Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 25 czerwiec 2015 10:54

Dwa razy więcej możliwości dla czystych zębów

Szczoteczki do zębów zaleca się wymieniać co około 3 miesiące lub po każdej infekcji górnych dróg oddechowych. Teraz będzie to jeszcze prostsze! Marka Jordan przygotowała nową, limitowaną edycję ulubionych modeli szczoteczek Jordan dla dzieci i dorosłych w podwójnych opakowaniach.

W dwupakach znalazły się najbardziej lubiane modele szczoteczek z linii Individual w wersji Clean i Reach oraz dziecięce szczoteczki Step By Step, przeznaczone dla dzieci w wieku 0-2, 3-5 i 6-9 lat. Podwójne opakowania pozwalają mieć zawsze dodatkową, zapasową szczoteczkę lub podzielić się z najbliższymi.

Jordan Individual – linia szczoteczek występujących w dwóch wersjach, dostosowanych do preferencji czyszczenia zębów.
Ludzie myją zęby w różny sposób. Niektórzy szorują dynamicznie i dla nich przeznaczona jest szczoteczka Jordan Individual w wersji Clean. Posiada ona większą główkę, która obejmuje dużą powierzchnię czyszczenia. Ma ona także grubą rączkę do wygodnego trzymania w pięści. Inni czyszczą precyzyjnie ząb po zębie i dla nich stworzono szczoteczkę Jordan Individual w wersji Reach. Posiada ona mniejszą główkę z wyprofilowanym włosiem, dzięki czemu dociera w każde miejsce. Cienka, ergononiczna rączka jest dostosowana do wygodnego trzymania w czubkach palców.
Nowoczesne wzornictwo połączone z najwyższej jakości materiałami sprawia, że szczotkowanie zębów staje się przyjemnością, a śnieżnobiały uśmiech najlepszym uzupełnieniem promiennego wyglądu!
Cena podwójnego opakowania: 14,99 PLN

Szczoteczki Step By Step –trzyetapowy program Jordan Step by Step zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci od pierwszego zęba mlecznego do pojawienia się zębów stałych. Jego celem jest wypracowanie u dzieci prawidłowych nawyków w higienie jamy ustnej, tak aby cieszyły się zdrowymi zębami przez całe życie. W systemie Jordan Step by Step szczoteczka „rośnie” wraz z dzieckiem, dopasowując do wieku i zmieniających potrzeb. Kolorowe szczoteczki dla dzieci z bajkowymi motywami, sprawiają że szczotkowanie zębów staje się zabawą. Szczoteczki dostępne są w 3 wersjach dla dzieci w wieku 0-2, 3-5 i 6-9 lat.
Cena podwójnego opakowania: 10,99 PLN

Czytany 1183 razy

Artykuły powiązane

 • Rękawice lateksowe a objawy uczulenia Rękawice lateksowe a objawy uczulenia

  Lateks jest uniwersalnym materiałem, wykorzystywanym przede wszystkim przez pracowników służby zdrowia, dlatego też to u nich objawy alergii są najczęstsze. Czynnikiem powodującym uczulenia są rękawice lateksowe stosowane w placówkach zdrowotnych, jednakże reakcja alergiczna może wystąpić także przy kontakcie z prezerwatywami. Co niebezpiecznego kryje się w tym materiale oraz jak rozpoznać pierwsze objawy uczulenia na lateks?

 • Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe? Jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe?

  Codzienna higiena jamy ustnej to obowiązkowa czynność wykonywana przez wszystkich z nas każdego dnia. Jednakże zwykłe szczotkowanie zębów to za mało. Nawet ich najdokładniejsze mycie nie zawsze pozwala bowiem dotrzeć w trudno dostępne miejsca naszej jamy ustnej, czyli tak zwane przestrzenie międzyzębowe, w których gromadzą się resztki pokarmów.

 • Jak nauczyć niemowlę pić z butelki? Jak nauczyć niemowlę pić z butelki?

  Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dziecko powinno być karmione mlekiem matki wyłącznie w sposób naturalny do 6 miesiąca życia. Jednakże w niektórych przypadkach, związanych czy to z uwarunkowaniami zdrowotnymi, czy też wynikającymi przykładowo z konieczności podjęcia pracy, nauki przez kobietę zachodzi potrzeba zrezygnowania z karmienia piersią i zamiany na butelkę. Jak w bezpieczny i łagodny sposób przyzwyczaić maluszka do picia z butelki?

 • Wiosenne wzmocnienie Wiosenne wzmocnienie

  Transmisja na żywo offline na: https://youtube.com/Invexremedies

 • Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek! Poznaj smak bezglutenowych placuszków bananowych! Przepis bez jajek!

  Masz ochotę na pożywne śniadanie? A może chcesz zabrać ze sobą do szkoły, pracy lub na uczelnię przekąskę, która nasyci Cię, a jednocześnie pozwoli na utrzymanie Twoich założeń dietetycznych?