poniedziałek, 07 kwiecień 2014 22:31

Lirene - Przyspieszacz opalania Sun Starter

Lirene - Przyspieszacz opalania Sun Starter Lirene - Przyspieszacz opalania Sun Starter

Leżymy na słońcu już kilka dni. Niestety, jeśli skóra jest "odporna" na przyswajanie promieni słonecznych, a my mamy już dosyć siedzenia w pełnym słońcu, warto zastosować krem. Ale jaki? W każdym sklepie wybór jest naprawdę niewielki, a jeśli jest, cena preparatu sięga nieba. Na przeciwko osobą chcącym posiadać piękną opaleniznę w szybszym czasie, Lirene stworzyło nowość!

 

Przyspieszacz opalania Sun Starter firmy Lirene to najczęściej kupowany przyspieszacz do opalania na rynku w roku 2013. Ważnym aspektem jest bezpieczeństwo kosmetyku. Nie ma możliwości poparzenia słonecznego lub innego rodzaju podrażnień. Przyspieszacz opalania Sun Starter przyspiesza proces nadawania skórze pięknego złocistego koloru, a także poprawia jej naturalny koloryt. Balsam nie tylko przyspiesza opalanie się skóry. Formuła została opracowana tak, aby wygładzić skórę oraz zahamować jej procesy starzenia się.

Taki efekt dają naturalne aktywne składniki zawarte w balsamie. Sun Starter przygotowuje skórę do opalania, przez co możliwość poparzenia praktycznie nie istnieje. Formuła przeciwstarzeniowa wspomniana wyżej dba nie tylko o piękną, równomierną i zdrową opaleniznę, ale także o młodą, zadbaną i nawilżoną skórę. Kompleks SunTan wzmacnia złocisty kolor opalenizny, dzięki czemu wyglądamy lepiej niż podczas opalania bez ochrony.

lirene przyspieszacz opalania

 

Proteiny jedwabiu doskonale chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB w stosunku do skóry. To właśnie one nadają skórze niezwykłej gładkości oraz miękkości. Wyciąg z aloesu zapobiega powstawaniu podrażnień podczas opalania, co często przydaża się skórze szczególnie w godzinach między 10 a 14, kiedy to słońce jest najbardziej ostre. Preparat nakładamy 1-2 razy dziennie około dwa tygodnie przed zamierzonymi kąpielami słonecznymi. Ważnym jest by nałożyć ją równomiernie na powierzchnię całego ciała. Polecany jest dla przygotowania skóry do opalania na naturalnym słońcu oraz sztucznym- solarium. 

Cena preparatu to około 17zł. 

Lirene - Przyspieszacz opalania Sun Starter

Czytany 1574 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.