poniedziałek, 07 kwiecień 2014 21:41

Lirene - SOS Balsam po przedawkowaniu słońca

Lirene - SOS Balsam po przedawkowaniu słońca Lirene - SOS Balsam po przedawkowaniu słońca

Oparzenia słoneczne. Każdy z nas ich doświadczył w mniejszym lub większym stopniu. powodują dyskomfort, pieczenie oraz swędzenie oparzonego miejsca. Przy ostrym słońcu wystarczy godzina by skóra została poparzona. Co zrobić, jak oparzteć skórę po zbyt długiej kąpieli słonecznej?

 

Już teraz słońce nie oszczędza naszej skóry. Mimo, że niedawno zaczęła się wiosna, temperatura sięga nawet 25 stopniu Celsjusza w cieniu. Niedługo majówka. Zapewne większość z nas wyjdzie nad jezioro, a może w góry. W każdym miejscu jednak można doznać poparzenia słonecznego. Wystarczy tak naprawdę raz zapomnieć o użyciu filtra, by poparzyć swoją skórę i doświadczać dyskomfortu przez kolejne dni.

Jeśli jednak chcemy ukrócić swoje męki i cierpienia, a jednocześnie zachować opaleniznę oraz zamienić czerwoną skórę na brązową piękną opaleniznę jak z Hollywood, Lirene wyciąga do nas rękę. To właśnie ta firma stworzyła SOS Balsam po przedawkowaniu słońca. Jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry podrażnionej nadmierną ekspozycją na słońcu.

Jeśli Ty także odczuwasz te nieprzyjemne efekty zbyt długiego leżenia, balsam ukoi Twoją skórę w mgnieniu oka. Balsam SOS Ratunek to preparat, który przniesie ulgę oraz nawilży wysuszony nadmiernym opalaniem naskórek. Doskonale dobrane składniki balsamu, które są analogicznie dobrane do składników naturalnie występujących w skórze, dogłębnie ją wypielęgnują oraz przywrócą prawidłowe funkcje.

Lirene balsam po opalaniu

Balsam SOS Ratunek przywraca odpowiednią ilość lipidów i witamin w skórze. Dzięki 5% D-Panthenolu, które znajdują się w balsamie, podrażnienia są zminimalizowane a efekt "palącej skóry" zniwelowany. Preparat nakładamy na podrażnioną skórę i delikatnie masujemy. Już po chwili uczucie ulgi i komfortu jest odczuwalne. Balsam polecany dla każdego już od 4 roku życia. 

Lirene - SOS Balsam po przedawkowaniu słońca

Czytany 1538 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.