Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 31 grudzień 2015 17:08

"Dieta pudełkowa" zamiast tabletek na odchudzanie?

Niektórzy nie są zbyt pozytywnie nastawieni do tabletek na odchudzanie. Uważają ten sposób odchudzania i zmniejszania wagi za niebezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo istnieje masa osób, które twierdzą, że tabletki na odchudzanie powodują powrót nadwagi w efekcie jo-jo. Wtedy tyjemy jeszcze bardziej niż dotychczas. Takie zdanie mają zazwyczaj zwolennicy diety pudełkowej.

Odchudzanie z dietą pudełkową.


Tego typu dieta polega na spożywaniu zamówionego wcześniej jedzenia. Płacimy za cały miesiąc diety i każdego dnia rano kurier przywozi nam gotowe porcje jedzenia na cały dzień. Dania są tak przygotowane, aby nie przekroczyły ustalonej kaloryczności. Dzięki temu możemy schudnąć, zejść z wagi, oraz zjeść każdego dnia przygotowany posiłek.


Nie jest to jednak idealne rozwiązanie. Dieta pudełkowa nie gwarantuje nam odpowiedniego zapotrzebowania kalorycznego. Jemy zazwyczaj za mało kalorii co w efekcie doprowadzi do tego, że osoba która korzystała z diety pudełkowej, będzie walczyła z efektem jo-jo. Efekt jo-jo jest zmorą osób odchudzających się i sama myśl o tym nie pozwala im spokojnie spać.

Co lepsze? Dieta pudełkowa, czy tabletki odchudzające?


Ile osób zapytamy tyle różnych opinii poznamy. Jednym pasuje spożywanie dań z pudełek, inni natomiast wolą skorzystać ze środków takich jak tabletki na odchudzanie. Tabletki odchudzające pomogą w lepszej przemianie materii. Przyśpieszają spalanie kalorii, zmniejszają gromadzenie się tłuszczu w organizmie. Prawdopodobnie lepszym wyborem będzie spożywanie tabletek na odchudzanie i dopasowanie sobie samemu odpowiedniej diety. Aktualny ranking najlepszych preparatów odchudzających znajdziesz na chudnij-szybko.pl.


Trzeba jednak pamiętać, że żadna dieta nie przyniesie odpowiedniego efektu bez wprowadzenia do swojego życia i codzienności, aktywności fizycznej. Sport i ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne podczas trwania procesu odchudzania. Bez sportu i ruchu nie ma szans na skuteczne i trwałe odchudzanie. Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie diety, w ostateczności może być to dieta pudełkowa, a także wprowadzenie aktywności fizycznej i zakup dobrej jakości preparatów jakimi są tabletki na odchudzanie.


Podczas każdej diety i odchudzania pamiętajmy o naszym zdrowiu i życiu. Zdrowie jest najważniejsze. Jeżeli popełnimy jakiś błąd podczas odchudzania to może odbić się to na naszym całym życiu. Dbajmy o siebie, aby w przyszłości nie żałować, że kiedykolwiek myśleliśmy o odchudzaniu.

Czytany 2196 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.