czwartek, 10 grudzień 2015 15:43

Akcesoria erotyczne

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jeden mężczyzna ma wokół siebie wianuszek kobiet, a inny za nic nie może przyciągnąć uwagi ani jednej? To samo tyczy się kobiet, niektóre mimo przeciętnej urody mają wielu adoratorów, inne mimo inteligencji i pięknego wyglądu często nie odnoszą sukcesów na takim polu.

Za taki stan rzeczy odpowiedzialne są w głównej mierze feromony. Czym one są? Feromony to substancje chemiczne, które wydzielają organizmy żywe – również ludzie je wydzielają. Co ciekawe niektóre zwierzęta tylko po tym unikalnym „zapachu” mogą odnaleźć swojego partnera z bardzo dużych odległości. Co jednak zrobić, kiedy nasze naturalne feromony nie „sprawują” się w taki sposób jak byśmy chcieli? Nie są na tyle intensywne, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej?

Na szczęście można już dostać w wielu sklepach wysokiej jakości syntetyczne feromony. eRozkosz to jeden ze sklepów internetowych z akcesoriami erotycznymi, w którym można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju feromonów.

Po feromony sięgamy zazwyczaj, aby przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Mężczyźni chcą być postrzegani jako prawdziwi macho, którym żadna kobieta się nie oprze. Z kolei kobiety sięgają po nie, aby poczuć się jak famme fatale, która potrafi zauroczyć bez większego problemu każdego mężczyznę. I to właśnie głownie ze sferą erotyczną najbardziej kojarzą się feromony. W końcu są też i takie, które pozwalają zintensyfikować doznania seksualne.

Jednak warto wiedzieć, że feromony można wykorzystać nie tylko dla podboju serca kobiety czy mężczyzny, na których uwadze nam bardzo zależy.

Feromony można wykorzystać również w biznesie. Najlepsi negocjatorzy korzystają właśnie z feromonów, aby wzbudzić zaufanie swojego oponenta. Dzięki temu nabierają pewności siebie, a ich działania są niezwykle skuteczne. Wykorzystanie feromonów w czasie rozmów biznesowych, negocjacji nowych kontraktów czy fuzji pozwala na uzyskanie zadziwiająco dobrych efektów, które w innym przypadku nie były by możliwe do wynegocjowania. Dlatego warto zainteresować się bliżej tematem związanym z feromonami i ich właściwościami. 

Czytany 3028 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.