Polecane artykuły

 • 1

środa, 17 maj 2017 09:13

Niewidoczny aparat ortodontyczny - czy to jest możliwe?

Wiele osób marzy o pięknym, równym uzębieniu, ale nie decyduje się na założenie aparatu ortodontycznego ze względów estetycznych. Każdy model klasycznych aparatów ortodontycznych jest mniej lub bardziej widoczny i może powodować skrępowanie u osoby go noszącej. Niektóre osoby dodatkowo obawiają się bólu, z którym kojarzone jest noszenie aparatu ortodontycznego.  Ból może wiązać się z regulacją łuków aparatu w regularnych odstępach czasu. Jest to konieczne, aby dostosować kształt aparatu w pełni do zmieniającego się kształtu zgryzu, a tym samym wyprostować zęby.

Czy istnieje jakakolwiek inna metoda, pozwalająca uzyskać piękne i równe zęby bez bólu i bez konieczności noszenia nieestetycznego aparatu?

Mamy dla Was dobrą wiadomość. taka metoda istnieje! To niewidoczny aparat Invisalign, który ma formę przeźroczystych nakładek na zęby. Zarówno noszenie, jak i dostosowywanie aparatu do zębów jest zupełnie bezbolesne, ponieważ w tej metodzie po prostu wymienia się nakładki co mniej więcej cztery tygodnie Przezroczyste nakładki są tworzone specjalnie dla danej osoby. Pozwalają na stopniowe przesuwanie zębów we właściwe miejsce.

Do jakiego ortodonty się udać, by mieć niewidoczny aparat na zęby?

Niewidoczny aparat Invisalign można założyć u Certyfikowanego Lekarza Invisalign. Gdzie można go znaleźć? Jednym z takich miejsc jest klinika ortodontyczna, dla której prowadzona jest strona internetowa www.centrum-ortodontyczne.pl.

Korzyści z noszenia niewidocznego aparatu ortodontycznego

Niezauważalność aparatu dla otoczenia jest na pewno największą zaletą takiego rozwiązania. Decydując się na przeźroczyste nakładki, dodatkowo zyskuje się coś jeszcze. Aparat jest wspierany przez innowacyjne oprogramowanie, dzięki któremu można skuteczniej dostosować jego kształt do zgryzu i lepiej wyrównać zęby. Dodatkowo lekarze są w stanie zaprezentować pacjentowi symulację przyszłego kształtu jego uśmiechu. To druga ogromna zaleta tego rozwiązania.


Niewidoczny aparat Invisalign to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną mieć perfekcyjnie równe zęby, ale nie mogą zdecydować się tradycyjny aparat, głównie ze względów estetycznych. To także dobra metoda dla tych, którzy są ciekawi, jak będą wyglądać z nowym uśmiechem.

Czytany 612 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.