poniedziałek, 07 kwiecień 2014 22:15

Lirene - Utrwalający złocisty balsam po opalaniu

Lirene - Utrwalający złocisty balsam po opalaniu Lirene - Utrwalający złocisty balsam po opalaniu

Wakacje tuż tuż. Już niebawem nasze ciało pokryje się pięknym, złoto-brązowym kolorem. Mimo stosowania mleczek do opalania, różnych balsamów oraz innych słonecznych filtrów, nasza opalenizna często bardzo szybko schodzi. Wrzesień, a po dwóch tygodniach pełnych słońca w Egipcie nie ma śladu. Zanim się obejrzymy już jesteśmy biali jak ściana.

Jednak firma Lirene wychodzi na przeciw osobą, które chcą zatrzymać choć na chwilę pamiątkę z wakacji przy sobie. Utrwalający balsam po opalaniu to fenomen!

Balsam po opalaniu zatrzymuje opaleniznę, przedłuża jej trwanie oraz nadaje jej pięknego brązowego koloru. Dzięki złocistym drobinką, które odbijają światło, opalenizna jest pięknie podkreślona oraz utrwalona. Zawiera kompozycję naturalnych składników odżywczych, które skutecznie pielęgnują skórę wysuszoną po kąpieli słonecznej. Preparat  doskonale nawilża naszą skórę, dzięki czemu zminimalizujemy możliwość złuszczenia się skóry. Efektem jest aksamitna skóra miękka w dotyku. Kosmetyk mogą stosować osoby o każdym rodzaju skóry. 

Balsam utrwalający po opalaniu wyróżnia się z produktów dostępnych na rynku głównie składem. SunTan to substancja, która wzmacnia kolor naturalnej opalenizny, a co najważniejsze, przedłuża jej trwałość. Alantoina jest doskonałym okładem na poparzoną słońcem skórę. Nie tylko nawilża, ale powoduje również brak efektu łuszczenia się skóry po nadmiernej jej ekspozycji słonecznej. Połączenie witamin C i E z substancją Glucam nadaje skórze złocisty blask, który nie jest przesadzony. Nie musimy bać się pomarańczowego lub sztucznego efektu. 

Lirene utrwalajacy balsam po opalaniu

Utrwalający balsam po opalaniu firmy Lirene nakładamy po każdym opalaniu oraz kąpieli na całą powierzchnię ciała. Kosmetyk, mimo doskonałych właściwości nawilżających, nie ma tłustej konsystencji oraz może być stosowany przez cały rok. Został przebadany dermatologicznie. Jest także polecany dla osób korzystających z solarium. 

Lirene - Utrwalający złocisty balsam po opalaniu

Czytany 1386 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.