wtorek, 10 grudzień 2013 22:34

Nałóg? Już nie mój problem!

Rzucamy palenie Rzucamy palenie Flickr

Zbliża się nowy rok, a co za tym idzie czas "noworocznych postanowień". Niektóre z nas chcą zdrowiej się odżywiać, inne uprawiać więcej sportu, a pewna grupa... rzucić palenie. Jak rzucić palenie i nie zwariować?  Na rynku pojawił się nowy NICORETTE® Spray, który gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach! Oznacza to, że po upływie minuty chęć zapalenia papierosa zmaleje do minimum.

NICORETTE® Spray to preparat, który najszybciej, w porównaniu do innych produktów zawierających nikotynę, łagodzi objawy odstawienne, w tym głód nikotynowy. Lista korzyści zwiazanych z rzuceniem nałogu jest bardzo długa! Ryzyko zawału serca i miażdżycy spada aż o kilkadziesiąt procent, aż 20-krotnie spada prawdopodobieństwo zachorowania na raka płuc, a nasza cera stanie się promienna i czysta. 

Preparat jest niezwykle łatwy w użyciu, w przeciwieństwie do tabletek, o których trzeba pamiętać lub plastrach, które wyglądają nieestetycznie. NICORETTE® Spray cechuje szybkość działania, skuteczność-2,5x do samej silnej woli (z którą jak wiadomo bywa u nas różnie;), czy też cena (1 papieros=2 dawki spray'u). Pozytywny jest też smak-lekka mięta, która orzeźwi i doda pewności siebie w każdej sytuacji. 

Jeśli chodzi o stosowanie, to przez pierwsze 1-6 tygodni aplikujemy 1-2 dawki NICORETTE® Spray w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa (zazwyczaj jest to co ½-1godz). Następnie zmniejszamy ilość dawek w ciągu doby tak, by w 9 tygodniu stosować połowę tego, co na I etapie procesu rzucania palenia. W 12 tygodniu stosuj nie więcej niż 4 dawki. Kiedy okaże się, że 2-4 dawki dziennie są wystarczające, to znak, że jesteś na dobrej drodze do uwolnienia się od nałogu i możesz zaprzestać stosowania aerozolu.

Tak więc kochane, nowy rok może dostarczyć nam nie tylko nowych pięknych wrażeń ale także zdrowia i urody.

Czytany 1171 razy
Więcej w tej kategorii: Przeziębieniowy problem »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.