poniedziałek, 26 luty 2018 15:23

Czynniki wpływające na udane życie seksualne

Seks nie jest niczym mechanicznym, nie jest czynnością, którą należy wykonać i przejść do kolejnej. Seks to bliskość dwóch osób i tak powinna być traktowana. Oczywiście mamy także do czynienia z seksem za pieniądze, w którym trudno jest mówić o jakiejkolwiek bliskości, ale to zupełnie odrębna kwestia.

 

My zajmiemy się seksem w związku, który stanowi integralną jego część, który stanowi bardzo istotną jego część, a przez który związek może się cementować lub też może nawet się rozpaść. O tę sferę musimy koniecznie dbać każdego dnia, tego elementu nie można zaniedbać.

Seks to nie tylko przyjemność

Mówiąc o seksie, nie możemy wskazywać na to, że jest to tylko i wyłącznie kwestia zbliżenia, kwestia kilku, kilkunastu minut przyjemności, ale tenże seks wpływa na cały nas dzień. Na jakie zatem funkcje seksu w naszej codzienności możemy wskazać?

  • seks wpływa na nasze życie psychiczne, na samopoczucie psychiczne, powoduje zwiększenie wydzielania endorfin, przez co mamy lepszy nastrój, lepsze nastawienie do otaczającej rzeczywistości,

  • seks poprawia nasze zdrowie fizyczne. Owe endorfiny wpływają na różne funkcje naszego organizmu, wpływają na różne aspekty naszego zdrowia, na zdrowie naszych narządów intymnych,

  • seks, który nie jest udany, powoduje frustrację, powoduje zamknięcie w sobie, powoduje problemy natury psychicznej.

Seks spełnia zatem bardzo istotne funkcje w naszej codzienności, a zatem jeśli nie jest on udany, jeśli cokolwiek nie jest w porządku, to wówczas będziemy mieli do czynienia z określonymi problemami zdrowotnymi, możemy mieć do czynienia z oddalaniem się od siebie, a nawet z rozpadem danego związku.

Jak kochać się, by czerpać pełną przyjemność?

Czynników udanego seksu jest wiele. Na pierwsze miejsce wysuwa się w tym miejscu szczera rozmowa pomiędzy partnerami. Ta rozmowa nie powinna odbywać się w trakcie samego stosunku, ale w innym czasie. Musimy rozmawiać o tym, co nam pasuje, co nam nie pasuje, czego oczekujemy, co nas denerwuje, a to wszystko oczywiście z pełnym poszanowaniem uczuć partnera, gdyż sfera seksualna na pewno jest jedną z tych najbardziej delikatnych. Musimy także pamiętać, że na udany seks wpływ ma nasza dieta, nasz styl życia. Gdy pracujemy dużo, gdy odżywiamy się w niewłaściwy sposób, to owe czynniki na pewno mają bardzo duży wpływ na nasze życie seksualne. Nie mamy zbyt wiele energii, jesteśmy zmęczeni, a seks może ograniczać się do samego stosunku i może przestać dawać przyjemność. Dieta to element kluczowy, a tym samym tenże element nie może być na boku, musimy o niego bezwzględnie zadbać.

Afrodyzjaki jak również i inne składniki pożywienia sprawiające, że funkcje naszego organizmu znacząco się poprawią to bardzo istotny element.

Najlepsze leki na potencję

Jest jeszcze jeden ważny czynnik, a mianowicie chodzi nam o to, iż po trzydziestym roku życia nasz organizm powoli zaczyna się starzeć i tym samym w sferze seksualnej mogą wystąpić różnego rodzaju problemy. Brak erekcji, niemożliwość utrzymania wzwodu, przedwczesny wytrysk, obniżone libido to elementy, z którymi mamy do czynienia coraz częściej. Przyczyn tego zjawiska może być bardzo wiele, a ich znalezienie jest w tym miejscu kluczowe. Poza tym oczywiście dobrym rozwiązaniem może okazać się sięgnięcie po leki na potencję, których to leków mamy obecnie na rynku coraz więcej. Polecamy sprawdzone rozwiązania, do zakupu bez recepty w sklepach kopkamagra.com i onlinekamagra.org.

Mogą nas one znacząco wspomóc, pomóc zwiększyć erekcję w pożądanym momencie, aczkolwiek ważne jest także to, aby zażyć leki bezpieczne, a poza tym aby równocześnie też wyeliminować ze swojej codzienności to, co powoduje pogorszenie się sprawności seksualnej.

Czytany 415 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.