Polecane artykuły

  • 1

czwartek, 02 lipiec 2015 10:55

Szczoteczki do zębów, które uzależniają!

Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z londyńskiego metra słyszał ostrzeżenie: ‘Mind the gap’ – uważaj na szczelinę między peronem, a pociągiem. ‘Mind the gap’ to również przesłanie szwajcarskiej firmy CURAPROX. Szczoteczki CURAPROX dzięki małej główce oraz zastosowaniu bardzo cienkich i delikatnych włókien CUREN® nie ominą żadnej bruzdy ani szczeliny międzyzębowej. W końcu na główce jednej szczoteczki CURAPROX CS znajduje się nawet 5 460 włókien.

Szczoteczki CURAPROX CS są niezwykle delikatne dla dziąseł i zębów, a wyjątkowo twarde dla płytki bakteryjnej. Wszystko dzięki dużemu zagęszczeniu ultra cienkich włókien CUREN®, które skutecznie rozbijają i usuwają osad nazębny. Szczoteczki CURAPROX CS są idealne do codziennej higieny jamy ustnej. Twoje dziąsła zakochają się w tej szczoteczce – a Ty w szczotkowaniu!

Szczoteczki CURAPROX CS to:
-Delikatne czyszczenie dzięki włóknom CUREN®
-Skuteczne oczyszczenie powierzchni zębów dzięki gęsto ułożonym włóknom CUREN®
-Kompaktowa, lekko odchylona główka
-Ośmiokątna rączka, która pomaga w trzymaniu szczoteczki pod właściwym kątem

Szczoteczki CURAPROX CS dostępne są w 3 wariantach:
-CS 5460 ultra soft – bardzo miękka, niezwykle delikatna i mięsista szczoteczka, która posiada 5 460 włókien CUREN® o średnicy 0,1 mm. Polecana również osobom z parodontozą, chorobami dziąseł z tendencją do krwawienia i opuchlizny, a także po zabiegach na przyzębiu. Bezkonkurencyjna w delikatności i skuteczności.

-CS 3960 super soft – szczoteczka bardzo delikatna dla dziąseł, zawiera 3960 włókien CUREN® o średnicy 0,12 mm.

-CS 1560 soft – idealny produkt dla użytkowników przyzwyczajonych do twardszej szczoteczki do zębów. 1 560 włókien CUREN® o średnicy 0,15 mm znajdujących się na główce szczoteczki zapewniają skuteczne i bardzo dokładne czyszczenie zębów.

Wszystkie szczoteczki CURAPROX posiadają funkcjonalną plastikową osłonę na główkę - szczególnie przydatną w podróży.

CENA: 19 zł

Produkty CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach, gabinetach stomatologicznych i sklepach medycznych.

Czytany 2252 razy

Artykuły powiązane