceniem nałogu jest bardzo długa! Ryzyko zawału serca i miażdżycy spada aż o kilkadziesiąt procent, aż 20-krotnie spada prawdopodobieństwo zachorowania na raka płuc, a nasza cera stanie się promienna i czysta. 

Preparat jest niezwykle łatwy w użyciu, w przeciwieństwie do tabletek, o których trzeba pamiętać lub plastrach, które wyglądają nieestetycznie. NICORETTE® Spray cechuje szybkość działania, skuteczność-2,5x do samej silnej woli (z którą jak wiadomo bywa u nas różnie;), czy też cena (1 papieros=2 dawki spray'u). Pozytywny jest też smak-lekka mięta, która orzeźwi i doda pewności siebie w każdej sytuacji. 

Jeśli chodzi o stosowanie, to przez pierwsze 1-6 tygodni aplikujemy 1-2 dawki NICORETTE® Spray w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa (zazwyczaj jest to co ½-1godz). Następnie zmniejszamy ilość dawek w ciągu doby tak, by w 9 tygodniu stosować połowę tego, co na I etapie procesu rzucania palenia. W 12 tygodniu stosuj nie więcej niż 4 dawki. Kiedy okaże się, że 2-4 dawki dziennie są wystarczające, to znak, że jesteś na dobrej drodze do uwolnienia się od nałogu i możesz zaprzestać stosowania aerozolu.

Tak więc kochane, nowy rok może dostarczyć nam nie tylko nowych pięknych wrażeń ale także zdrowia i urody.

Czytany 1035 razy

Artykuły powiązane

 • Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę? Kawior – luksusowy składnik kremów. Jak wpływa na cerę?

  Kawior to nie tylko znany od tysiącleci przysmak. To również znakomite źródło składników odżywczych dla skóry.

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Moc cząsteczki monojonowej Moc cząsteczki monojonowej

  Nie o mikrocząsteczkach, nie o nanocząsteczkach lecz o technologii monojonowej w kosmetologii i innowacyjnym podejściu do minerałów w suplementacji diety mówiliśmy podczas konferencji prasowej spółki Invex Remedies w siedzibie IMR advertising by PR.

 • Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych Nowoczesne oprogramowanie do salonów kosmetycznych

  Prowadzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń o niezależności zawodowej i finansowej. Jednak już po otworzeniu biznesu okazuje się, że trzeba ogarnąć wiele rzeczy oprócz tego, co kocha się najbardziej.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

Więcej w tej kategorii: Przeziębieniowy problem »