Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 25 czerwiec 2015 12:54

Dwa razy więcej możliwości dla czystych zębów

Szczoteczki do zębów zaleca się wymieniać co około 3 miesiące lub po każdej infekcji górnych dróg oddechowych. Teraz będzie to jeszcze prostsze! Marka Jordan przygotowała nową, limitowaną edycję ulubionych modeli szczoteczek Jordan dla dzieci i dorosłych w podwójnych opakowaniach.

W dwupakach znalazły się najbardziej lubiane modele szczoteczek z linii Individual w wersji Clean i Reach oraz dziecięce szczoteczki Step By Step, przeznaczone dla dzieci w wieku 0-2, 3-5 i 6-9 lat. Podwójne opakowania pozwalają mieć zawsze dodatkową, zapasową szczoteczkę lub podzielić się z najbliższymi.

Jordan Individual – linia szczoteczek występujących w dwóch wersjach, dostosowanych do preferencji czyszczenia zębów.
Ludzie myją zęby w różny sposób. Niektórzy szorują dynamicznie i dla nich przeznaczona jest szczoteczka Jordan Individual w wersji Clean. Posiada ona większą główkę, która obejmuje dużą powierzchnię czyszczenia. Ma ona także grubą rączkę do wygodnego trzymania w pięści. Inni czyszczą precyzyjnie ząb po zębie i dla nich stworzono szczoteczkę Jordan Individual w wersji Reach. Posiada ona mniejszą główkę z wyprofilowanym włosiem, dzięki czemu dociera w każde miejsce. Cienka, ergononiczna rączka jest dostosowana do wygodnego trzymania w czubkach palców.
Nowoczesne wzornictwo połączone z najwyższej jakości materiałami sprawia, że szczotkowanie zębów staje się przyjemnością, a śnieżnobiały uśmiech najlepszym uzupełnieniem promiennego wyglądu!
Cena podwójnego opakowania: 14,99 PLN

Szczoteczki Step By Step –trzyetapowy program Jordan Step by Step zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci od pierwszego zęba mlecznego do pojawienia się zębów stałych. Jego celem jest wypracowanie u dzieci prawidłowych nawyków w higienie jamy ustnej, tak aby cieszyły się zdrowymi zębami przez całe życie. W systemie Jordan Step by Step szczoteczka „rośnie” wraz z dzieckiem, dopasowując do wieku i zmieniających potrzeb. Kolorowe szczoteczki dla dzieci z bajkowymi motywami, sprawiają że szczotkowanie zębów staje się zabawą. Szczoteczki dostępne są w 3 wersjach dla dzieci w wieku 0-2, 3-5 i 6-9 lat.
Cena podwójnego opakowania: 10,99 PLN

Czytany 1249 razy

Artykuły powiązane

 • Czy szczoteczki manualne do zębów to dobra opcja? Czy szczoteczki manualne do zębów to dobra opcja?

  Tradycyjne szczoteczki do zębów, czyli inaczej szczoteczki manualne, mimo upływu lat nie tracą zainteresowania wśród ludzi. Choć z biegiem czasu na rynku pojawia się coraz to więcej modeli szczoteczek elektrycznych i innych to jednak szczoteczki tradycyjne takie, jak chociażby curaprox 5460 cieszą się nadal sporym zainteresowaniem.

 • Co na zmęczenie? Co na zmęczenie?

  Regenerująca dieta, sen, aromaterapia, dodające sił napoje, suplementy (np. solgar magnez) to tylko niektóre sposoby na regenerację organizmu, która jest wręcz niezbędna po ciężkim dniu. Poznaj jak działają te sposoby radzenia sobie ze zmęczeniem.

 • Jak poprawić smarowanie stawów? Jak poprawić smarowanie stawów?

  Chód, bieg, a nawet gryzienie – każda z tych czynności angażuje do działania stawy. W momencie, gdy sprawują się one bez zarzutu, rzadko kto zwraca uwagę na ich kondycję. Jednak w sytuacji pogorszenia się ich stanu, samodzielne funkcjonowanie staje się nie lada wyzwaniem.

 • Jak walczyć z żylakami? Jak walczyć z żylakami?

  Jeszcze niedawno pozbycie się żylaków było możliwe jedynie za pomocą poważnej operacji. W obecnych czasach stosuje się mało inwazyjne zabiegi, w których nie korzysta się już ze skalpela, tak więc nie budzą już one tyle grozy. Warto pamiętać, iż żylaki to sprawa, której nie należy bagatelizować, ponieważ są one nie tylko defektem kosmetycznym, ale i objawem choroby, którą powinno się zdiagnozować i leczyć.

 • Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony? Co zrobić gdy cały czas czuje się zmęczony?

  Ciągłe uczucie zmęczenia może oznaczać pojawieniem się anemii. Jest to choroba, w której zaburzenia dotyczą czerwonych krwinek i ilości hemoglobiny będącej czerwonym barwnikiem krwi. Choroba ta jest niezwykle groźna dla serca oraz mózgu, tak więc przy pierwszych takich objawach należy niezwłocznie udać się do lekarza, który na początku zleci proste badanie krwi mające na celu wykrycia lub wykluczenia anemii.