poniedziałek, 07 kwiecień 2014 22:45

Dr Irena Eris - peelingująca maska błotna do twarzy

Dr Irena Eris - peelingująca maska błotna do twarzy Dr Irena Eris - peelingująca maska błotna do twarzy

Maska do twarzy to trudny wybór. Często są one przeznaczone do danego typu skóry, są bardzo wymyślne, a w ich skład wchodzą składniki, którymi nie powstydziłby się żaden chemik. Pół tablicy Mendelejewa w jednej tubce. Jeśli lubisz naturę, chcesz zadbać o swoją skórę oraz dać jej to co najlepsze, na przeciw temu wychodzi firma Dr Irena Eris.

 

Peelingująca maska błotna do twarzy firm Dr Irena Eris to nowość na rynku kosmetycznym. Może być stosowana bez względu na wiek, co je dużym udogodnieniem. Jest także polecana dla każdego rodzaju skóry, co zdecydowanie ułatwia jej stosowanie. Maska jest przeznaczona do pielęgnacji nie tylko twarzy ale również szyi i dekoltu.

Działanie kosmetyku jest bardzo szerokie. Oczyszczenie jakie gwarantuje preparat jest nieporównywalne z żadną inną maseczką peelingującą. Nawilżenie, które jest znakiem rozpoznawczym firmy Dr Irena Eris, także jest atutem maseczki. Kosmetyk pobudza skórę oraz przyspiesza tempo procesów przemiany materii w jej środku.

Głównym składnikiem peelingującej maski błotnej do twarzy jest masło shea. Od lat wiadomo, że jest ono niezastąpione w pielęgnacji skóry oraz jej nawilżaniu. Wszystko to dzięki zawartości bardzo dużej ilości dobrych tłuszczy w maśle. Witaminy E i F uzupełniają niedobory lipidów. To właśnie one odpowiadają za utratę wody ze skóry.

Maska łagodzi podrażnienia skóry powstałe podczas jej mycia lub jej zanieczyszczenia zewnętrznymi substancjami szkodliwymi. Glinka Olea zawiera naturalne minerały, co pomaga usunąć martwe komórki z naszej twarzy. Sama w sobie maseczka przyspiesza usuwanie toksyn oraz zanieczyszczeń ze skóry oraz uzupełnia niedobory wody w jej wnętrzu. Peelingująca maska błotna do twarzy doskonale pobudza naturalne mechanizmy regeneracji skóry, co w efekcie daje nam promienną, zdrową i czystą skórę.

Peelingującą maskę błotną do twarzy możemy kupić na www.sklep.eris.pl już za 69zł. Pojemność tubki to 75ml. Jest bardzo wydajna. Efekty możemy zobaczyć już po pierwszym zastosowaniu!

Dr Irena Eris maska błotna

Dr Irena Eris - peelingująca maska błotna do twarzy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce