niedziela, 30 czerwiec 2019 13:25

Feromony - ranking produktów 2019

Pheroamore Pheroamore

O feromonach słyszał już chyba każdy. Są to substancje naturalnie wytwarzane przez organizm człowieka. To właśnie im każdy zawdzięcza swój indywidualny zapach. Mówi się, że feromony służą do komunikacji zapachowej pomiędzy osobnikami danego gatunku, bo wytwarzane są też przez inne ssaki. Ich wpływ jest szczególnie mocny na łączenie się ich w pary. U ludzi w dużym stopniu wpływają one na to, że osoba przeciwnej płci jest dla nas atrakcyjna.

 

Feromony w miłosnym życiu człowieka

Związki służące do niewerbalnej komunikacji biologicznej wytwarzane przez człowieka, ale też inne gatunki zwierząt, to właśnie feromony. W pewnych okresach życia człowieka, wrażliwość na feromony wzrasta. Badania dowiodły, że kobiety są na nie szczególnie wyczulone na przykład w okresie największej płodności. Feromony to zatem związki zapachowe, które między innymi mają na celu wzmożenie wzajemnej atrakcyjności pomiędzy kobietą a mężczyzną. Należy dodać, że natura wymyśliła to tak, że nie na wszystkie feromony każdy reaguje tak samo mocno. To właśnie dlatego czujemy tak zwaną chemię tylko do niektórych osób. Spory w tym udział mają właśnie ich feromony. Wpływają one na naturalny zapach danego człowieka, który przez drugą stronę odbierany jest jako niezwykle seksowny i atrakcyjny.

Oczywiście feromony wydzielane są również w wielu innych sytuacjach, nie tylko tych romantycznych. Jeżeli przeżywamy jakieś gwałtowne emocje, na przykład lęk i strach, nasze ciało również reaguje na to tak, że wydziela feromony. Dostępność feromonów do stosowania w charakterze bezwonnych perfum, pozwala człowiekowi niejako sterować wrażeniem, jakie wywiera na innych. Poniżej krótki ranking najlepszych feromonów dostępnych na polskim rynku. 

Feromony Pheroamore 

Pheroamore w wersji dla kobiet i mężczyzn działają tak, że poprawiają poczucie atrakcyjności i pewności siebie, ułatwiając kontakty społeczne nieśmiałym osobom. Wreszcie życie towarzyskie może nabrać rumieńców. Atrakant potęguje działanie naturalnych feromonów konkretnego człowieka, dzięki czemu wzmaga pozytywne odczucia i atrakcyjność. Po użyciu tego feromonu, łatwiej będzie nawiązać swobodną rozmowę w kontaktach z drugą osobą. A to przecież od naturalnej i interesującej rozmowy, wszystko się zaczyna. Właśnie w taki sposób ten feromon może poprawić nasze życie społeczne. W takim aspekcie to produkt numer jeden na rynku. 

Feromony Love&Desire Premium Edition 

Love&Desire Premium Edition to ciekawe połączenie feromonów z nutami zapachowymi używanymi do tworzenia perfum. W wersji dla kobiet należą do nich między innymi zapachy czarnej porzeczki, pomarańczy czy włoskiej klementynki. Feromony te działają bardzo pozytywnie na otoczenie, między innymi wzbudzając ciepłe odczucia i zainteresowanie. Pozwalają zabłysnąć każdej kobiecie na spotkaniach towarzyskich, podczas których będzie dosłownie gwiazdą wieczoru. Produkt ma również swój odpowiednik w wersji dla mężczyzn. Jest często i chętnie stosowany przez obydwie płcie. 

Feromony Pherostrong Exclusive

Pherostrong to propozycja zapachowa idealna na randkę dla każdej osoby, która pragnie wzmocnić swoją atrakcyjność czy poczycie pewności siebie. Feromony te podkreślają naturalne atuty, tworząc magiczną aurę, pełną pożądania i emocji. Pherostrong występuje w wersji dla kobiet oraz mężczyzn. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników.

Więcej: http://sklep-feromony.pl/

Czytany 2331 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.