Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 10 grudzień 2013 21:34

Nałóg? Już nie mój problem!

Rzucamy palenie Rzucamy palenie Flickr

Zbliża się nowy rok, a co za tym idzie czas "noworocznych postanowień". Niektóre z nas chcą zdrowiej się odżywiać, inne uprawiać więcej sportu, a pewna grupa... rzucić palenie. Jak rzucić palenie i nie zwariować?  Na rynku pojawił się nowy NICORETTE® Spray, który gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach! Oznacza to, że po upływie minuty chęć zapalenia papierosa zmaleje do minimum.

NICORETTE® Spray to preparat, który najszybciej, w porównaniu do innych produktów zawierających nikotynę, łagodzi objawy odstawienne, w tym głód nikotynowy. Lista korzyści zwiazanych z rzuceniem nałogu jest bardzo długa! Ryzyko zawału serca i miażdżycy spada aż o kilkadziesiąt procent, aż 20-krotnie spada prawdopodobieństwo zachorowania na raka płuc, a nasza cera stanie się promienna i czysta. 

Preparat jest niezwykle łatwy w użyciu, w przeciwieństwie do tabletek, o których trzeba pamiętać lub plastrach, które wyglądają nieestetycznie. NICORETTE® Spray cechuje szybkość działania, skuteczność-2,5x do samej silnej woli (z którą jak wiadomo bywa u nas różnie;), czy też cena (1 papieros=2 dawki spray'u). Pozytywny jest też smak-lekka mięta, która orzeźwi i doda pewności siebie w każdej sytuacji. 

Jeśli chodzi o stosowanie, to przez pierwsze 1-6 tygodni aplikujemy 1-2 dawki NICORETTE® Spray w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa (zazwyczaj jest to co ½-1godz). Następnie zmniejszamy ilość dawek w ciągu doby tak, by w 9 tygodniu stosować połowę tego, co na I etapie procesu rzucania palenia. W 12 tygodniu stosuj nie więcej niż 4 dawki. Kiedy okaże się, że 2-4 dawki dziennie są wystarczające, to znak, że jesteś na dobrej drodze do uwolnienia się od nałogu i możesz zaprzestać stosowania aerozolu.

Tak więc kochane, nowy rok może dostarczyć nam nie tylko nowych pięknych wrażeń ale także zdrowia i urody.

Czytany 1028 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?

Więcej w tej kategorii: Przeziębieniowy problem »