Polecane artykuły

 • 1
poniedziałek, 26 luty 2018 09:34

Ile kosztuje catering dla przedszkoli?

Catering dla przedszkola Catering dla przedszkola

Coraz mniej przedszkoli ma własne stołówki. Wynika to przede wszystkim z faktu, że ich utrzymanie jest dość drogie i przy niewielkiej liczbie dzieci staje się nieopłacalne. Zamiast własnych stołówek przedszkola wybierają obsługę firm cateringowych. Jak prezentują się wtedy koszty wyżywienia?


Catering dla przdszkoli

 

 Catering dla przedszkoli jest obecnie bardzo popularną usługą. Zarówno państwowe, jak i prywatne przedszkola decyduj się na korzystanie z usług firm cateringowych. Jak wspomnieliśmy na wstępie, głównym powodem są tutaj koszty, ponieważ placówki rzadko kiedy mogą utrzymać swoje stołówki.

W wielu miejscowościach w kraju powstają firmy cateringowe, które specjalizują się właśnie w żywieniu dzieci i młodzieży. Swoje usługi kierują w szczególności do żłobków, przedszkoli oraz do szkół, a także do innych placówek edukacyjnych. Zatrudniają specjalistów posiadających wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu potraw przeznaczonych specjalnie dla najmłodszych.

Wbrew pozorom, posiłki przygotowane przez firmy cateringowe wcale nie są gorszej jakości. W przeważającej liczbie przypadków są one świeże, smaczne, prawidłowo skomponowane pod względem liczby kalorii oraz ilości składników odżywczych. Są także przygotowywane bez wykorzystywania polepszaczy smaku, w oparciu o świeże, sezonowe i lokalne produkty.

Catering dla przedszkoli

Z jakimi cenami trzeba się wtedy liczyć? Jeśli chodzi o catering dla przedszkoli cennik Warszawa ma ceny podobne do tych w innych miastach. Zwykle koszt wyżywienia na jeden dzień wynosi od około 4 do 10 złotych, niemniej jednak może być on wyższy w przypadku dodatkowych opcji. Dużo zależy między innymi od tego, jaka firma cateringowa zostanie wybrana, jaki jest dystans dostawy, jakie dania mają wchodzić w skład usługi.

Dokładne informacje związane z kosztami cateringu można znaleźć na stronach internetowych firm cateringowych albo po skontaktowaniu się z firmami bezpośrednio. W celu wyboru optymalnej oferty wiele przedszkoli decyduje się na wysłanie szeregu zapytań ofertowych, a potem wyselekcjonowanie optymalnej oferty z otrzymanych wycen.

 

Catering dla szkół - cennik

 

Wbrew pozorom catering dla szkół nie kosztuje, aż tak wiele, jak może się wydawać. Oczywiście ceny poszczególnych dań są różne i zależą one przede wszystkim od danej firmy cateringowej. Posiłki, jakie przygotowują, są między innymi zdrowe, idealnie dostosowane do wieku dzieci oraz pożywne. Wiadomo, że zamawiając catering, który oferuje posiłki z bardzo dobrych składników, trzeba liczyć się z ich ceną. W tym przypadku jednak nie należy oszczędzać, ponieważ zdrowie dzieci liczy się najbardziej, a dobre posiłki im to w stu procentach zapewnią.

Ceny cateringów dla szkół zaczynają się już od około pięciu złotych na jedno dziecko. Są oczywiście również te droższe, których cena jest wyższa, niż dziesięć złotych. Kwoty te są jak najbardziej bardzo przystępne i z pewnością zadowolą każdego rodzica. W obu tych przypadkach cenowych jakość oraz ilość posiłków mogą znacznie różnić się od siebie. Każda szkoła stara się zapewnić swoim uczniom, jak najlepsze posiłki, ale jednak musi się dostosować do możliwości finansowych rodziców.

Catering do szkół

Cateringi dla szkół w swojej ofercie posiadają mnóstwo ciekawych opcji w bardzo dogodnych cenach. Potrawy, jakie oferują, są dostosowane specjalnie do wieku poszczególnych dzieci. Catering dla przedszkoli, jak i również dla szkół jest przygotowywany ze specjalną starannością, aby w stu procentach zadowolić podniebienia wszystkich uczniów.

Catering dla szkół Warszawa to świetna opcja, która jest bardzo korzystna dla wszystkich.

 

Catering dla żłobków- cennik

 

Catering dla żłobków, tak samo, jak dla przedszkoli jest specjalnie dedykowany pod wymagania małych smakoszy. Można go zamówić praktycznie wszędzie, ponieważ w każdym mieście znajduje się chociaż jeden taki punkt. Jeśli jednak chodzi o cennik cateringu dla żłobków Warszawa, to jest on bardzo zróżnicowany. Jak wiadomo, Warszawa jest dużym miastem, dlatego też posiada wiele usług cateringowych, które cenią się zupełnie inaczej. Przeciętna cena takiej usługi waha się między pięć, a dziesięć złotych dziennie od osoby.

Catering dla żłobków

Catering dla żłobków nie jest, aż tak wysoko ceniony, jak catering na różne okoliczności. Zdrowe oraz pożywne żywienie, jakie zapewni dzieciom catering, sprawi im wiele przyjemności smakowych. Zapewni również dużą energię, która jest dzieciom niezwykle potrzebna do zabawy. Catering dla żłobków, który jest zamawiany codziennie, oczywiście oferuje różne zniżki dla stałych klientów. Jego cena zależy również od ilości zamawianych posiłków. Im jest ich więcej, tym bardziej można liczyć zawsze na jakiś upust.

Wszystkie firmy cateringowe, które oferują dania dla przedszkoli oraz żłóbków przygotowują je z ogromnym zaangażowaniem, oraz w oparciu o najlepsze składniki. Jest to bardzo cenione, zarówno przez rodziców uczniów, jak i ich wychowawców. W kwestii posiłków dla małych dzieci nigdy nie należy oszczędzać, a wręcz przeciwnie. Danie, jakie można im podawać do spożycia, muszą być przede wszystkim zdrowe, pożywne, a także dobrze dobrane do wieku.

Czytany 2583 razy

Artykuły powiązane

 • Czy szczoteczki manualne do zębów to dobra opcja? Czy szczoteczki manualne do zębów to dobra opcja?

  Tradycyjne szczoteczki do zębów, czyli inaczej szczoteczki manualne, mimo upływu lat nie tracą zainteresowania wśród ludzi. Choć z biegiem czasu na rynku pojawia się coraz to więcej modeli szczoteczek elektrycznych i innych to jednak szczoteczki tradycyjne takie, jak chociażby curaprox 5460 cieszą się nadal sporym zainteresowaniem.

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.