Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 10 grudzień 2015 15:43

Akcesoria erotyczne

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jeden mężczyzna ma wokół siebie wianuszek kobiet, a inny za nic nie może przyciągnąć uwagi ani jednej? To samo tyczy się kobiet, niektóre mimo przeciętnej urody mają wielu adoratorów, inne mimo inteligencji i pięknego wyglądu często nie odnoszą sukcesów na takim polu.

Za taki stan rzeczy odpowiedzialne są w głównej mierze feromony. Czym one są? Feromony to substancje chemiczne, które wydzielają organizmy żywe – również ludzie je wydzielają. Co ciekawe niektóre zwierzęta tylko po tym unikalnym „zapachu” mogą odnaleźć swojego partnera z bardzo dużych odległości. Co jednak zrobić, kiedy nasze naturalne feromony nie „sprawują” się w taki sposób jak byśmy chcieli? Nie są na tyle intensywne, aby wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej?

Na szczęście można już dostać w wielu sklepach wysokiej jakości syntetyczne feromony. eRozkosz to jeden ze sklepów internetowych z akcesoriami erotycznymi, w którym można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju feromonów.

Po feromony sięgamy zazwyczaj, aby przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. Mężczyźni chcą być postrzegani jako prawdziwi macho, którym żadna kobieta się nie oprze. Z kolei kobiety sięgają po nie, aby poczuć się jak famme fatale, która potrafi zauroczyć bez większego problemu każdego mężczyznę. I to właśnie głownie ze sferą erotyczną najbardziej kojarzą się feromony. W końcu są też i takie, które pozwalają zintensyfikować doznania seksualne.

Jednak warto wiedzieć, że feromony można wykorzystać nie tylko dla podboju serca kobiety czy mężczyzny, na których uwadze nam bardzo zależy.

Feromony można wykorzystać również w biznesie. Najlepsi negocjatorzy korzystają właśnie z feromonów, aby wzbudzić zaufanie swojego oponenta. Dzięki temu nabierają pewności siebie, a ich działania są niezwykle skuteczne. Wykorzystanie feromonów w czasie rozmów biznesowych, negocjacji nowych kontraktów czy fuzji pozwala na uzyskanie zadziwiająco dobrych efektów, które w innym przypadku nie były by możliwe do wynegocjowania. Dlatego warto zainteresować się bliżej tematem związanym z feromonami i ich właściwościami. 

Czytany 2963 razy

Artykuły powiązane

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.

 • Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną? Co stosować na pokrzywkę idiopatyczną?

  Pokrzywka idiopatyczna jest schorzeniem utrudniającym życie wielu pacjentom, ponieważ jest jaeną z najczęściej pojawiających się pokrzywek przewlekłych. Jej objawy, takie jak swędzące wykwity, mogą utrzymywać się ponad 6 tygodni i towarzyszy im bardzo często złe samopoczucie, bezsenność i rozdrażnienie.