Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 25 czerwiec 2015 10:54

Dwa razy więcej możliwości dla czystych zębów

Szczoteczki do zębów zaleca się wymieniać co około 3 miesiące lub po każdej infekcji górnych dróg oddechowych. Teraz będzie to jeszcze prostsze! Marka Jordan przygotowała nową, limitowaną edycję ulubionych modeli szczoteczek Jordan dla dzieci i dorosłych w podwójnych opakowaniach.

W dwupakach znalazły się najbardziej lubiane modele szczoteczek z linii Individual w wersji Clean i Reach oraz dziecięce szczoteczki Step By Step, przeznaczone dla dzieci w wieku 0-2, 3-5 i 6-9 lat. Podwójne opakowania pozwalają mieć zawsze dodatkową, zapasową szczoteczkę lub podzielić się z najbliższymi.

Jordan Individual – linia szczoteczek występujących w dwóch wersjach, dostosowanych do preferencji czyszczenia zębów.
Ludzie myją zęby w różny sposób. Niektórzy szorują dynamicznie i dla nich przeznaczona jest szczoteczka Jordan Individual w wersji Clean. Posiada ona większą główkę, która obejmuje dużą powierzchnię czyszczenia. Ma ona także grubą rączkę do wygodnego trzymania w pięści. Inni czyszczą precyzyjnie ząb po zębie i dla nich stworzono szczoteczkę Jordan Individual w wersji Reach. Posiada ona mniejszą główkę z wyprofilowanym włosiem, dzięki czemu dociera w każde miejsce. Cienka, ergononiczna rączka jest dostosowana do wygodnego trzymania w czubkach palców.
Nowoczesne wzornictwo połączone z najwyższej jakości materiałami sprawia, że szczotkowanie zębów staje się przyjemnością, a śnieżnobiały uśmiech najlepszym uzupełnieniem promiennego wyglądu!
Cena podwójnego opakowania: 14,99 PLN

Szczoteczki Step By Step –trzyetapowy program Jordan Step by Step zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci od pierwszego zęba mlecznego do pojawienia się zębów stałych. Jego celem jest wypracowanie u dzieci prawidłowych nawyków w higienie jamy ustnej, tak aby cieszyły się zdrowymi zębami przez całe życie. W systemie Jordan Step by Step szczoteczka „rośnie” wraz z dzieckiem, dopasowując do wieku i zmieniających potrzeb. Kolorowe szczoteczki dla dzieci z bajkowymi motywami, sprawiają że szczotkowanie zębów staje się zabawą. Szczoteczki dostępne są w 3 wersjach dla dzieci w wieku 0-2, 3-5 i 6-9 lat.
Cena podwójnego opakowania: 10,99 PLN

Czytany 1195 razy

Artykuły powiązane

 • Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej Zegar aktywności narządów w medycynie chińskiej

  Umiejętność czytania sygnałów, które wysyła nam organizm, jest bardzo ważna. Nie każdy ją posiada, ale spokojnie i bez problemów można się jej nauczyć. Narzędziem, które przyda się w takiej edukacji, jest np. zegar aktywności narządów.

 • Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie Polska przychodnia Londyn – usługi medyczne na wysokim poziomie

  Do niedawna wśród Polaków przebywających na Wyspach panowało przekonanie, że korzystanie z usług medycznych w Wielkiej Brytanii jest drogie. Co prawda w UK działa publiczna służba zdrowia, ale z powodu długich kolejek do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na prywatną opiekę lekarską.

 • Alergia – co pyli wiosną? Alergia – co pyli wiosną?

  Wszyscy cieszymy się wiosną – coraz dłuższymi dniami, wysoką temperaturą i chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu. Tak długo wyczekiwana pora roku jest jednak trudnym czasem dla alergików, zwłaszcza tych uczulonych na roślinne alergeny wziewne. Które rośliny mogą wiosną wywoływać objawy alergii? Sprawdzamy!

 • Cynk - kiedy warto go suplementować? Cynk - kiedy warto go suplementować?

  Po różnego rodzaju suplementy diety coraz to częściej sięgają nie tylko osoby aktywne fizycznie i trenujące zawodowo, ale również Ci, którzy na co dzień ze sportem nie mają styczności. To sprawdzona droga do zdrowia, ponieważ nasz organizm potrzebuje wielu witamin i minerałów, których dzienne zapotrzebowanie nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć samą dietą.

 • Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka Prozdrowotne właściwości oleju z wiesiołka

  Prozdrowotnych właściwości oleju z wiesiołka nie sposób zliczyć, jednakże jedno jest pewne: to wyjątkowy produkt dla utrzymania zdrowia wszystkich kobiet! Poznajmy bliżej właściwości oraz zastosowanie oleju z wiesiołka, ponieważ jego włączenie do codziennej rutyny bez wątpienia przyniesie każdemu z nas wiele korzyści.