Polecane artykuły

 • 1

piątek, 15 wrzesień 2017 17:18

Jak otworzyć mobilną firmę ultrasonograficzną?

Osoba obsługująca aparaturę USG jest specjalistą medycznym, który asystuje lekarzom, zapewniając wsparcie pacjenta poprzez obsługę i konserwację sprzętu do obrazowania medycznego.

 Badanie ultrasonograficzne jest niezbędnym narzędziem do określania postępu rozwoju noworodków oraz diagnozowania pewnych stanów chorobowych. Działanie udanej mobilnej usługi ultrasonograficznej zależy w dużym stopniu od negocjacji skomplikowanych szczegółów związanych z często wymagającym procesem uruchamiania przedsiębiorstwa.

Rzeczy, których potrzebujesz:

Telefon

Samochód

Komputer z dostępem do internetu

Rozpocznij od zdobycia wiedzy branżowej. Chociaż odpowiednie wykształcenie nie jest potrzebne do rozpoczęcia tego typu działalności, szkolenie w diagnostycznej sonografii medycznej będzie  oczywiście dużym plusem. Wiele informacji na temat szkoleń i certyfikacji, które są dostępne, znajdziesz online

Zabezpiecz finanse na rozpoczęcie działalności. Zacznij od określenia swoich wydatków początkowych, tworząc listę wszystkich potrzebnych urządzeń, wynagrodzenia ewentualnych pracowników, kosztów podróży, paliwa, utrzymania, wynajmu i kosztów operacyjnych. Następnie zbadaj dostępne sposoby finansowania w bankach, instytucjach kredytowych i biurach pomocy biznesowej. Możesz zacząć korzystać z istniejących oszczędności w celu rozpoczęcia działalności lub poszukać pożyczki, dotacji lub finansowania karty kredytowej. Informacje dotyczące pomocy na rozpoczęcie działalności gospodarczej są dostępne online i na stronach rządowych.

Zarejestruj swoją firmę. Wybierz typ działalności, który najlepiej pasuje do Twoich celów początkowych.  Spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i korporacja to tylko niektóre z wybranych struktur biznesowych.

Zakup sprzęt. Mobilne usługi ultradźwiękowe polegają w dużym stopniu na transporcie urządzeń diagnostycznych do miejsc, w których odbywa się obrazowanie i konsultacje. Musisz zdecydować, jaki typ obrazowania będziesz przeprowadzał (2D, 3D lub 4D) oraz jaki typ sprzętu może być potrzebny do przechwytywania i tworzenia zdjęć dla klientów. Musisz także zakupić komputery, urządzenia peryferyjne, oprogramowanie i sprzęt komunikacyjny, aby prawidłowo obsługiwać usługę. Możesz zakupić nowy lub używany sprzęt lub prowadzić umowę najmu z dystrybutorem sprzętu medycznego.

Aparatem, który doskonale nadaje się do tego celu jest Vivid i od Ge Healthcare. Vivid i jest pionierem nowej generacji przenośnych aparatów echokardiograficznych najwyższej klasy. Dzięki niewielkiej wadze (około 5 kilogramów) doskonale sprawdzi się w mobilnym serwisie echokardiograficznym. Ten i wiele innych modeli echokardiografów można zakupić w firmie Medinco, autoryzowanym dystrybutorze  GE Healthcare w Polsce. Odwiedź stronę www.medinco.pl i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi aktualnej oferty.

Czytany 683 razy

Artykuły powiązane

 • Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy? Czym jest kolka niemowlęca? Jakie są jej objawy?

  Twoje dziecko nieustannie płacze i nie wiesz, co może mu dolegać? Być może to kolka niemowlęca, która przytrafia się bardzo często u tak małych dzieci. Dolegliwości z nią związane są bardzo dokuczliwe i w tym czasie trudno ukoić dziecko. Czym właściwie jest kolka niemowlęca i jakie są jej objawy?

 • Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu Poznaj najnowsze możliwości zakresu korekty wad zgryzu

  Marzy Ci się idealny uśmiech, ale nie chcesz nosić aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych? Współczesna ortodoncja wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzisiejsze możliwości w zakresie leczenia wad zgryzu pozwalają przejść przez cały proces w sposób bezbolesny i niewidoczny dla otoczenia.

 • Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź! Jakie produkty mają niski ładunek glikemiczny? Sprawdź!

  Chcesz nauczyć się, jak dobierać odpowiednie produkty spożywcze w swojej diecie? W takim przypadku warto zapoznać się z definicją ładunku glikemicznego!

 • Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu Wrastający paznokieć nie straszny podologom we Wrocławiu

  Odczuwasz dyskomfort przy chodzeniu? Masz uczucie, że coś Cię kłuje lub uwiera w palec? Jeżeli nie wiesz co z tym zrobić, a ból się nasila, zwróć się po pomoc do wrocławskich podologów. Całkiem możliwe że problemem jest wrastający paznokieć.Jakie są przyczyny wrastania paznokcia?

 • Zdrowie rodem z Kanady Zdrowie rodem z Kanady

  Naprawdę niewiele rzeczy na naszym pięknym Świecie są bardziej typowe dla Kanady niż złocisty syrop klonowy.