Polecane artykuły

 • 1

piątek, 15 wrzesień 2017 15:18

Jak otworzyć mobilną firmę ultrasonograficzną?

Osoba obsługująca aparaturę USG jest specjalistą medycznym, który asystuje lekarzom, zapewniając wsparcie pacjenta poprzez obsługę i konserwację sprzętu do obrazowania medycznego.

 Badanie ultrasonograficzne jest niezbędnym narzędziem do określania postępu rozwoju noworodków oraz diagnozowania pewnych stanów chorobowych. Działanie udanej mobilnej usługi ultrasonograficznej zależy w dużym stopniu od negocjacji skomplikowanych szczegółów związanych z często wymagającym procesem uruchamiania przedsiębiorstwa.

Rzeczy, których potrzebujesz:

Telefon

Samochód

Komputer z dostępem do internetu

Rozpocznij od zdobycia wiedzy branżowej. Chociaż odpowiednie wykształcenie nie jest potrzebne do rozpoczęcia tego typu działalności, szkolenie w diagnostycznej sonografii medycznej będzie  oczywiście dużym plusem. Wiele informacji na temat szkoleń i certyfikacji, które są dostępne, znajdziesz online

Zabezpiecz finanse na rozpoczęcie działalności. Zacznij od określenia swoich wydatków początkowych, tworząc listę wszystkich potrzebnych urządzeń, wynagrodzenia ewentualnych pracowników, kosztów podróży, paliwa, utrzymania, wynajmu i kosztów operacyjnych. Następnie zbadaj dostępne sposoby finansowania w bankach, instytucjach kredytowych i biurach pomocy biznesowej. Możesz zacząć korzystać z istniejących oszczędności w celu rozpoczęcia działalności lub poszukać pożyczki, dotacji lub finansowania karty kredytowej. Informacje dotyczące pomocy na rozpoczęcie działalności gospodarczej są dostępne online i na stronach rządowych.

Zarejestruj swoją firmę. Wybierz typ działalności, który najlepiej pasuje do Twoich celów początkowych.  Spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i korporacja to tylko niektóre z wybranych struktur biznesowych.

Zakup sprzęt. Mobilne usługi ultradźwiękowe polegają w dużym stopniu na transporcie urządzeń diagnostycznych do miejsc, w których odbywa się obrazowanie i konsultacje. Musisz zdecydować, jaki typ obrazowania będziesz przeprowadzał (2D, 3D lub 4D) oraz jaki typ sprzętu może być potrzebny do przechwytywania i tworzenia zdjęć dla klientów. Musisz także zakupić komputery, urządzenia peryferyjne, oprogramowanie i sprzęt komunikacyjny, aby prawidłowo obsługiwać usługę. Możesz zakupić nowy lub używany sprzęt lub prowadzić umowę najmu z dystrybutorem sprzętu medycznego.

Aparatem, który doskonale nadaje się do tego celu jest Vivid i od Ge Healthcare. Vivid i jest pionierem nowej generacji przenośnych aparatów echokardiograficznych najwyższej klasy. Dzięki niewielkiej wadze (około 5 kilogramów) doskonale sprawdzi się w mobilnym serwisie echokardiograficznym. Ten i wiele innych modeli echokardiografów można zakupić w firmie Medinco, autoryzowanym dystrybutorze  GE Healthcare w Polsce. Odwiedź stronę www.medinco.pl i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi aktualnej oferty.

Czytany 630 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?