Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 10 grudzień 2015 14:43

Akcesoria erotyczne

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jeden mężczyzna ma wokół siebie wianuszek kobiet, a inny za nic nie może przyciągnąć uwagi ani jednej? To samo tyczy się kobiet, niektóre mimo przeciętnej urody mają wielu adoratorów, inne mimo inteligencji i pięknego wyglądu często nie odnoszą sukcesów na takim polu.

Za taki stan rzeczy odpowiedzialne są w głównej mierze feromony. Czym one są? Feromony to substancje chemiczne, które wydzielają organizmy żywe – również ludzie je wydzielają. Co ciekawe niektóre zwierzęta tylko po tym unikalnym „zapachu” mogą odnaleźć swojego partnera z bardzo dużych odległości. Co jednak zrobić, kiedy nasze naturalne feromony nie „sprawują” się w taki sposób jak byśmy chcieli? Nie są na tyle intensywne, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej?

Na szczęście można już dostać w wielu sklepach wysokiej jakości syntetyczne feromony. eRozkosz to jeden ze sklepów internetowych z akcesoriami erotycznymi, w którym można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju feromonów.

Po feromony sięgamy zazwyczaj, aby przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Mężczyźni chcą być postrzegani jako prawdziwi macho, którym żadna kobieta się nie oprze. Z kolei kobiety sięgają po nie, aby poczuć się jak famme fatale, która potrafi zauroczyć bez większego problemu każdego mężczyznę. I to właśnie głownie ze sferą erotyczną najbardziej kojarzą się feromony. W końcu są też i takie, które pozwalają zintensyfikować doznania seksualne.

Jednak warto wiedzieć, że feromony można wykorzystać nie tylko dla podboju serca kobiety czy mężczyzny, na których uwadze nam bardzo zależy.

Feromony można wykorzystać również w biznesie. Najlepsi negocjatorzy korzystają właśnie z feromonów, aby wzbudzić zaufanie swojego oponenta. Dzięki temu nabierają pewności siebie, a ich działania są niezwykle skuteczne. Wykorzystanie feromonów w czasie rozmów biznesowych, negocjacji nowych kontraktów czy fuzji pozwala na uzyskanie zadziwiająco dobrych efektów, które w innym przypadku nie były by możliwe do wynegocjowania. Dlatego warto zainteresować się bliżej tematem związanym z feromonami i ich właściwościami. 

Czytany 2881 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?