Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 12 maj 2015 16:56

Szczoteczki do zadań specjalnych

Profesjonalne mycie zębów powinno być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Marka Jordan stworzyła wyjątkową nowość, aby skutecznie czyścić i chronić je przed osadzaniem kamienia nazębnego, a także spełniać dodatkowe funkcje, dopasowane do użytkownika.

Nowa linia szczoteczek Target to trzy modele o nowoczesnym, czystym, inspirowanym SPA designie i precyzyjnej, ergonomicznej rączce, zaprojektowanej aby lepiej i bardziej komfortowo docierać w każde miejsce. Szczoteczka Target Teeth&Gums dodatkowo chroni przed powstawaniem kamienia nazębnego na linii dziąseł. Target Sensitive, dzięki delikatnemu włosiu sprawdzi się w pielęgnacji wrażliwych zębów i dziąseł. Model Target White walczy z przebarwieniami i chroni biel zębów.


Jordan Target Teeth&Gums

Szczoteczka, które dokładnie i skutecznie pomaga zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego.

Cechy:

-precyzyjna główka docierająca w każde miejsce;
doskonałe czyszczenie:

- wypukle przycięte włosie, by lepiej czyścić linię dziąseł, 

- efektywne usuwanie kamienia nazębnego;
wąska ergonomiczna rączka;

design: 4 wzory, 3 kolory.

Dostępna w wersji: soft, medium, hard

Cena: 7,49 PLN


Jordan Target Sensitive

Szczoteczka, które delikatnie czyści wrażliwe zęby i dziąsła.

Cechy:
mała główka – maksymalna dostępność i precyzja:
- cienkie włosie 0,01mm, by czyścić głęboko i dokładnie,
- włosie UltraSoft, by czyścić delikatnie;
cienka, precyzyjna i ergonomiczna rączka;

design: 4 wzory, 2 kolory.

Dostępna w wersji: Ultrasoft

Cena: 8,99 PLN

Jordan Target White

Szczoteczka która, skutecznie usuwa osad i przebarwienia, utrzymując biel zębów.

Cechy:
posiada dodatkowe, niebieskie włosie, które pomaga usuwać przebarwienia na zębach spowodowane np. piciem kawy, czy herbaty
precyzyjnie usuwa osad i zanieszczenia z powierzchni zębów

Dostępna w wersji soft i medium

Cena: 8,99 PLN


Nowe szczoteczki do zębów Jordan Target dostępne są w drogeriach oraz w dobrych sklepach na terenie całego kraju.

Czytany 1266 razy

Artykuły powiązane

 • Czy szczoteczki manualne do zębów to dobra opcja? Czy szczoteczki manualne do zębów to dobra opcja?

  Tradycyjne szczoteczki do zębów, czyli inaczej szczoteczki manualne, mimo upływu lat nie tracą zainteresowania wśród ludzi. Choć z biegiem czasu na rynku pojawia się coraz to więcej modeli szczoteczek elektrycznych i innych to jednak szczoteczki tradycyjne takie, jak chociażby curaprox 5460 cieszą się nadal sporym zainteresowaniem.

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.