Polecane artykuły

 • 1

piątek, 15 wrzesień 2017 15:18

Jak otworzyć mobilną firmę ultrasonograficzną?

Osoba obsługująca aparaturę USG jest specjalistą medycznym, który asystuje lekarzom, zapewniając wsparcie pacjenta poprzez obsługę i konserwację sprzętu do obrazowania medycznego.

 Badanie ultrasonograficzne jest niezbędnym narzędziem do określania postępu rozwoju noworodków oraz diagnozowania pewnych stanów chorobowych. Działanie udanej mobilnej usługi ultrasonograficznej zależy w dużym stopniu od negocjacji skomplikowanych szczegółów związanych z często wymagającym procesem uruchamiania przedsiębiorstwa.

Rzeczy, których potrzebujesz:

Telefon

Samochód

Komputer z dostępem do internetu

Rozpocznij od zdobycia wiedzy branżowej. Chociaż odpowiednie wykształcenie nie jest potrzebne do rozpoczęcia tego typu działalności, szkolenie w diagnostycznej sonografii medycznej będzie  oczywiście dużym plusem. Wiele informacji na temat szkoleń i certyfikacji, które są dostępne, znajdziesz online

Zabezpiecz finanse na rozpoczęcie działalności. Zacznij od określenia swoich wydatków początkowych, tworząc listę wszystkich potrzebnych urządzeń, wynagrodzenia ewentualnych pracowników, kosztów podróży, paliwa, utrzymania, wynajmu i kosztów operacyjnych. Następnie zbadaj dostępne sposoby finansowania w bankach, instytucjach kredytowych i biurach pomocy biznesowej. Możesz zacząć korzystać z istniejących oszczędności w celu rozpoczęcia działalności lub poszukać pożyczki, dotacji lub finansowania karty kredytowej. Informacje dotyczące pomocy na rozpoczęcie działalności gospodarczej są dostępne online i na stronach rządowych.

Zarejestruj swoją firmę. Wybierz typ działalności, który najlepiej pasuje do Twoich celów początkowych.  Spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i korporacja to tylko niektóre z wybranych struktur biznesowych.

Zakup sprzęt. Mobilne usługi ultradźwiękowe polegają w dużym stopniu na transporcie urządzeń diagnostycznych do miejsc, w których odbywa się obrazowanie i konsultacje. Musisz zdecydować, jaki typ obrazowania będziesz przeprowadzał (2D, 3D lub 4D) oraz jaki typ sprzętu może być potrzebny do przechwytywania i tworzenia zdjęć dla klientów. Musisz także zakupić komputery, urządzenia peryferyjne, oprogramowanie i sprzęt komunikacyjny, aby prawidłowo obsługiwać usługę. Możesz zakupić nowy lub używany sprzęt lub prowadzić umowę najmu z dystrybutorem sprzętu medycznego.

Aparatem, który doskonale nadaje się do tego celu jest Vivid i od Ge Healthcare. Vivid i jest pionierem nowej generacji przenośnych aparatów echokardiograficznych najwyższej klasy. Dzięki niewielkiej wadze (około 5 kilogramów) doskonale sprawdzi się w mobilnym serwisie echokardiograficznym. Ten i wiele innych modeli echokardiografów można zakupić w firmie Medinco, autoryzowanym dystrybutorze  GE Healthcare w Polsce. Odwiedź stronę www.medinco.pl i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi aktualnej oferty.

Czytany 652 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.