Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 10 grudzień 2013 22:34

Nałóg? Już nie mój problem!

Rzucamy palenie Rzucamy palenie Flickr

Zbliża się nowy rok, a co za tym idzie czas "noworocznych postanowień". Niektóre z nas chcą zdrowiej się odżywiać, inne uprawiać więcej sportu, a pewna grupa... rzucić palenie. Jak rzucić palenie i nie zwariować?  Na rynku pojawił się nowy NICORETTE® Spray, który gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach! Oznacza to, że po upływie minuty chęć zapalenia papierosa zmaleje do minimum.

NICORETTE® Spray to preparat, który najszybciej, w porównaniu do innych produktów zawierających nikotynę, łagodzi objawy odstawienne, w tym głód nikotynowy. Lista korzyści zwiazanych z rzuceniem nałogu jest bardzo długa! Ryzyko zawału serca i miażdżycy spada aż o kilkadziesiąt procent, aż 20-krotnie spada prawdopodobieństwo zachorowania na raka płuc, a nasza cera stanie się promienna i czysta. 

Preparat jest niezwykle łatwy w użyciu, w przeciwieństwie do tabletek, o których trzeba pamiętać lub plastrach, które wyglądają nieestetycznie. NICORETTE® Spray cechuje szybkość działania, skuteczność-2,5x do samej silnej woli (z którą jak wiadomo bywa u nas różnie;), czy też cena (1 papieros=2 dawki spray'u). Pozytywny jest też smak-lekka mięta, która orzeźwi i doda pewności siebie w każdej sytuacji. 

Jeśli chodzi o stosowanie, to przez pierwsze 1-6 tygodni aplikujemy 1-2 dawki NICORETTE® Spray w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa (zazwyczaj jest to co ½-1godz). Następnie zmniejszamy ilość dawek w ciągu doby tak, by w 9 tygodniu stosować połowę tego, co na I etapie procesu rzucania palenia. W 12 tygodniu stosuj nie więcej niż 4 dawki. Kiedy okaże się, że 2-4 dawki dziennie są wystarczające, to znak, że jesteś na dobrej drodze do uwolnienia się od nałogu i możesz zaprzestać stosowania aerozolu.

Tak więc kochane, nowy rok może dostarczyć nam nie tylko nowych pięknych wrażeń ale także zdrowia i urody.

Czytany 1077 razy

Artykuły powiązane

 • Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy? Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy?

  Twoje dziecko nieustannie płacze i nie wiesz, co może mu dolegać? Być może to kolka niemowlęca, która przytrafia się bardzo często u tak małych dzieci. Dolegliwości z nią związane są bardzo dokuczliwe i w tym czasie trudno ukoić dziecko. Czym właściwie jest kolka niemowlęca i jakie są jej objawy?

 • Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

  Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

 • Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź! Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź!

  Chcesz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie produkty spożywcze w swojej diecie? W takim przypadku warto zapoznać się z definicją ładunku glikemicznego!

 • Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach? Na czym polegają pakiety pobytowe w hotelach?

  Apartament nad morzem w luksusowym hotelu to marzenie każdego miłośnika nadbałtyckich klimatów. Co ciekawe, polski turysta zamiast optymalnej ceny coraz chętniej wybiera jakość.

 • Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować? Nowoczesne zabiegi kosmetyczne i kosmetyki gabinetowe – czy warto się na nie zdecydować?

  Każdy chce na dłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak nie jest to łatwe. Działanie czasu można dostrzec już po ukończeniu około 25 roku życia. Proces starzenia się skóry może przyśpieszyć też wiele czynników niezależnych od nas – stres, zanieczyszczenia powietrza, a nawet niekorzystna dieta.

Więcej w tej kategorii: Przeziębieniowy problem »