Polecane artykuły

 • 1

środa, 17 maj 2017 09:13

Niewidoczny aparat ortodontyczny - czy to jest możliwe?

Wiele osób marzy o pięknym, równym uzębieniu, ale nie decyduje się na założenie aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych. Każdy model klasycznych aparatów ortodontycznych jest mniej lub bardziej widoczny i może powodować skrępowanie u osoby go noszącej. Niektóre osoby dodatkowo obawiają się bólu, z którym kojarzone jest noszenie aparatu ortodontycznego.  Ból może wiązać się z regulacją łuków aparatu w regularnych odstępach czasu. Jest to konieczne, aby dostosować kształt aparatu w pełni do zmieniającego się kształtu zgryzu, a tym samym wyprostować zęby.

Czy istnieje jakakolwiek inna metoda, pozwalająca uzyskać piękne i równe zęby bez bólu i bez konieczności noszenia nieestetycznego aparatu?

Mamy dla Was dobrą wiadomość. taka metoda istnieje! To niewidoczny aparat Invisalign, który ma formę przeźroczystych nakładek na zęby. Zarówno noszenie, jak i dostosowywanie aparatu do zębów jest zupełnie bezbolesne, ponieważ w tej metodzie po prostu wymienia się nakładki co mniej więcej cztery tygodnie Przezroczyste nakładki są tworzone specjalnie dla danej osoby. Pozwalają na stopniowe przesuwanie zębów we właściwe miejsce.

Do jakiego ortodonty się udać, by mieć niewidoczny aparat na zęby?

Niewidoczny aparat Invisalign można założyć u Certyfikowanego Lekarza Invisalign. Gdzie można go znaleźć? Jednym z takich miejsc jest klinika ortodontyczna, dla której prowadzona jest strona internetowa www.centrum-ortodontyczne.pl.

Korzyści z noszenia niewidocznego aparatu ortodontycznego

Niezauważalność aparatu dla otoczenia jest na pewno największą zaletą takiego rozwiązania. Decydując się na przeźroczyste nakładki, dodatkowo zyskuje się coś jeszcze. Aparat jest wspierany przez innowacyjne oprogramowanie, dzięki któremu można skuteczniej dostosować jego kształt do zgryzu i lepiej wyrównać zęby. Dodatkowo lekarze są w stanie zaprezentować pacjentowi symulację przyszłego kształtu jego uśmiechu. To druga ogromna zaleta tego rozwiązania.


Niewidoczny aparat Invisalign to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną mieć perfekcyjnie równe zęby, ale nie mogą zdecydować się tradycyjny aparat, głównie ze względów estetycznych. To także dobra metoda dla tych, którzy są ciekawi, jak będą wyglądać z nowym uśmiechem.

Czytany 599 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?