Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 30 lipiec 2019 17:30

Czarne wyszczupla

Spalanie kalorii Spalanie kalorii

Odchudzanie się to wieczny kobiecy rytuał – niektóre z nas są już prawdziwymi specjalistkami w tej dziedzinie.

Taka już nasza natura – panowie lubią u partnerek nieco zaokrąglone kształty, a panie i tak zawsze twierdzą, że ważą za wiele i ostatnio przytyły. Warto wypracować sobie takie żywieniowe nawyki, które pozwolą utrzymać optymalną wagę. A jeżeli potrzebujemy wsparcia, sięgnijmy po ognisty suplement diety z naturalnym spalaczem tłuszczu – Chili Fat Burner firmy Alter Medica. W czarnym opakowaniu, bo wiadomo, że czarne wyszczupla. Panom też się przyda...

 

Chili Fat Burner zawiera naturalne składniki, które wspomagają proces redukowania tkanki tłuszczowej i ułatwiają odzyskanie wymarzonego rozmiaru, czyli: papryczkę chili, ekstrakt z zielonej herbaty i błonnik jabłkowy.

Jak działa Chili Fat Burner?

 • stymuluje metabolizm tłuszczu i przyspiesza jego przemianę w energię, którą nasz organizm na bieżąco wykorzystuje;

 • ułatwia modelowanie sylwetki i redukuje nawet już istniejący zapas tkanki tłuszczowej;

 • wspomaga odchudzanie i oczyszczanie organizmu z toksyn utrudniających powrót do dawnej sylwetki;

 • daje uczucie sytości, zapobiegając atakom niepohamowanego apetytu, szczególnie na słodkie i tłuste potrawy.

Papryczka chili jest naturalnym katalizatorem procesu metabolizmu. A wszystko za sprawą organicznego związku znanego jako kapsaicyna. To on odpowiada za ostry, palący smak papryczki chili. Pobudza też wydzielanie śliny i soków żołądkowych, stymulując proces trawienia. Naukowcy twierdzą bowiem, że po zjedzeniu ostrej potrawy, na przykład tej przyprawionej chili, nasz organizm jest w stanie spalić nawet do 45% więcej kalorii niż po zjedzeniu łagodnego w smaku posiłku. Nie musimy nic robić! Mało tego – kapsaicyna nie tylko stymuluje metabolizm, ale przyczynia się też do spalania już istniejącej tkanki tłuszczowej.

Kapsaicyna kryjąca się w chili poprawia pracę układu krążenia, wspomagając proces oczyszczania organizmu z toksyn i wolnych rodników, które utrudniają odchudzanie i przyspieszają proces starzenia się wszystkich tkanek.

To ona również sprawia, że nie czujemy potrzeby podjadania między posiłkami – znika problem napadów wilczego apetytu, które są w stanie zniweczyć skutki najlepiej nawet zaplanowanej diety. Kapsaicyna hamuje apetyt zwłaszcza na słodkie i tłuste jedzenie.

Bogata w katechiny zielona herbata − prócz tego, że jest niezwykle smaczna i orzeźwiająca (przynajmniej zdaniem niektórych) – to jeszcze ma unikalne właściwości odchudzające. Ogranicza wchłanianie tłuszczu w jelitach, stymuluje redukcję już istniejącej tkanki tłuszczowej, a nawet cellulitu. Jest znana z działania detoksykującego – oczyszcza organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii, toksyn i wolnych rodników.

Błonnik jabłkowy łączy wszystkie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. Bo w procesie trawienia wchłania wodę i pęcznieje w żołądku, dając uczucie sytości i zwiększając komfort trawienny. Skraca w ten sposób czas przebywania
i wchłaniania w ściankach jelit niechcianych składników pokarmowych (tłuszczu, cholesterolu i trójglicerydów). Poprawia perystaltykę jelit i przyspiesza pozbywanie się resztek pokarmowych. Czujemy się najedzeni i nie mamy ochoty na deser ani dokładkę.

Czarne opakowanie preparatu Chili Fat Burner kryje w sobie 30 kapsułek – wystarcza na cały miesiąc kuracji i kosztuje ok. 40 zł. Aby uzyskać oczekiwane efekty, należy zażywać jedną kapsułkę dziennie, koniecznie, rano przed posiłkiem, popijając szklanką wody.

 


Alter Medica Chili Fat Burner

Alter Medica Chili Fat Burner

 

Czytany 115 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.