Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 31 grudzień 2015 17:08

"Dieta pudełkowa" zamiast tabletek na odchudzanie?

Niektórzy nie są zbyt pozytywnie nastawieni do tabletek na odchudzanie. Uważają ten sposób odchudzania i zmniejszania wagi za niebezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo istnieje masa osób, które twierdzą, że tabletki na odchudzanie powodują powrót nadwagi w efekcie jo-jo. Wtedy tyjemy jeszcze bardziej niż dotychczas. Takie zdanie mają zazwyczaj zwolennicy diety pudełkowej.

Odchudzanie z dietą pudełkową.


Tego typu dieta polega na spożywaniu zamówionego wcześniej jedzenia. Płacimy za cały miesiąc diety i każdego dnia rano kurier przywozi nam gotowe porcje jedzenia na cały dzień. Dania są tak przygotowane, aby nie przekroczyły ustalonej kaloryczności. Dzięki temu możemy schudnąć, zejść z wagi, oraz zjeść każdego dnia przygotowany posiłek.


Nie jest to jednak idealne rozwiązanie. Dieta pudełkowa nie gwarantuje nam odpowiedniego zapotrzebowania kalorycznego. Jemy zazwyczaj za mało kalorii co w efekcie doprowadzi do tego, że osoba która korzystała z diety pudełkowej, będzie walczyła z efektem jo-jo. Efekt jo-jo jest zmorą osób odchudzających się i sama myśl o tym nie pozwala im spokojnie spać.

Co lepsze? Dieta pudełkowa, czy tabletki odchudzające?


Ile osób zapytamy tyle różnych opinii poznamy. Jednym pasuje spożywanie dań z pudełek, inni natomiast wolą skorzystać ze środków takich jak tabletki na odchudzanie. Tabletki odchudzające pomogą w lepszej przemianie materii. Przyśpieszają spalanie kalorii, zmniejszają gromadzenie się tłuszczu w organizmie. Prawdopodobnie lepszym wyborem będzie spożywanie tabletek na odchudzanie i dopasowanie sobie samemu odpowiedniej diety. Aktualny ranking najlepszych preparatów odchudzających znajdziesz na chudnij-szybko.pl.


Trzeba jednak pamiętać, że żadna dieta nie przyniesie odpowiedniego efektu bez wprowadzenia do swojego życia i codzienności, aktywności fizycznej. Sport i ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne podczas trwania procesu odchudzania. Bez sportu i ruchu nie ma szans na skuteczne i trwałe odchudzanie. Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie diety, w ostateczności może być to dieta pudełkowa, a także wprowadzenie aktywności fizycznej i zakup dobrej jakości preparatów jakimi są tabletki na odchudzanie.


Podczas każdej diety i odchudzania pamiętajmy o naszym zdrowiu i życiu. Zdrowie jest najważniejsze. Jeżeli popełnimy jakiś błąd podczas odchudzania to może odbić się to na naszym całym życiu. Dbajmy o siebie, aby w przyszłości nie żałować, że kiedykolwiek myśleliśmy o odchudzaniu.

Czytany 2191 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?