Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 12 maj 2015 14:56

Szczoteczki do zadań specjalnych

Profesjonalne mycie zębów powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Marka Jordan stworzyła wyjątkową nowość, aby skutecznie czyścić i chronić je przed osadzaniem kamienia nazębnego, a także spełniać dodatkowe funkcje, dopasowane do użytkownika.

Nowa linia szczoteczek Target to trzy modele o nowoczesnym, czystym, inspirowanym SPA designie i precyzyjnej, ergonomicznej rączce, zaprojektowanej aby lepiej i bardziej komfortowo docierać w każde miejsce. Szczoteczka Target Teeth&Gums dodatkowo chroni przed powstawaniem kamienia nazębnego na linii dziąseł. Target Sensitive, dzięki delikatnemu włosiu sprawdzi się w pielęgnacji wrażliwych zębów i dziąseł. Model Target White walczy z przebarwieniami i chroni biel zębów.


Jordan Target Teeth&Gums

Szczoteczka, które dokładnie i skutecznie pomaga zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego.

Cechy:

-precyzyjna główka docierająca w każde miejsce;
doskonałe czyszczenie:

- wypukle przycięte włosie, by lepiej czyścić linię dziąseł, 

- efektywne usuwanie kamienia nazębnego;
wąska ergonomiczna rączka;

design: 4 wzory, 3 kolory.

Dostępna w wersji: soft, medium, hard

Cena: 7,49 PLN


Jordan Target Sensitive

Szczoteczka, które delikatnie czyści wrażliwe zęby i dziąsła.

Cechy:
mała główka – maksymalna dostępność i precyzja:
- cienkie włosie 0,01mm, by czyścić głęboko i dokładnie,
- włosie UltraSoft, by czyścić delikatnie;
cienka, precyzyjna i ergonomiczna rączka;

design: 4 wzory, 2 kolory.

Dostępna w wersji: Ultrasoft

Cena: 8,99 PLN

Jordan Target White

Szczoteczka która, skutecznie usuwa osad i przebarwienia, utrzymując biel zębów.

Cechy:
posiada dodatkowe, niebieskie włosie, które pomaga usuwać przebarwienia na zębach spowodowane np. piciem kawy, czy herbaty
precyzyjnie usuwa osad i zanieszczenia z powierzchni zębów

Dostępna w wersji soft i medium

Cena: 8,99 PLN


Nowe szczoteczki do zębów Jordan Target dostępne są w drogeriach oraz w dobrych sklepach na terenie całego kraju.

Czytany 1211 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.