poniedziałek, 18 lipiec 2016 18:00

Ratunek na letnie z zapalenie pęcherza

Chociaż zapalenie pęcherza kojarzy nam się przede wszystkim z porą zimową, kiedy organizm jest osłabiony i bardziej narażony na zachorowania, to – niestety - równie łatwo jest „złapać wilka” latem. Przyczyny zachorowań mogą być różne – ważne, że istnieje jeden skuteczny (i naturalny!) środek, wspomagający kurację tej bolesnej przypadłości: Ginjal Urit polskiej firmy Herbalmed.

Zachorowanie na infekcję dolnego odcinka dróg moczowych latem jest prostsze niż by się wydawało. Podobnie jak w czasie innych pór roku, przyczyną jest wychłodzenie pęcherza, prowadzące do osłabienia odporności i ułatwienia bakteriom namnażania się. Wystarczy, że po wyjściu z morza lub jeziora niedokładnie owiniemy się ręcznikiem albo przysiądziemy na kamieniu i… wiemy, co dzieje się dalej. Ryzyko zachorowania zwiększają także częstei przypadkowe kontakty seksualne oraz powiązane z nimi używanie środków plemnikobójczych. Noszenie ubrań (szczególnie bielizny) wykonanych ze sztucznych materiałów prowadzi do otarć i nie pozwala na odpowiednią wentylację miejsc intymnych, wiodąc do rozwoju choroby.

„Złapać wilka” jest więc bardzo łatwo – na szczęście coraz łatwiej jest go również przepędzić. Kurację skutecznie wspiera Ginjal Urit, czyli suplement diety o naturalnej bazie składników. Najważniejszy z nich to ekstrakt z owoców żurawiny, skarbnicy witaminy C. Prowadzi do zakwaszenia środowiska pęcherza moczowego i uniemożliwia bakteriom E-coli przyczepianie się do jego wewnętrznych ścianek. W skutecznym usunięciu ich pomagają ekstrakty z liści rozmarynu i mlecza polnego, które działają moczopędnie. Formuła Ginjalu Urit wzbogacona jest także o wyciąg z owoców czarnego bzu i korzenia żeń-szenia, które dodatkowo odkażają drogi moczowe.

Ginjal Urit poprawia naturalne funkcjonowanie nerek i układu moczowego. Jeśli więc dopadnie nas letnie zapalenie pęcherza (a o to wcale nietrudno), warto mieć pod ręką opakowanie Ginjalu Urit.
Aby już w ciągu kilku dni zauważyć znaczącą poprawę stanu dróg moczowych, Ginjal Urit należy zażywać 2 razy dziennie, po 2 kapsułki, obficie popijając wodą. Preparat jest łatwo dostępny w aptekach, sklepach zielarskich i w sklepie internetowym www.prostoznatury.pl.

Opakowanie: 60 kapsułek
Cena: 35 zł

 

Czytany 2251 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.