Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 10 grudzień 2015 14:43

Akcesoria erotyczne

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jeden mężczyzna ma wokół siebie wianuszek kobiet, a inny za nic nie może przyciągnąć uwagi ani jednej? To samo tyczy się kobiet, niektóre mimo przeciętnej urody mają wielu adoratorów, inne mimo inteligencji i pięknego wyglądu często nie odnoszą sukcesów na takim polu.

Za taki stan rzeczy odpowiedzialne są w głównej mierze feromony. Czym one są? Feromony to substancje chemiczne, które wydzielają organizmy żywe – również ludzie je wydzielają. Co ciekawe niektóre zwierzęta tylko po tym unikalnym „zapachu” mogą odnaleźć swojego partnera z bardzo dużych odległości. Co jednak zrobić, kiedy nasze naturalne feromony nie „sprawują” się w taki sposób jak byśmy chcieli? Nie są na tyle intensywne, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej?

Na szczęście można już dostać w wielu sklepach wysokiej jakości syntetyczne feromony. eRozkosz to jeden ze sklepów internetowych z akcesoriami erotycznymi, w którym można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju feromonów.

Po feromony sięgamy zazwyczaj, aby przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Mężczyźni chcą być postrzegani jako prawdziwi macho, którym żadna kobieta się nie oprze. Z kolei kobiety sięgają po nie, aby poczuć się jak famme fatale, która potrafi zauroczyć bez większego problemu każdego mężczyznę. I to właśnie głownie ze sferą erotyczną najbardziej kojarzą się feromony. W końcu są też i takie, które pozwalają zintensyfikować doznania seksualne.

Jednak warto wiedzieć, że feromony można wykorzystać nie tylko dla podboju serca kobiety czy mężczyzny, na których uwadze nam bardzo zależy.

Feromony można wykorzystać również w biznesie. Najlepsi negocjatorzy korzystają właśnie z feromonów, aby wzbudzić zaufanie swojego oponenta. Dzięki temu nabierają pewności siebie, a ich działania są niezwykle skuteczne. Wykorzystanie feromonów w czasie rozmów biznesowych, negocjacji nowych kontraktów czy fuzji pozwala na uzyskanie zadziwiająco dobrych efektów, które w innym przypadku nie były by możliwe do wynegocjowania. Dlatego warto zainteresować się bliżej tematem związanym z feromonami i ich właściwościami. 

Czytany 2891 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.